Καλύτερος ποδοσφαιριστής όλων των εποχών

Κροιφ οχι!Αν και φανατικος ολλανδοφιλος,ο κυριος εχει κανει την δηλωση
“Τον Κροιφ τον σταματανε μονο τα δολλαρια” πριν τον τελικο του μουντιαλ της
Γερμανιας.Οπερ και εγενετο.
Μαραντονα για ενα και μοναδικο λογο!Γιατι εκτος του οτι εκανε οτι ηθελε με την
μπαλα τα χωνει στην Φιφα εν αντιθεσει με τον μεγαλο βραζιλιανο που ειναι το
αγαπημενο της παιδι.

  • Ντιεγκο,ποιος θα παρει το μουντιαλ ?(Της Ιταλιας)
  • Εγω αν με αφησει η Φιφα (Η κατι παρομοιο).
    Ποιος και πως πηρε το μουντιαλ εκεινη τη χρονια ολοι το ξερουμε.

Χατζηπαναγης :lol: :lol:

Ποπο, ένας φίλος μου μου τα`χε κάνει τσουρέκια σε κάποια δόση με τον Χατζηπαναγή. Είχε τρελλαθεί από κάτι DVD που είδε και συνεχώς μου έλεγε για τον Βάσια τον ισάξιο του Μαραντόνα…

Που να δει και τα βιντεάκια του Magic με τον Μπόρχα

Δεν υπάρχουν. :expressionless:

Κάνεις λάθος. Τα έπαιζε συνέχει το magic όταν έκλεισε η μεταγραφή

Μιλάς για πέρυσι Αύγουστο που δεν έδειχνε σχεδόν τίποτα παρά λίγα γκολ καμμιά φορά.
Φρέσκαρε τη μνήμη σου!

Ναι αυτά με τους τίτλους Κόμπρα κ δε θυμάμαι τι άλλο :lol:

Πάντως το πιο επικό είναι αυτό με το Τζιοβάνι! Αν το δεις θα πεις πάει τέλειωσε! Αυτός είναι ο παίκτης της χιλιετίας!

Βγάλε μας και το Ζιοβάνι άχρηστο τώρα…

ο Μπόρχα πάντως ήταν καλύτερος. Κακά τα ψέματα. Δείτε που παίζει τώρα ο Μπόρχα και που ο Ζιοβάννι… :-s

Nαι μωρε ο Ζιοβανι στην ηλικια του Μπορχα επαιζε στη Μπαρτσα :stuck_out_tongue:

Θα μπορούσα να κάνω συζήτηση για Τζιοβάνι, αλλά θα είναι πολύ ετεροχρονισμένη τώρα! Θυμάμαι παλιά όμως γαμάτες κόντρες μεταξύ φίλων Τζιοβάνι και πολέμιών του! Ωραίες εποχές!

Τέσπα αν βάλεις σε έναν που δεν τον έχει δει ποτέ σε αγώνα να δει τα βιντεάκια θα πει αυτός είναι καλύτερος και απ’ το Μαραντόνα! Χαχα

Εντίτ: Να επισημανθεί ότι τα βιντεάκια που λέω ήταν από την καριέρα του στο γαύρο

τώρα όμως που παίζει? όλα κι όλα. Δε την κατάλαβα αυτή τη λογική. Τι είναι καλύτερο, ένα κινητό της δεκαετίας του '90 ή ένα τωρινό?

Οπως επισης μια φεραρι μοντελο 90 με το καινουριο κορολα :smiley:

δε βγαίνουν πια Corolla :bleh:

Καλά ασχολήσου με τον κάθε Χαβίτο που έχεις στην ομάδα σου και άσε μας.

Παίζει στην Sport Club do Recife απλά και μόνο γτ γουστάρει πια να κάνει το χαβαλέ του.

βγαινουν κορολα οικογενειακα.Το αουρις αντικατεστησε τα σπορ :smiley:

Για τον Τζιοβάνι, αν και έχω ακούσει κάποια άσχημα πράγματα για τον χαρακτήρα του, πιστεύω ότι δεν χωράει με την καμμία σύγκριση με παικτάκια τύπου Μπόρχα. Η μέρα με τη νύχτα. Δεν θυμάστε τι μπαλάρα έπαιζε??
Και τώρα ακόμα, η ομάδα που είπε ο Gigatron ότι αγωνίζεται έχω την εντύπωση ότι παίζει στην Α Βραζιλίας, δηλαδή σαφώς καλύτερο επίπεδο από την Β` Γερμανίας και την Μάιντς του Μπόρχα.

Στη μεγάλη κατηγορία της Βραζιλίας παίζει.

Είναι η ομάδα που λέει Sport.

Ο Ζιοβάνι είναι ο μεγαλύτερος παίκτης των τελευταίων τουλάχιστον 10 χρόνων που πέρασε από την Ελλάδα.

Καλά :frowning: Θα σταματήσω να βλέπω και τσου λου :frowning: