Καλύτερες ατάκες που έχετε ακούσει ή πει!

καλα εννοειται,οτι αυτο ειναι γελοιο που εχει καταντησει να γινεται και δεν γουσταρω,αλλα ειναι και ο τροπος που το λες.αυτος(φανταζομαι τουλαχιστον)δεν το ελεγε για να προσβαλλει ετσι τους αλλοδαπους αλλα για να βγαλει γελιο.τωρα το οτι βγαινει ασχημα προς τα εξω,ειναι αληθεια

Η φαντασία σου οργιάζει:!:
Άνθρωπος με σοβαρότητα και λίγη νοημοσύνη και πάνω απ’ όλα με χιούμορ, δεν προσπαθεί να κάνει κάποιον να γελάσει πατώντας στον ρατσισμό, έχει άλλους τρόπους :slight_smile:
Enought of this όμως, τελειώνει η δική μου παρέμβαση πάνω σ’αυτό.

ας πω κατι και σταματω.εχεις δικιο,αλλα ενταξει δεν το σκεφτηκα ετσι αρχικα,προσεξα την αστεια πλευρα και αγνοησα τα υπολοιπα.μαλακια μου,συνηθως δεν σκεφτομαι ετσι:wink::slight_smile:

Kομμενα τα ανεκδοτα με τους Ιταλους τους Γερμανους τους Αλβανους τους μαυρους και με τον Χριστο

Ναι. Σα δεν ντρέπεστε. Έκφυλοι.

H πολιτική ορθότητα έχει και τα όρια της… Φοβόμαστε να πούμε ένα αστείο μη τυχόν και μας κατηγορήσουν για ρατσισμό ή δε ξέρω και γω τι.

Τέσπα, βγαίνουμε εκτός θέματος εδώ

Ειναι λιγο ισοπεδωτικο να βαζουμε στο ιδιο τσουβαλι αυτα τα ανεκδοτα (λιγα εχουν πλακα κι ολας) με τα ξεσπασματα του καθενα. Γελοια και μη.

Το αστείο της υπόθεσης για μένα είναι ότι περιγράφει ένα γεγονός με πολύ παραστατικό τρόπο(σε 20-25 γραμμές περιέγραψε ένα συμβάν που με το ζόρι πιάνει 3 γραμμές άμα το αναφέρεις απλώς) .Τώρα αν είναι ρατσιστικός ο τρόπος που μιλάει λίγο με αφορά.Και για τα ανέκδοτα που αναφέρατε,κάποια είναι όντως αστεία,αλλά είναι επίσης ρατσιστικά.Άρα γιατί να ξεχωρίσουμε το ρατσιστικό ξέσπασμα(που όλοι λίγο-πολύ γελάσαμε) από τα ανέκδοτα(που όλοι γελάμε);:wink:

Το αστειο της υποθεσης ειναι οτι ο ΒΑΝ πηρε πολυ περισσοτερο χρονο δημοσιοτητας απο τα 15 λεπτα που του αναλογουν.
Θελω κι εγω

Μr. Sigmund, we have an issue.

Λεπρός λοβοτομημένος ομοφυλόφιλος Πακιστανός κοπρόγερος αποφάσισε σήμερα να θέσει τέρμα στην μίζερη άθλια ζωούλα του.

φόρτωσε μέσα την Ουζμπέκα ex-trans άπλυτη γυναίκα του, βάρους τουλάχιστον 180 κιλών (πιθανόν με χρήση κλαρκ ή γερανογέφυρας)

ο δε παθητικός, πρόσφατα υποβληθείς σε πρωκτοραφή, gay ημίαιμος πίθηκος

ακούει την φωνή του νεκρού πλέον από Aids εραστή του

Και το φτάνουμε στο κρεσέντο όπου ο “φίλος του άλλου φόρουμ” αμολάει όλη του τη γλίτσα

Βρωμερέ άθλιε υπάνθρωπε, εσένα που οφείλεις την ύπαρξη σου στην τσιγγουνιά του πατέρα σου πριν 65 χρόνια να δώσει 2 δεκάρες για ένα προφυλακτικό “Ο Κόκκορας”, σου εύχομαι να πεθάνεις σε ένα σκοτεινό γεμάτο υγρασία υπόγειο, τρελαμένος πλέον από την σίφυλη που σίγουρα έχεις, παρέα με τις 137 γάτες σου (που σίγουρα επίσης έχεις), οι οποίες θα φροντίσουν φυσικά να γευτούν και από τις σάρκες σου μέχρι να σε ανακαλύψουν από την ζέχνουσα αποφορά του λεπρού πτώματος σου οι γείτονες.

Είμαι ο μόνος που δεν αντιλαμβάνεται το χιούμορ σε όλο αυτό;
Δηλαδή οκ, άμα γελάτε με αυτό το χυμαδιό υβρεολογίου (έστω ότι το ρατσιστικό μένος δεν γίνεται αντιληπτό σε κανέναν σας και το προσπερνάμε) κάντε μία αίτηση στο rocking.gr και πείτε στην διεύθυνση πόσο όμορφα περνάτε και θα σας ρίχνω εγώ ένα μπινελίκι σταράτο από το πρωί ως το βράδυ να γουστάρετε.

Amarath ο ρατσισμός λίγο σε αφορά ναι, γιατί δεν τον έχεις νιώσει στο πετσί σου, καλά ζεις :slight_smile:
Τώρα αν συγκρίνεις ανέκδοτα που το περισσότερο που φτάνουν είναι ο σαρκασμός (έχω ακούσει ρατσιστικο “ανέκδοτο” btw και δεν είναι καθόλου το ίδιο, σηκώθηκα κι έφυγα εκείνη την ώρα γιατί θα τσακωνόμουν με φασιστάκο 25 χρονών 2 φορές το μέγεθος μου και κάποιες άλλες λεπτομέρεις που δεν χρειάζονται), με την παραπάνω μαλακία, ε έχεις σίγουρα πρόβλημα.

ρε ΒΑΝ.
To παλικαρι ειτε το εγραψε γιατι ειναι ρατσιστης,ειτε για να βγαλει γελιο,ειτε επειδη ειναι εντελως καθυστερημενο δεν αναιρει το γεγονος οτι ειδικα το πρωτο ποστ βγαζει κλασμενο γελιο.
Θα χαιρομουν πολυ να σε δω παντως να βγαινεις εξω με Αλβανιδα-Βουλγαρα-Πακιστανη αφου δεν εχεις τετοια κομπλεξ με τους αλλοδαπους…

σε αυτο εχεις αδικο τολκι.υπαρχουν ξενοι που ειναι πολλοι καλυτεροι απο καποιους ελληνες.εγω προσωπικα κανω παρεα γιατι ειναι μια χαρα παιδια και με αλβανο και με αλβανη

Γύρισα πριν 15 λεπτά από την παραλία με Αλβανίδα φίλη μου, next time θα σου ποστάρω και φωτό για να σε πείσω.

δεν αισχύνεσαι…

Δεν εννοω βολτα με τον ορο “βγαινεις” ε…

Κάντο πιο λιανά :slight_smile:

Θα ειχες ποτε γκομενα Πακιστανη-Αλβανιδα?

Δεν υπαρχουν Πακιστανες στην Ελλαδα :stuck_out_tongue:

μην το ξαχνετε ολοι ρατσιστες ειμαστε.Μπορει να μην κανουμε χοντραδες και μαλακιες αλλα καποτε καπου κατι θα μας την δωσει.Ειτε αυτος ειναι ανθρωπος ειτε ζωο ειτε πραγμα/κατασταση

Αν μου άρεσε γιατί στον π. να μην είχα;