Σε γαμάω μες τη μπόρα, πάστα Φλώρα

Το πιο άσχετο και φεύγα post .
Ti σχέση έχει το καλημέρα , με την πρωτομαγία , με την Ολλανδία δεν μπορώ να καταλάβω … και μετά λέτε για μας δεσποινίς… :lol:[/quote]

haaaaa,ti na kano,bika sto klima… :lol:

tora omos kalimera st’alitheia…!

Καλημέρααααα!!! Ξέρω… “Μα τι κάνει τρελός τέτοια ώρα ξύπνιος πάλι?! Ξενύχτια?!” Όχι αυτή τη φορά! Η μέρα προβλέπει συνεχείς ετοιμασίες για αποχώρηση! Τελευταία μέρα στα Χανιά! 9 χρόνια εδώ δεν είναι και λίγα! Στην Αθήνα έχω ζήσει μόλις 6! :cry: Ωωωωχ! Άντε μη με πιάσουν τα ζουμιά!!! :stuck_out_tongue: 8)

xaxa…kalhmera!! ante kai kalos poliths vre!! mhn anhyxeis pantos merikoi den koimhthikan katholou :stuck_out_tongue:

The master of papatzilik strikes again!
Μαρία εσύ είσαι που δεν κοιμήθηκες καθόλου; :roll: :roll: :roll:

ΡΕ!!! Εμένα είπες ετσ?! Την αλήθεια είπα!! Τσ τσ τσ… παιδί να σου τύχει! :roll:

Μαρία σε λένε;

hlia den koimhthika … se skeftomouna kai evlepa olh nuxta efialtes!!!

ti les re? exeis dei pote ton hlia? na leme thn alh8eia einai goutsou fatsa

Ξυπνησα νωρις και σκεφτηκα να πω μια μεγαλη ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ σε ολους…

Ξύπνησα αργα και πρέπει να διαβάσω και βαριέμαι … :?
Anyway… ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ!! :smiley:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ…Τι? πάλι ξεκλάρφωτος???Γμτο…

Καλό μεσημέρι στους συμφορουμίτες!! 8)

Eγώ ? :cry:

egw me ton antrea kai ton hlia exoume goutsou fwtografies giati eimaste goutsou!!!

Τελικα τις φωτο απο τοτε δεν τις εχς δει ακομα , αν και εχω ακουσει οτι ειμασταν ολοι παρε τον ενα και βαρα τον αλλο , η περιεργεια υπαρχει …

Πολύ χάλια λέμε…

Πολύ χάλια λέμε…[/quote]

Ναι αλλα ποσο ? εσυ τις εχεις ? Να κανανισουμε , πρεπει να τα πουμε απο κοντα εχω σκεφτει κατι και ισως μπορεις να βοηθησεις …

Καλημερα σας … παω για υπνο :roll:

Καλημερα περα για περα…

5.19 και κάνοντας διάλειμμα από το διάβασμα ξεθάβω θρεντς. Οκ ότι να ναι. Καλημέρα πάντως μιας και θα δω -ακόμα ένα- ξημέρωμα.