Σε γαμάω μες τη μπόρα, πάστα Φλώρα

…Μόλις ξημερώνει και μιας και έχω καεί τόσο πολύ ώστε να είμαι εδώ από χθες (αν όχι στο πισί, γενικά ξύπνιος) είπα να καλημερίσω κανονικότατα και πάνω στην ώρα…
Φχαριστώ

Καλημέρα κι από μένα.
Ξύπνησα πριν κάνα μισάωρο, αυτό θα έλειπε να είχα μείνει ξύπνιος (από το ξυπνάω όχι το έξυπνος) από χθες βράδυ. Μετά σαν κοτόπουλο όλη τη μέρα θα ήμουν…
Φχαριστώ.

kalhmera sassssssssss ti kanete? pws eiste? egw de phga shmera sxoleio k mazi me ton Psycho_Ki||eR koitamai thn istoria :stuck_out_tongue:

Ιστορία το λέμε τώρα :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Καλά αφού δεν πήγε η bloodykiss σχολειό λέω να μην κατέβω ούτε εγώ σχολή…Πάω όμωςμέχρι την Ομόνοια να τσεκάρω αυτό το νέο δισκοπολείο με το “2 cd στην τιμή των 15 ευρώ”…

Καλημέρα σε όλους(καλά ρε Kourou ξύπνησες τέτοια ώρα???)

Kalhmeres! Egw gmt prepei na paw sxolh. @#!#!@#$!~$!%!#$
Poio einai auto to diskopwleio me 2 cd 15 euro ???

Καλημέρα πρωινιάρη!!! :stuck_out_tongue: Τα χω περάσει πολλές φορές αυτά κι εγώ…

Άντε, άντε παιδί μου να μάθεις κανά γράμμα!.. :stuck_out_tongue: Ποιός θα κρατάει το βιβλίο?! :lol:

Δεν πας Μοναστηράκι μιας και είσαι κει? “Όχι ρε φιλαράκι… 9 ευρώ είναι πάρα πολλά, πάνω από 5 γι’αυτό το cd δε δίνω!”, “Ρε φίλε με σκοτώνεις, άντε πάρτο 7, αλλά να ξέρεις ότι εγώ χάνω αυτή τη στιγμή!” :lol:

Ωπ,αρχίσαμε τις καλημέρες;;

Καήμέρα και από εμένα. Μόλις ξύπνησα (ρεπό γαρ :!: )

Αλήθεια, τι cdάδικο είναι αυτό που έχει τα 2 15 ευρά;;

Πάντως, συμφωνώ πως μοναστηράκι rulzzzzz :smiley:

ante re! nai istoria to leme! afou kanoume istoria sto sxoleio k einai to prwto ma8hma pou dinoume!

Kαλημέρα και απο μένα … Εχω κανα δεκάλεπτο που σηκώθηκα και ανακάλυψα ότι εχει τελειώσει ο καφές … Τώρα προσπαθώ να βγώ απο το δίλημμα να παρω καφε ή να παω να πιω εξω καφέ :roll: … ουφ! και δεν μπορώ να σκέφτομαι πρωι πρωι … Καλα μεσημερι μην σκούζετε! Φχαριστώ και εγώ.

Πωωωωω!!! Αυτό Lady είναι ό,τι χειρότερο να συνειδητοποιείς το πρωί!! Με τσίμπλα μάτια στα μάτια έχω πάει να πάρω καφέ… αηδία!! Γιατί, για έξω, πριν τις 4-5 αποκλείεται!

Άσχετο… έχει φοβερήηη μέρα (εδώ τουλάχιστον)… για βόλτα έξω!!!

Δεν πας Μοναστηράκι μιας και είσαι κει? “Όχι ρε φιλαράκι… 9 ευρώ είναι πάρα πολλά, πάνω από 5 γι’αυτό το cd δε δίνω!”, “Ρε φίλε με σκοτώνεις, άντε πάρτο 7, αλλά να ξέρεις ότι εγώ χάνω αυτή τη στιγμή!” :lol:[/quote]

Λοιπόν λέγεται PATSIS και φένεται ότι στη Σαλόνικα πάει πάρα πολύ καλά…Είναι δίπλα στα Μετρόπολις, τεράστιο(καλά καλά όχι και τόσο μεγάλο)δίπλα στην πλατεία Ομονοίας…
Η προσφορά ισχύει για κάποια cd που αυτοί έχουν επιλέξει και αυτά είναι αρκετά…βασικά αν σας λείπουν κάποια album τα οποία δεν σας πολυ ενδιαφέρουν να τα συλλέξετε τότε πάτε μία βόλτα και ίσως η προσφορά να σας πείσει…Όσο για τα υπόλοιπα που έχει θα βρείτε πάρα πολλά σε τιμές 15 και κάτω αλλά μερικά είναι παράλογα(after forever,epica,within temptation )!Από ποικιλία δε θα βρείτε τεράστια στα ροκ αλλά είναι από τις καλύτερες που είδα σε megastore…Αυτά…Είναι καλό γιατί πηγαίνοντας και μία βόλτα δίπλα στο Μετρόπολις είδα και εκεί κάτι καινούριες προσφορές και κάτι cd που πριν είχαν 17 ευρώ τώρα πέσανε στα 12 με 14…

maestro από Μοναστηράκι ξέρω ελάχιστα,δεν πολυπάω,πιστεύεις ότι Nightwish,lacuna coil after forever κτλ κτλ θα τα βρω original με λιγότερο από 10 ευρώ?Και αν ναι σε ποιό μέρος???

Τι να σου πω? Δεν ξέρω συγκεκριμένα, γιατί δεν αγοράζω cd από κει, αλλά κατεβαίνεις την Ηφαίστου από το σταθμό και στα δεξιά σου έχει κανα δύο στοές… η πρώτη όπου είναι ο Ζαχαρίας και ένα άλλο και η δεύτερη (22-24 νούμερο νομίζω), όπου έχει κανά δυο άλλα. Πάλι στα δεξιά σου είναι ένα υπόγειο, το οποίο όμως ΔΕΝ ξέρω ακριβώς τι πουλάει (cd, δίσκους, παλιά ή καινούρια) και ένα άλλο επίσης που χει ΠΑΡΑ πολλά, αλλά φαίνεται λίγο κομπογιαννίτης! Τέλος, αρκετά χαμηλά στα αριστερά σου, είναι ένα “χωμένο” σε μια αυλίτσα, που χει ΚΑΛΑ cd (ψιλοψαγμένα).

ΜΗ με ρωτήσεις για ονόματα, γιατί μόνο τα Music Emporioum και Ζαχαρία που πάω θυμάμαι! :slight_smile:

Μα καλά , κανείς σας δεν κατάλαβε ότι το Topic το άνοιξα μόνο και μόνο επειδή όλη νύχτα έμεινα ξύπνιος, κ θέλησα να σας πω καλημέρα με τις πρώτες ακτίνες που εμφανίστηκαν στις 5:26 το πρωί…; Ουστ αχάριστοι (πήγα κανονικά κ στη σχολή στις 9 ως τις 3, κ ακόμα δεν έχω κοιμηθεί… Αυτά είναι)

PS. Κατερίνα πέρνα φοιτήτρια να έχεις τέτοια ε

Έλα μωρέ, πως κάνεις έτσι?.. όλοι μας τα’χουμε κάνει αυτά. Και αφού είσαι τόσο κουρασμένος, τι κάθεσαι και γράφεις εδώ?! Ε?! Άντε για ύπνο! :lol: :stuck_out_tongue:

Ε, κ εγώ τα έχω ξανακάνει, αλλά σήμερα μου ρθε να σας καλημερίσω με το που ξημέρωνε :stuck_out_tongue:

και έχουν τόσο χαμηλές τιμές???Γαμώτο που διάολο ζούσα???Τς τς…

unholly τώρα περιμένεις να μας καληνυχτήσεις μετά το πέρας της τελευταίας ηλιαχτίδας???(κοιμήσου ρεεεεεεεεεεε…Ο ύπνος θρέφει τα μωρά και ο ήλιος τα μοσχάρια…Θα μείνεις και άλλο ξύπνιος?)

Yeah… Το βράδυ πάλι, κανονικά

de pas kala…

:cry:

kala kala pas…