Διαφημισεις

Μα, φυσικά όταν άνοιξα ελληνική τηλεόραση - κυρίως σε μεσημεριανή ζώνη! :stuck_out_tongue: Θυμάμαι μου είχε κάνει μεγάλη εντύπωση! Επειδή ήμουν “έξω”, εκεί έβλεπα μόνο σοβαρές ειδήσεις και κουλτουριάρικες εκπομπές ! :-k #-o :lol:

vedder: http://en.wikipedia.org/wiki/Impale

Aloe welcome to Ellada Republic.

Ολα τα λεφτα ο Αμπντουλ!!! Χαλαρα απο τις καλυτερες που εχω δει ποτε. Ειδικα η εναλλαγη απο λεπτη σε βαρια φωνη ηταν το αποκορυφωμα!!!:lol:

Nα σας θυμίσω κι εγώ μια διαφήμιση:
To σκηνικό ο Ζουγανέλης με περούκα μαλλούρα δεκαετίας 80 και δερμάτινη ένδυση να κοπανιέται βασανίζοντας μια ηλεκτρική κιθάρα
και να σκάει πάλι ο Ζουγανέλης με την κλασική καράφλα και κουστουμάκι και να λέει :
‘‘Μη χτυπιέσαι άδικα…χτύπα ένα Fiesta…Fiesta το φραπέ σας’’
Αυτά έιναι
:lol: :lol: :lol:

αυτη λες?


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Πω, τι παρακμη τοτε οι διαφημισεις…:lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

βαλτε κι αλλα!

fiesta frappe #2:

και η ΚΑΛΥΤΕΡΗ:

Τεντοπανα Πριμαβερα.:!:

Απορρυπαντικο “Θεια Ολγα”, πριν την κατοχη…:lol:

ΝΟΥΝΟΥ

gia ton mpeo ka8e diafhmish trapezas
ta spane oi diafhmiseis ths q ka8ws kai mia palia an 8ymaste gia to teza me thn mikrh katsaridoyla thn tereza poy to pathse .

Ρε σεις τωρα που η ΤΙΜ εξαγορασε την Q,θα σταματησουν να βγαινουν οι διαφημισεις της Q? :-k

Οχι συνεχίζουν να βγαίνουν αλλά τώρα μαλλον ανέλαβαν οι διαφημιστές της ΤΙΜ γιατί εγιναν πολυ ηλίθιες και οι διαφημίσεις της Q. :cold:

Καλυτερη διαφημιση εβερ.-

Οι διαφημισεις της Q τα σπανε αγρια.

Γαματες ειναι και οι καινουριες με την ευρηζωνικοτητα.

Οι αγαπημενες μου ειναι αυτες της Opel.:smiley:

ftw!

Αγαπημένες μου είναι αυτές της Sprite
και χειρότερη μια που διαφημίζει ένα απορρυπαντικό για το πάτωμα (δεν θυμάμαι ποιο)
εξευτιλίζει τη γυναίκα που χορεύει ενώ σφουγγαρίζει σα χαζοχαρούμενο λες και κέρδισε το λόττο!!!

Ενω αυτες με τα δανεια? Ο αλλος ειναι ο πιο ευτυχισμενος ανθρωπος στον πλανητη επειδη θα πληρωσει μονο το διπλασιο ποσο απ’αυτο που πηρε. Και χαμογελαει, δινει συνεντευξεις τυπου, κανει χωπ χωπ στο δρομο, κερναει κοσμο και διαφορες μαλακιες.