Διαφημισεις

Η καλυτερη διαφημιση ειναι αυτη που καποιος αλλαζει το ονομα του απο Κωστας Γλομπος σε Γιαννης Γλομπος αλλα δε θυμαμαι τι διαφημιζει.

Super timo!
Απλα θεικη διαφημιση!

Τη θυμήθηκα σήμερα! θεϊκή! (αχ Τζένιφερ…)

http://www.youtube.com/watch?v=KweFlBXjeBo :lol:

Γαματη ειναι και εκεινη με κατι μαυρους στην Καραϊβικη, που εχουν κατι κινητα παντοφλες. Διαφημιζει ενα ποτο, αλλα δε θυμαμαι ποιο.

Αλλη ωραια (για ποτο παλι), ειναι εκεινη με εναν κινεζο γερο που παιζει ντραμς. Σκεφτηκα μηπως ειναι ο κοζυ, αλλα δεν ξερω αν παιζει ντραμς, και εκεινος στη διαφημιση ηταν πολυ πιο νεος:p

[SIZE=“4”]Μαμω τις κωλοδιαφημισεις των τραπεζων[/SIZE]

Και των κινητων και των κινητων!

βασικα ειχαμε κανει μια διαπιστωση με τον λεντ μια μερα π ειχαμε παει σινεμα…αν παρατηρησει κανεις σε καθε διαφημιση ποτου μπυρας κλπ ο τυπας που πινει ,πρωτα πινει και μετα κοιταει να δει τι ειπιε λες και δε ξερει τι πηρε!!..α το ιδιο νομιζω γινεται και με την κοακολα:p

Τρομερή δουλειά είχε γίνει στη διαφήμιση του RedFM.Πολύ προσεγμέν,έξυπνη και απλή ιδέα.Το ίδιο και για το Megalicius του καναλιού Mega.

Πρόσφατα είδα μια διαφήμιση για αντρικό αποσμητικό που είναι εντελώς απογοητευτική και ντροπιαστική !!!
Έλεος πια!Πόσο θα υποβαθμίζουν το γυναικείο φύλο?
Το σκηνικό είναι το εξής :ο άντρας βάζει το αποσμητικό και μετά πάει τόσο απλά και χουφτώνει τη γυναίκα …και στο τέλος λέει :Για άντρες που δεν χρειάζεται να προσπαθούν (ή κάτι ανάλογο)[-X
δεν είναι θέμα φεμινισμού αλλά ανθρωπισμού:!:

Οι καλυτερες που εχω δει τελευταια ειναι :

Cosmocarta : με τον τυπο που κανει ερωτησεις στο δρομο και στο τελος παθαινει παρακρουση

Nova: Δεν εχεις Νοβα?Ποιον νομιζεις οτι κοροιδευεις?Ακου δεν εχω νοβα!!!Νυχτιατικο :lol: :lol: :lol:

νόβα τα σπάει…

Διαφήμιση παπουτσιών GEOX

Enjoy!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Διαφήμιση M&M’s.
Παίζουν strip-poker και πρέπει το κίτρινο M&M να βγάλει τα ρούχα του.
Του λέει το κόκκινο M&M: “Νομίζω πρέπει να βγάλεις τα ρούχα σου”
Κίτρινο M&M: “Κόκκινε, δε θέλω να δει ο κόσμος το φυστίκι μου!!!”
:lol:

Ορίστε


#-o

Έλεος ΕΛΕΟΣ Ε Λ Ε Ο Σ
ΞΕΦΤΙΛΑ

Γαματη, γαματη, γαματη=P~

το έχει ο πυραμίδας αυτό??

τι το κακό έχει?:-k

Η πιο επικη διαφημιση:

Ειναι πολυ τρου.