Σε γαμάω μες τη μπόρα, πάστα Φλώρα

Whatever

maista…kala pame oloi edo…!!
ade re,anoikse patsis kai kato?kali fasi…

Kafes>Ypnos

Epipolaiothta Inc.,Copyright 2004

Εγώ πίνω καφέ πριν πάω για ύπνο

Και γω γάλα με κακάο όταν ξυπνάω! :stuck_out_tongue: :lol:

egw pali kanw ena tsigaro…

Εγώ πάλι όταν ξύπναγα και ήταν και η γυναίκα στο σπίτι , σηκωνόμουν έπλενα δόντι και μετά την ξύπναγα με ένα στ*******ο , το ίδιο έκανε και αυτή όταν ξύπαγε νωρίτερα … :smiley:

Sex το πρωί sux, γιατί πρέπει να κάνεις μπάνια κ τέτοια μετά και δε μπορείς να βγεις όξω…
Αν είναι πάντως να μην βγεις έξω άμεσα, είναι κορυφή

Χμμμμ…εγώ πάντως δε θα προβληματιζόμουν…Οι πρωινές ****ες είναι οι καλύτερες :lol: :lol: :lol: :lol:

Μεσημεριανό όλα τα λεφτά ε

Η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Η καλύτερη φάση είναι γυρνάς από απαλή έξοδο (12 με 1) και μετά ολονυκτής! :wink: 8)

Μπλιαχ… Κάποτε θα μπορούσα, τώρα μετά τις 2 φορές είμαι ξερός…
Και είμαι μόλις 18… Σκατά, γερνάμε γρήγορα…

By the way, πάλι είδα τον ήλιο… Πάω να κοιμηθώ τώρα (7.30)
Τα λέμε το βράδυ που θα ξυπνήσω ε

Καλημερα… Εγω παω σε ανακριτη και θελω την ευχη ολων σας… Οσο για το αλλο που λες Γιαννη κανε κρατει γιατι στα 35 σου θα προσπαθεις να το κανεις ουτε μια…

ti pas na kaneis ston anakriti poulaki mou??
kalimera kai apo mena,einai i teleutaia mou mera sti douleia,ta poulakia tsiou tsiou
kai aurio protomagia tha koimamai oli mera…

Ασε τρεχαματα Χρυσα… Επεξηγηση στο chat πιο αργα…

ti pas na kaneis ston anakriti poulaki mou??
kalimera kai apo mena,einai i teleutaia mou mera sti douleia,ta poulakia tsiou tsiou
kai aurio protomagia tha koimamai oli mera…[/quote]

Nα τιτιβίσει … Τσιου τσιου … :lol:
Το πουλάκι μας Χρύσα μου είναι χαφιές της αστυνομίας και της κυβερνήσης … οπότε προσέχτε τι του εκμυστηρεύεστε γιατί τα “ξερνάει” όλα …
Τι συνθήκες Σενκεν κλπ κλπ
Μιά λέξη μόνο λέω … Telisvas

ti pas na kaneis ston anakriti poulaki mou??
kalimera kai apo mena,einai i teleutaia mou mera sti douleia,ta poulakia tsiou tsiou
kai aurio protomagia tha koimamai oli mera…[/quote]

Nα τιτιβίσει … Τσιου τσιου … :lol:
Το πουλάκι μας Χρύσα μου είναι χαφιές της αστυνομίας και της κυβερνήσης … οπότε προσέχτε τι του εκμυστηρεύεστε γιατί τα “ξερνάει” όλα …
Τι συνθήκες Σενκεν κλπ κλπ
Μιά λέξη μόνο λέω … Telisvas[/quote]

Εισαι εντελως εκτος… Οταν ψηφιζοταν η Συνθηκη Σενγκεν ειχα παραβρεθει και σαν ρεπορτερ και σαν διαδηλωτης… ΧΑΧΧΑΧΑ (Εχω αδιασειστα στοιχεια, οποτε μην το ξαναπεις). Οσον αφορα το αλλο, το παραδεχομαι οτι ειμαι χαφιες… Οτι μαθαινω το ξερναω…ΟΧΙ ομως στην αστυνομια… Στην κοινη γνωμη (κι εδω υπαρχουν αδιαψευστα στοιχεια)

Καλημέρα … Εγώ κλασσικά δεν ξυπνησα να παω στη σχολη οποτε απολαμβάνω το πρωινό καφεδάκι μου (ναι ναι αγόρασα καφε τελικα!! :smiley: ) περιδιαβαίνοντας σε διαφορες ιστοσελίδες του κυβερνοχόρου… :roll: Τελη good luck αν και αργησα μαλλον λιγακι…