Διαφημισεις


kai fysika:

Δύο πολύ καλές διαφημίσεις που μου έρχονται στο μυαλό είναι η “Takiiiiiiiis,it’s me!!Natasha!” και η άλλη με τον γαμάτο τύπο που ζητάει “Μπορώ να έχω όσο χρόνο ομιλίας θέλω…(κλπ)?” και η υπάλληλός λέει ξερό όχι και μέτα αυτός συνεχίζει και γελάει.

Τι ηλιθια ΚΑΙ η καινουρια διαφημιση του Γερμανου. Μα τι ανεμπνευστοι διαφημιστες κυκλοφορουν.

1.νατη ερχετε ψεκαζει με fresh air αχαααααααααααααααα!

2.Batista!

το γαλα αγνο κ ο Γκαλης

Τωρα θυμηθηκα μια καλη!
Ειναι ενα κινεζακι στη τουαλετα και λεει:
Πουφ! Βρωμαει! Αλλα με το Glade Micro sprey μυριζει ανοιξη!!
:lol:

Ελεος! Την ειχα ξεχασει αυτη τη διαφημιση! :lol: :lol: :lol:
Ειναι πολυ ελεινη παντως! :lol: :lol:

από τις Φιλιππίνες είναι το πιτσιρίκι :roll:

Φρικτη διαφημιση. :evil:

Θυμηθηκα και μια γελοια της Cosmote με 3 ξανθιες-βλητα που λεγανε για το καρτοσυμβολαιο… ](*,)

Εγω θυμηθηκα τα Lay’s που τα διαφημιζε ο Σιγαλας.

δεν έχω διαβάσει όλες τις σελιδες του τοπικ…

ανέφερε κανείς την κλασσική παρακμιακή διαφήμιση “ειναι κεφάτη, γυρίζει απ’ του βερόπουλου”; 8)

και με την εθνική μπάσκετ του 99 με το enjoy…

από δω για 2 enjoy

:lol: :lol:

Φρικτη διαφημιση. :evil: [/quote]
Για μενα ειχε πλακα :stuck_out_tongue: .
Θυμηθηκα και μια αλλη πολυ καλη της Vodafone, με το σπανιο ειδος πεταλουδας(ή κουνουπιου) που ζει μονο μια μερα!! Υπεροχη!

Looool!Γελαγες ομως με τις ηλιθιες δεν μπορεις να πεις! :wink:
Μια καλη διαφημιση ηταν η τελευταια του Johnie Walker.

Οι διαφημισεις του Γερμανου οσο πανε και χειροτερευουν. Επισης, ΕΛΕΟΣ πια μ’αυτους τους emo-boys που παιζουν σε καθε διαφημιση και ΕΛΕΟΣ πια με τα 118**. Ποσα ακομα θα βγουν?

Εγω ειδα αυτη που διαφημιζει ADSL και σκαει μυτη μια γατα και εκει εχουμε ενα παραληρημα βλακιας των διαφημιστων. Πντως μην απορειται με τις ηλιθιες διαφημησεις πολλοι μου λενε οτι τους αρεσει η παραπανω διαφημηση, οποτε ξερουν οι διαφημηστες που να απευθηνθουν! :?

όταν με το καλό γίνω διαφημιστής ετοιμαστείτε για rock’n’roll διαφημίσεις… :lol: :lol:

δλδ σε καθε διαφησει θα παιζει απο πισω scorpions e? :stuck_out_tongue:
ΟΧΙΙΙΙΙΙΙ! :stuck_out_tongue:

Ela pantws tyxeroi eimaste! Den tha paizei blues!

χαχαχα δεν σου ειπα οτι ειμαι διαφημιστης? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

η νοοτροπία θα είναι rock’n’roll!!!
και η μουσική βεβαίως :lol: :lol: