Καλύτερες ατάκες που έχετε ακούσει ή πει!

ρε ΒΑΝ.
To παλικαρι ειτε το εγραψε γιατι ειναι ρατσιστης,ειτε για να βγαλει γελιο,ειτε επειδη ειναι εντελως καθυστερημενο δεν αναιρει το γεγονος οτι ειδικα το πρωτο ποστ βγαζει κλασμενο γελιο.
Θα χαιρομουν πολυ να σε δω παντως να βγαινεις εξω με Αλβανιδα-Βουλγαρα-Πακιστανη αφου δεν εχεις τετοια κομπλεξ με τους αλλοδαπους…

σε αυτο εχεις αδικο τολκι.υπαρχουν ξενοι που ειναι πολλοι καλυτεροι απο καποιους ελληνες.εγω προσωπικα κανω παρεα γιατι ειναι μια χαρα παιδια και με αλβανο και με αλβανη

Γύρισα πριν 15 λεπτά από την παραλία με Αλβανίδα φίλη μου, next time θα σου ποστάρω και φωτό για να σε πείσω.

δεν αισχύνεσαι…

Δεν εννοω βολτα με τον ορο “βγαινεις” ε…

Κάντο πιο λιανά :slight_smile:

Θα ειχες ποτε γκομενα Πακιστανη-Αλβανιδα?

Δεν υπαρχουν Πακιστανες στην Ελλαδα :stuck_out_tongue:

μην το ξαχνετε ολοι ρατσιστες ειμαστε.Μπορει να μην κανουμε χοντραδες και μαλακιες αλλα καποτε καπου κατι θα μας την δωσει.Ειτε αυτος ειναι ανθρωπος ειτε ζωο ειτε πραγμα/κατασταση

Αν μου άρεσε γιατί στον π. να μην είχα;

Οταν τους βλεπεις χερι χερι στην Κουμουνδουρου ενας απο τους 2 παιζει το ρολο της γυναικας

Δηλαδή τί μου λέτε; Να παντρευτώ την Αλβανίδα;

Όταν είπα ότι δεν με αφορά ο ρατσισμός,το είπα γιατι δεν με ενδιαφέρει αν αυτός που τα γράφει είναι ρατσιστής.Και επίσης,ναι,έχω βιώσει ρατσισμό(μικρό σε σχέση με το ρατσισμό που υπάρχει για τους Πακιστανούς/Αλβανούς κτλ,αλλά έχω βιώσει) και μου είχε δημιουργήσει πολύ άσχημα συναισθήματα,οπότε καλύτερα να μη μιλάς άμα δεν ξέρεις.:slight_smile:

Δεν νομίσω ότι αυτά τα ανέκδοτα φτάνουν μόνο μέχρι το σαρκασμό(και προσωπικά δεν μου αρέσουν και τόσο) και γι’αυτό έκανα αυτή τη σύγκριση.Εσύ τα βλέπεις αλλιώς,εγώ τα βλέπω αλλιώς,δεν είμαστε όλοι ίδιοι.:slight_smile:

Το γεγονός που περιγράφεις σε κάνει ακόμα πιο παρανοϊκή στον χειρισμό σου με αυτό το θέμα.
Θα 'πρεπε να 'χεις λίγη ευαισθησία παραπάνω, αλλά αυτό μάλλον οφείλεται στο ότι δεν είμαστε όλοι ίδιοι.

Εισαι σιχαμα!

δεν είστε όλοι ίδιοι, αλλά μπορείτε όλοι να βελτιώσετε λίγο το αισθητικό σας κριτήριο ώστε την επόμενη φορά που θα διαβάσετε μια υπερβολικά υπερφορτωμένη μαλακία να μην γελάσετε :!:

κι ο μπαν να μάθει να ξεχωρίζει τους βλάκες από τους ρατσιστές.

Θα συμφωνησω.Πολλοι γελανε με τους Μοντι Παηθονς

Παρανοϊκή γιατί ακριβώς?Επειδή γέλασα με το συγκεκριμένο λόγο αυτού του ατόμου?
Εξήγησα παραπάνω γιατί γέλασα(για να σου θυμίσω,επειδή μια πρόταση 3 γραμμών την μετέτρεψε σε παράγραφο 25 γραμμών,ενώ ήταν ένα ηλίθιο συμβαν,και όχι επειδή βρήκα αστείο που έβριζε τον άλλο),οπότε δεν νομίζω ότι αυτό με κάνει παρανοϊκή.

Και ειλικρινά,δεν είναι ωραίο να προσβάλλεις τον άλλο,ενώ δεν τον ξέρεις καν,μόνο και μόνο επειδή έχεις διαφορετική άποψη από αυτον.:slight_smile:

Εντιτ: Και καλύτερα να σταματήσει εδώ αυτή η συζήτηση,ή να συνεχιστεί κάπου αλλού,ας μην είμαστε και οφ τοπικ.

Στείλε μσν σε πιέμ και όλα θα φτιάξουν.

δεν εβαλε τυχαια τα μπλε γραμματα


α ρε ελληναρα!:smiley: