Σε γαμάω μες τη μπόρα, πάστα Φλώρα

ti pas na kaneis ston anakriti poulaki mou??
kalimera kai apo mena,einai i teleutaia mou mera sti douleia,ta poulakia tsiou tsiou
kai aurio protomagia tha koimamai oli mera…[/quote]

Nα τιτιβίσει … Τσιου τσιου … :lol:
Το πουλάκι μας Χρύσα μου είναι χαφιές της αστυνομίας και της κυβερνήσης … οπότε προσέχτε τι του εκμυστηρεύεστε γιατί τα “ξερνάει” όλα …
Τι συνθήκες Σενκεν κλπ κλπ
Μιά λέξη μόνο λέω … Telisvas[/quote]

Εισαι εντελως εκτος… Οταν ψηφιζοταν η Συνθηκη Σενγκεν ειχα παραβρεθει και σαν ρεπορτερ και σαν διαδηλωτης… ΧΑΧΧΑΧΑ (Εχω αδιασειστα στοιχεια, οποτε μην το ξαναπεις). Οσον αφορα το αλλο, το παραδεχομαι οτι ειμαι χαφιες… Οτι μαθαινω το ξερναω…ΟΧΙ ομως στην αστυνομια… Στην κοινη γνωμη (κι εδω υπαρχουν αδιαψευστα στοιχεια)[/quote]

…Και εσύ δημοσιογράφος είσαι;;;;;;; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

wx th katsame!

Mήν φοβάσαι Βloodykiss έχεις εμένα από πίσω …

Mήν φοβάσαι Βloodykiss έχεις εμένα από πίσω …

ti na mh fovamai? twra exw tromokrath8ei!!!

:stuck_out_tongue: Μμμμ, κ από πίσω Αντρέα, α; :stuck_out_tongue:

/me slaps UnHoLyMaRtYr

Μα γιατί ρε παιδιά, τι είπα;; ΤΙ έχουν οι δημοσιογράφοι δλδ;;;; :twisted: :twisted: :twisted:

Αν δεις τον Telisvas θα καταλάβεις !!! :lol:

Αν δεις τον Telisvas θα καταλάβεις !!! :lol:[/quote]

Εκτος απο εξυπνοι και ομορφοι, εχουν και το συνηθειο να μην αφηνουν αλλον να λεει μαλακιες… Θελουν να τις λενε μονο εκεινοι!!! (Με επιασε κριση μετριοφροσυνης και αυτοσαρκασμου, γρηγορα τον γιατρο)

lolzzzzzzzzzzzzzzz

Γαμωτο σημερα δεν προλαβα να πω καλημερα… Ξυπνησα γυρω στις 4.30 το μεσημερι…

Αν δεις τον Telisvas θα καταλάβεις !!! :lol:[/quote]

Εκτος απο εξυπνοι και ομορφοι, εχουν και το συνηθειο να μην αφηνουν αλλον να λεει μαλακιες… Θελουν να τις λενε μονο εκεινοι!!! (Με επιασε κριση μετριοφροσυνης και αυτοσαρκασμου, γρηγορα τον γιατρο)[/quote]

Είναι είναι…η μάλλον καλύτερα…είμαστε είμαστε!!! χεχεχεχεχε :twisted: :twisted:

Επανέρχομαι στο αρχικό θέμα… ΚΑΛΗΜΕΕΕΡΑΑΑΑΑ!!! :lol: :lol:

Είχα δουλίτσα και μου πήρε όλη νύχτα… μετά πρέπει να πάω και σχολή… να δω πως θα μαι όλη μέρα αύρ…εεεε… σήμερα εννοώ! :stuck_out_tongue:

spiti me istoria k ek8esh :frowning:

Και το νετ τι κοινό έχει με αυτά;

m’aresei pou i kouveda exei PADA poli fisioligiki ekseliksi…
pos perasate protomagia alitheia?ego tpt den ekana-genikos psaxno na vro programma ethelodismou stin ollandia,den vrisko kai sigxizomai… :x
kai gia na min ksefeugoume pali,kalimera an kai einai idi 4kai to apogeuma…

afou eipe ti 8a kanei eipa kegw…:confused:

Εγώ πάλι δεν θυμάμαι …

Το πιο άσχετο και φεύγα post .
Ti σχέση έχει το καλημέρα , με την πρωτομαγία , με την Ολλανδία δεν μπορώ να καταλάβω … και μετά λέτε για μας δεσποινίς… :lol:

Εγώ ήμουν στα Καλάβρυτα, λόγω δουλειάς! Και είχε και οραίο αρνί, κάτι πατάτες φούρνου…μούρλια!! Μακάρι να με στέλνουν ποιο συχνάσε τέτοιες αποστολές!! χεχεχε :twisted: :twisted: