Γιατί πολύ ροκάδες αντιπαθίτε τα πνευστά και τα συνθ

απορία τοχω:D

καλό το μπάσο και η κιθάρα,αλλά και τα άλλα δε κατούρισαν στο πιγάδι:p

από διάφορους ροκάδες που ξέρω,δε μιλάνε με τα καλίτερα λόγια ειδικά για τα συνθ και πολλές φορές τα λένε “μπλιμπλίκια”…γιατί όμως δε τα γουστ΄αρετε;:-k

Φάση symphonic black metal πχ Dimmu Borgir the τσιρκοmedranos of misanthropy;

Γιατή ήμασται κε πολεί ροκάδες ναούμ και δαι γουστάρουμαι φλοριές.

γηατή ίνε για το μπούτσο

:lol::lol::lol::lol:

που ‘ν’ το αστείο;

ξερεις

θεωρείς σοβαρά άτομα τους “ροκάδες”;

με το άτομο πάει βασικά όχι με τη μ ουσική…αυτό έλιπε:lol:

Τα synthesizers είναι ηλεκτρονικές συσκευές ουσιαστικά και όχι πραγματικά όργανα, είναι τεχνητά όργανα και γι’αυτό πολλοί δεν τα εκτιμάνε. Πνευστά όμως και λοιπά όργανα προσωπικά δεν με ενοχλούν και μάλιστα σε συγκεκριμένα είδη (συμφωνικό μέταλ πχ) είναι ταιριαστά και προσδίδουν σε κάποια τραγούδια μια ιδιαίτερη ατμόσφαιρα και το κάτι παραπάνω.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

…όντως;

[QUOTE=aris2;1542286]Τα synthesizers είναι ηλεκτρονικές συσκευές ουσιαστικά και όχι πραγματικά όργανα

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk /QUOTE]

aris2, το επομενο ποστ να το γραψες και να το στειλεις απο πραγματικο τηλεφωνο, ξερεις εκεινα με το ακουστικο και το καλωδιο!
Κατα τα αλλα, δε με ξερεις δε σε ξερω, υποφερεις κι υποφερω… :stuck_out_tongue: (θελω να πω δεν εχω τιποτα να μοιρασω μαζι σου, κουβεντα κανουμε)

Γιατί τι έχουν οι ροκάδες? Δεν κατάλαβα. Εσύ δηλαδή που ακούς κάτι σκουπίδια που κάνουν θόρυβο θεωρείσαι καλύτερος?

Οι πραγματικά ποιοτικοί δημιουργοί χρησιμοποιούν μη τεχνητά όργανα όπως αυτά που φυτρώνουν στα κιθαρόδεντρα και στις μπασολιές

Και εγώ που θεωρώ τον εαυτό μου ποιοτικό ακροατή έφαγα σήμερα μπασόλια με πατ-πατ-τες και τα κολοσύνθια ωραία είναι όμως δε λέω…i love rocking ρεεε

Οι “ροκάδες”. Μπορεί κανείς να το εκλάβει και ως ψευτοροκάδες. Ελληνοσκυλοροκάδες.

Σκατοροκάδες για μένα.

Εμείς οι ροκάδες, τα μπάσταρδα παιδιά των ηπειρωτών που φυγαν μετανάστες, είμαστε φτυσμένοι από την κοινωνία που εμείς την ίδια φτύνουμε στη μάπα και δεν της στέλνουμε ούτε φιλιά.

Να ξηγηθώ καλύτερα;

Κάποτε μας έριχναν στο φαΐ υπνωτικό για να πάμε νωρίς για ύπνο και να μην ξεπορτίζουμε απάνου στις μηχανές και βγαίνουμε έξω και πάμε σε μαγαζιά για να ακούμε ηλεκτρικές κιθάρες.

Σήμερα;

Σήμερα το τριπάρισμα το ρίχνει η ίδια η κοινωνία που εμείς φτύνουμε. Σ’αυτό το τριπάρισμα με τα ηλεκτρικά πριόνια και τα φλωροπνευστά τους εμείς δεν πέφτουμε.

Το μαύρο είναι η ελπίδα μας.

μασινχεντ.το πιασα.

Tα πνευστά δυνητικά γαμούν

[I]The Mothers of Invention - King Kong[/I]

[I]Den Saakaldte - Drikke Ens Skaal[/I]

[I]Shining - Goretex Weather Report (live)[/I]

Τα συνθ είναι σε κάθε περίπτωση ηλίθια. Δεν υπάρχει λόγος, απλά είναι. Ταυτολογία.
Διορθώστε κάποιος τον τίτλο, θα μπορούσε να μπει όμορφη μουσική σε αυτό το θρεντ, αντ’αυτού γίνεται απλά τζέρτζελο. Και τέλος πάντων υποφέρω.

[I][I][U]Δεν είσαι σωστή όμως[/U][/I][/I]

mhn akouw xontrades meshmeriatika peri synth