Διαφημισεις

χαχαχα δεν σου ειπα οτι ειμαι διαφημιστης? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]A wste esy vgazeis aytes tis athlies diafimiseis twn Goody’s me ton Nino ee?? :lol:

Τα νευρα μου με τη νεα διαφημιση του connex. Δυο γελιοι τυποι ξαπλωμενοι σ’εναν καναπε με ρουχα πολεμικων τεχνων, να χτυπαει ο ενας τον αλλο σαν προσβεβλημενη αδερφαρα και να τσιριζουν σαν χαζογκομενες. Μα ποιος μαλακας πληρωνει τετοιους διαφημιστες?

Ενω η αλλη της connex που ειναι 3-4 τυποι και τους κανει ο αλλος “μπου!” και πανε πισω και μετα λενε “Παμε παιδια παλι, το χουμε”… Ελεος…#-o :?

θα έρθει η μέρα που θα το διορθώσω κι αυτό…και θα λέτε “α,αυτή η κορυφαία είναι του rudolf από το rocking”…
=D>

Γενικα οι διαφημισεις του ΟΤΕ και των παραγωγων του (Κοσμοτε, Οτενετ) ειναι τρομακτικα απαισιες. Οπως και των τραπεζων και των κινητων.

Της Q μ’ αρέσουν σχεδόν όλες.

Είχα τρελαθεί όταν είχα δει τη διαφήμιση για την Trident Splash! Φώναζα όλη μέρα:“Μένταααα…Βανίλιαααα…Ναι! Είναι μέντα!” :lol3:

Και της Q είχαν πλάκα στην αρχή, αλλά το παραέκαναν νομίζω…

Πάντως είναι πολύ “πρόστυχες” οι διαφημίσεις… όλο απάτη και δούλεμα… και με μικρά μικρά γραμματάκια περνάει ταχύτατα στο κάτω μέρος της οθόνης το ζουμί της υπόθεσης… [-X

ίσα ίσα κρατίεμαι και δεν ξεφουρνάω τις ιδέες μου που θα κάνουν πάταγο:respect: :rockon: :-s

Καλα με αυτην την διαφημιση ειχα λυωσει στα γελια… Και με την δευτερη με την “Βατομουρο-μεντα” νομιζω που ελεγαν ολα “μεντααααα” και πεταγοταν ενα απο πισω και ελεγε “Βατοοομουρο” :lol: :lol: :lol:

Οσο για το δευτερο που λες…Ακους “μονο 100 ευρω π.χ.” και απο κατω περναει σφαιρα: “μονο με πιστωτικη και χωρις Φ.Π.Α. και μεχρι εξαντλησης των αποθεματων και μονο αν γεννηθηκατε Τριτη με πανσεληνο”#-o :lightsabre:

Ναι, άσε… ή που λένε ας πούμε με χαρούμενο ύφος:“100 ευρώ ΧΩΡΙΣ Φ.Π.Α.” σε φάση “δε θα πληρώσετε το Φ.Π.Α.” ενώ στην ουσία σου λέει “θα πληρώσεις τα 100 ευρώ αλλά ΚΑΙ το Φ.Π.Α.” …απάτη απάτη απάτη!!!

Εχετε δει την αλλη που ο Χατζηγιαννης προσπαθει να διαλεξει κιθαρα και στο τελος τον ρωταει ο αλλος:

“Παιζεις καιρό?”

και λεει ο μ@λακας ο Χατζηγιαννης:

“Μπα, τωρα ξεκιναω…”, και παιρνει ενα πολυ κουλ υφακι #-o

Χαζο παιδι χαρα γεματο. :stuck_out_tongue: Ουτε αυτη μ’αρεσε, καμια δεν μ’αρεσει τον τελευταιο καιρο.

vedder ο Χατζηγιαννης πρεπει να ανασκολοπιστει, συμφωνεις?

:lol: :lol: :lol: Μα γιατίιιιι;;!!! Ήταν τόσο αστεία φτιαγμένο!!! :stuck_out_tongue:

Διαφημιση οπως εκεινη με τον Αμπντουλ (της Αξ) δεν προκειται να ξαναβγει. Αλλα εσυ ησουν και μικρη τοτε, που να θυμασαι. :stuck_out_tongue:

αυτή με τη Βογιατζάκη που…έρχεται σε οργασμό στο εστιατόρια την έχετε δει?8O
κορυφαία αυτή της opel με τον σκίουρο που μιλάει:p

Έτσι κι αλλιώς δεν έβλεπα καθόλου τηλεόραση όταν ήμουν μικρή! Ήμουν πιτσιρίκι με επίπεδο! :stuck_out_tongue:

Σου κοβει την ορεξη με την μια.:thumbdown:

Της opel παντα μ’αρεσαν. Και αυτη με τον σκιουρο κι εκεινη λιγο παλιοτερα με τα κουκλακια στον δρομο…

Σε ποια ηλικια αρχισες να το χανεις? :stuck_out_tongue:

Των αυτοκινητων γενικα ειναι καλες. Θυμαμαι μια που εκανε ενας τυπος κρας-τεστ, το διελυε το αμαξι και μετα το επαιρνε ή κατι τετοιο. Πολυ ωραια κι εκεινη.

τεράστια παρακμή πλέον και αυτές στο ραδιόφωνο…ειδικά μία που είναι για είδη βαφτιστικά νομίζω,που μιλάει μια εξωγήινη…κάτι τέτοιο τελοσπάντων:p είναι :x :x

δεν ξερω τι σημαινει αλλα κατι θα ξερεις :stuck_out_tongue: