Καλύτερες ατάκες που έχετε ακούσει ή πει!

χαχα τι έγραψε ρε το άτομο, ευγε τολκι που έχεις τετοιους φίλους.

:thumbup:

Περνώντας με τον κολλητο απο εκκλησια, του λεω “Τον σταυρο σου”, εννοωντας να κανει τον σταυρο του. Γυριζει και ου λεει “και την Παναγια σου” :stuck_out_tongue:

αν μου ερθει καμια αλλη καλη θα την χωσω :stuck_out_tongue:

αν εχεις και αλλα σαν αυτο απο τον ιδιο,ριξτα να ψοφησουμε στο γελιο.

Ναι πολύ γέλιο κάνουμε με το σίχαμα!

ποιο ειναι το σιχαμα?

Έχεις πρόβλημα αν δεν μπορείς να καταλάβεις.

Τρισμεγιστο ζώο προχθές βράδυ στην Α.Ο. με 307, τιμωρός της αριστερής λωρίδας, πρόγκαγε ολο τον κόσμο να μεριάσει για να περάσει ο κουβάς του.
Ειμαι αριστερα με 130 και προσπερνώ καραβάνι λεπρων προσκυνητών, που σερνονται με 70 στην μεσαία λωρίδα ανευ λόγου. Πισω, στα 200-300 μετρα βλεπω τον κουβα να πλησιάζει παίζοντας με μανία τα φώτα, λες και τον έπιασε πορδόλυσσα και θα λέρωνε τα recaro αν δεν εφτανε στο wc σε 5ms. Ειμαι με 6η, εχω σχεδον τελειωσει με το καραβάνι και ετσι κιαλλιως θα εμπαινα μεσαία, οπότε επιταχύνω ελαφρώς και βγαζω φλας να δηλώσω την πρόθεση μου.
Αμ δε! Ο ελεηνός χειριστής του 307, δονει με δυναμη τα πλοκάμια του και παίζει τα φωτα με τρελή λύσσα, πλησιάζοντας μια ανασα από τον προφυλακτηρα μου. Δεν πειραζει, αν και αρχισα να φορτωνω, μπαινω δεξια, να δω και που θα πήγαινε, αφού και στην αριστερή, ηταν αλλα 2 αυτοκινητα, λίγο ποιο σβελτα από εμενα, με 140 περίπου χλμ.
ΦΩΤΑ με λυσσα και στον επόμενο, προφυλακτήρα τρελό και καροτσι. Μεριαζει και αυτός. Attack again! Φωτα στον επόμενο, προφυλακτήρα, φώτα και πάλι φώτα… Ο τυπος χεζεται και κάνει ατσαλα δεξια, παραλίγο να φάει το προηγουμενο θυμα.
Τελος όλα. Σαν άλλος Τσαρλσ Μπρονσον της Α.Ο. αποφασίζω να βάλω ένα τέλος στην βασιλεία του ζώου, οπότε, 4η, σανίδωμα, πλησιάζω με +30 τουλάχιστον και τον πάω άλλα +20 (οσο ανέβαζε ανέβαζα) στα τρια nm από τον πωπό του, οπότε πίανει μεσαία και παει πλεον με 100 max, μεχρι που τον εχασα απο τον καθρεφτη μου και δεν τον ξαναείδα - σίγουρα πέρασε στο παράλληλο σύμπαν από όπου ξεπήδηξε. ΟΥΣΤ

και άντε πάλι… Βρωμερός αλήτης ντελιβεροπαπάκιας αποφάσισε να μετρήσει την αντοχή των οστών του σε θλίψη και κρούση. Για τον σκοπό αυτό επιστράτευσε (σίγουρα κλεμμένο από Πακιστανό εργάτη) τρισάθλιο λεπρό παπί, ανέβασε και τα 140 κιλά του επάνω, κατάπιε τα χαπάκια prozak και lithium του (κληρονομιά από την πάσχουσα από διπολική διαταραχή τύπου 2 μητέρα του), ρούφηξε 5 γουλιές φτηνό ρακί (που απέσταξε ο φίλος και εραστής του εψές το βράδυ στο σπίτι του, υπόγειο 23 τμ στην Ομόνοια με κοινές τουαλέτες με παρακείμενο οίκο ανοχής) βλαστήμισε την ώρα που ο πατέρας του πριν 40 χρόνια λυπήθηκε τις 10 δραχμές που είχε ένα προφυλακτικό “Κόκκορας” και γκάστρωσε την ημίτρελη μάνα του και ρίχτηκε με μανία στα στενά του Χαλανδρίου. Η μοίρα μου επιφύλαξε ραντεβού με τον προαναφερθέντα homo erectus ένα στενό πριν το σπίτι μου και ενώ επιτάχυνα με μανία να προλάβω μία κενή θέση που είχα κοζάρει κατά την πρώτη “στροφή”.
Με την πίεση να έχει κορυφωθεί στην άπλυτη K03 της Borg-Wagner αποφάσισα την τελευταία στροφή να την πάρω με “όσα” για να εξασφαλίσω σίγουρα το πολυτιμότερο αγαθό στην σημερινή σκατούπολη: ΘΕΣΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ!
Φανταστείτε την έκπληξη μου, όταν στα 5 μέτρα αντίκρυσα την βρωμερή φάτσα του ημιαναίσθητου αναβάτη , πού καιρός για φρένα, ευτυχώς με λίγο τιμόνι (και πάλι καλά που ο δρόμος είναι φαρδύς) τον απέφυγα στο τσακ. Πρόλαβα να δω την απορία στις θολές από το αλκοόλ και τα ψυχοτρόπα φάρμακα ζέχνουσες κατάμαυρες οπές που είχε για μάτια, αν και μάλλον δεν κατάλαβε ότι οριακά δεν θα επιβεβαίωνε και αυτός πανηγυρικά την εχθρική συμπεριφορά του Opel Astra προς τους μαλακούς ιστούς και κόκκαλα των ανθρώπων (να επαναλάβω και εδώ, μισό με ένα αστέρι στην κατηγορία προστασία πεζών στις δοκιμές πρόσκρουσης Euro NCAP).
Βρωμερέ υπάνθρωπε, και παρολίγον αιτία να περάσω με άλλους 6-7 αλλοδαπούς το βράδυ μου στην φυλακή,με αμφίβολες για την σωματική μου υγεία επιπτώσεις, σου εύχομαι στο επόμενο στενό-μονόδρομο που σίγουρα θα πάρεις ανάποδα να συναντήσεις Hummer, ο δε οδηγός του να σε “ξήσει” μία ώρα μετά από τον προφυλακτήρα του με τσουγκράνα, έχοντας αντιληφθεί την υπάρξη σου από την χάλκινη μυρουδιά του μολυσμένου αίματος σου και μόνο.
Μισώ αβυσσαλέα όσους παραβιάζουν μονόδρομους, ειδικά όταν οδηγούν χωρίς καμμία προσοχή και γρήγορα. Γκρρρρρρρ

αν εννοεις οτι τα σχολια αυτουνου ειναι ρατσιστικα εχεις δικιο αν το λες σιχαμα για αυτο(αν και ειναι και αστεια).αλλιως εχω προβλημα και δεν μπορω να καταλαβω τι εννοεις

Είδες που δεν χρειάζεται να κάνουμε κουβέντα;
Αδυνατώ πάντως να καταλάβω πως πηγάζει χιούμορ από τον ρατσισμό.
Το επόμενο επίπεδο ποιό είναι; Να λες κουτσοβγάλτες και γαγγραινιάριδες άτομα με κινητικά προβλήματα;

καλα εννοειται,οτι αυτο ειναι γελοιο που εχει καταντησει να γινεται και δεν γουσταρω,αλλα ειναι και ο τροπος που το λες.αυτος(φανταζομαι τουλαχιστον)δεν το ελεγε για να προσβαλλει ετσι τους αλλοδαπους αλλα για να βγαλει γελιο.τωρα το οτι βγαινει ασχημα προς τα εξω,ειναι αληθεια

Η φαντασία σου οργιάζει:!:
Άνθρωπος με σοβαρότητα και λίγη νοημοσύνη και πάνω απ’ όλα με χιούμορ, δεν προσπαθεί να κάνει κάποιον να γελάσει πατώντας στον ρατσισμό, έχει άλλους τρόπους :slight_smile:
Enought of this όμως, τελειώνει η δική μου παρέμβαση πάνω σ’αυτό.

ας πω κατι και σταματω.εχεις δικιο,αλλα ενταξει δεν το σκεφτηκα ετσι αρχικα,προσεξα την αστεια πλευρα και αγνοησα τα υπολοιπα.μαλακια μου,συνηθως δεν σκεφτομαι ετσι:wink::slight_smile:

Kομμενα τα ανεκδοτα με τους Ιταλους τους Γερμανους τους Αλβανους τους μαυρους και με τον Χριστο

Ναι. Σα δεν ντρέπεστε. Έκφυλοι.

H πολιτική ορθότητα έχει και τα όρια της… Φοβόμαστε να πούμε ένα αστείο μη τυχόν και μας κατηγορήσουν για ρατσισμό ή δε ξέρω και γω τι.

Τέσπα, βγαίνουμε εκτός θέματος εδώ

Ειναι λιγο ισοπεδωτικο να βαζουμε στο ιδιο τσουβαλι αυτα τα ανεκδοτα (λιγα εχουν πλακα κι ολας) με τα ξεσπασματα του καθενα. Γελοια και μη.

Το αστείο της υπόθεσης για μένα είναι ότι περιγράφει ένα γεγονός με πολύ παραστατικό τρόπο(σε 20-25 γραμμές περιέγραψε ένα συμβάν που με το ζόρι πιάνει 3 γραμμές άμα το αναφέρεις απλώς) .Τώρα αν είναι ρατσιστικός ο τρόπος που μιλάει λίγο με αφορά.Και για τα ανέκδοτα που αναφέρατε,κάποια είναι όντως αστεία,αλλά είναι επίσης ρατσιστικά.Άρα γιατί να ξεχωρίσουμε το ρατσιστικό ξέσπασμα(που όλοι λίγο-πολύ γελάσαμε) από τα ανέκδοτα(που όλοι γελάμε);:wink:

Το αστειο της υποθεσης ειναι οτι ο ΒΑΝ πηρε πολυ περισσοτερο χρονο δημοσιοτητας απο τα 15 λεπτα που του αναλογουν.
Θελω κι εγω

Μr. Sigmund, we have an issue.

Λεπρός λοβοτομημένος ομοφυλόφιλος Πακιστανός κοπρόγερος αποφάσισε σήμερα να θέσει τέρμα στην μίζερη άθλια ζωούλα του.

φόρτωσε μέσα την Ουζμπέκα ex-trans άπλυτη γυναίκα του, βάρους τουλάχιστον 180 κιλών (πιθανόν με χρήση κλαρκ ή γερανογέφυρας)

ο δε παθητικός, πρόσφατα υποβληθείς σε πρωκτοραφή, gay ημίαιμος πίθηκος

ακούει την φωνή του νεκρού πλέον από Aids εραστή του

Και το φτάνουμε στο κρεσέντο όπου ο “φίλος του άλλου φόρουμ” αμολάει όλη του τη γλίτσα

Βρωμερέ άθλιε υπάνθρωπε, εσένα που οφείλεις την ύπαρξη σου στην τσιγγουνιά του πατέρα σου πριν 65 χρόνια να δώσει 2 δεκάρες για ένα προφυλακτικό “Ο Κόκκορας”, σου εύχομαι να πεθάνεις σε ένα σκοτεινό γεμάτο υγρασία υπόγειο, τρελαμένος πλέον από την σίφυλη που σίγουρα έχεις, παρέα με τις 137 γάτες σου (που σίγουρα επίσης έχεις), οι οποίες θα φροντίσουν φυσικά να γευτούν και από τις σάρκες σου μέχρι να σε ανακαλύψουν από την ζέχνουσα αποφορά του λεπρού πτώματος σου οι γείτονες.

Είμαι ο μόνος που δεν αντιλαμβάνεται το χιούμορ σε όλο αυτό;
Δηλαδή οκ, άμα γελάτε με αυτό το χυμαδιό υβρεολογίου (έστω ότι το ρατσιστικό μένος δεν γίνεται αντιληπτό σε κανέναν σας και το προσπερνάμε) κάντε μία αίτηση στο rocking.gr και πείτε στην διεύθυνση πόσο όμορφα περνάτε και θα σας ρίχνω εγώ ένα μπινελίκι σταράτο από το πρωί ως το βράδυ να γουστάρετε.

Amarath ο ρατσισμός λίγο σε αφορά ναι, γιατί δεν τον έχεις νιώσει στο πετσί σου, καλά ζεις :slight_smile:
Τώρα αν συγκρίνεις ανέκδοτα που το περισσότερο που φτάνουν είναι ο σαρκασμός (έχω ακούσει ρατσιστικο “ανέκδοτο” btw και δεν είναι καθόλου το ίδιο, σηκώθηκα κι έφυγα εκείνη την ώρα γιατί θα τσακωνόμουν με φασιστάκο 25 χρονών 2 φορές το μέγεθος μου και κάποιες άλλες λεπτομέρεις που δεν χρειάζονται), με την παραπάνω μαλακία, ε έχεις σίγουρα πρόβλημα.