Καλύτερος ποδοσφαιριστής όλων των εποχών

Αλλοι λενε οτι ζηταγε φραγκα!

ιπτάμενος Ολλανδός για μένα (και ένας που λείπει από το πολ : Τζωρτζ Μπεστ)

Ρε ανθρωπος που καπνιζε σαν φουγαρο και περναγε στο σπριντ τους παντες κι ειχε τις τρελες αντοχες δεν πρεπει να εχει υπαρξει ξανα. Θυμαμαι τι μου ελεγε ο πατερας μου που τον εβλεπε κανονικα. Μου ειπε οτι ο Κροϊφ δεν ηξερε τι χρωμα εχει το χορτο. (οχι αυτο που καπνιζε) Ποτε του δεν κοιτουσε κατω, παρα μονο μπροστα. Εβλεπε ετσι ολο το γηπεδο και μπορουσε να κανει αυτα που εκανε. Αλλα ο Ντιεγκο παραμενει αφταστος. Ε, βοηθαει και το οτι ειναι Αργεντινος…

Rock and Roses οντως πρεπει να διαβασω μαθηματικα γιατι δινω προοδο την Τεταρτη αλλα αντε να συγκεντρωθω. :frowning:

Πελε χαλαρα.

Ο Ροναλντινιο τι κανει εδω;;;;
Εκανα 2 καλες χρονιες και μετα το μονο που σκεφτεται ειναι τα λεφτα.

μεσα ο Ρονι στο poll εξω ο Messi?με ποια λογικη?περισσοτερες διαφημισεις για πατατακια και κορδελες μαλλον…

Απο αυτους που παιζουν τωρα δν αξιζει κανενας.
Τον Μεσι περιμενε λιγο ακομα.19 χρονων ειναι.Δν ξερεις τι θα κανει στη συνεχεια.

Έναν νέο, εμφανώς αδυνατισμένο και με πολύ καλύτερη φυσική κατάσταση Ρονάλντο θα έχουν την ευκαιρία να δουν την προσεχή περίοδο οι φίλαθλοι, όπως δήλωσε ο προπονητής του στη Μίλαν, Κάρλο Αντσελότι. Τα περιττά κιλά που έφερε τα τελευταία χρόνια ο Βραζιλιάνος φορ αποδόθηκαν σε υποθυρεοειδισμό, ωστόσο το πρόγραμμα εκγύμνασης και η φαρμακευτική αγωγή με χάπια έχουν επαναφέρει το «φαινόμενο» σε φόρμα, με αποτέλεσμα να έχει χάσει από τον περασμένο Ιανουάριο ως τώρα 5,5 κιλά.

«Θα τον δείτε σύντομα, πολύ σύντομα. Θα αποτελέσει έκπληξη για όλους. Έχει γίνει μοντελάκι», δήλωσε ο Ιταλός τεχνικός των «ροσονέρι» και πρόσθεσε: «Είμαι βέβαιος πως θα κάνει καταπληκτική χρονιά, έχει υψηλό κίνητρο και θέλει να αποδείξει πως είναι ο κορυφαίος επιθετικός του κόσμου».

Πάντως ο Ρονάλντο δεν θα είναι διαθέσιμος για την αναμέτρηση της πρώτης αγωνιστικής απέναντι στην Τζένοα, αφού ταλαιπωρείται από έναν μυϊκό τραυματισμό στο πόδι.

Μαραντόνα για μένα :slight_smile: Ίσως και Πελέ, αλλά ο αργεντίνος ήταν κάτι παραπάνω απο απλά φοβερός μπαλαδόρος, ήταν μορφή!

θα κανω μια ερωτηση…και περιμενω απαντησεις…:slight_smile: :slight_smile:

φανταζομαι θα εχετε δει ολοι βιντεακια με χατζηπαναγη στο ελληνικο πρωταθλημα πριν 20-30 χρονια που τους εκανε ολους γιογιο με τριπλες στυλ μαραντονα…πιστευεται αν πηγαινε στο εξωτερικο θα μπορουσε να κανει τα ιδια και να εξελισοταν σε εναν απ τους μεγαλυτερους παικτες ever?η θα χανοτανε λογω καλυτερων αμυντικων και μεγαλυτερου συναγωνισμου???:-k :-k

Αν πηγαινε απο μικρος εξωτερικο θα τα εκανε. Ο ανθρωπος ηταν απλα απιστευτος…

Συμφωνώ και`γω.

Και εγω.:stuck_out_tongue: Τοτε κανανε συμβολαια 10ετιας…#-o

Κοίτα θα είχε και καλύτερους συμπαίκτες σίγουρα αλλά δεν ξέρω το κατά πόσο θα εφάρμοζαν το παιχνίδι πάνω του οι προπονητές των ξένων ομάδων.

Το ότι θα ακουγόταν το όνομά του σε κάθε περίπτωση πάντως είναι σίγουρο.

Ο Ροναλντίνιο επίσης τα έξυνε σε όλο το Μουντιάλ και αν δεν ήταν ο Κακά θα είχαν αποκλειστεί στον όμιλο!

Θεωρω τον Πελε με 2ο τον Μαραντονα

σωστά μας πονάει ακόμη το γουέμπλευ 36 χρόνια μετά :stuck_out_tongue:

πελε 4ever

Τον εχεις δει να παιζει? Οχι στιγμιοτυπα, ολοκληρα ματς εννοω…

Κροιφ ο κορυφαιος, μετα Μαραντονα και προσωπικη αδυναμια ο αλκοολικος απο το Μαντσεντερ…ποιος Πελε

Εγώ έχω δει τον Πελέ στην απόδραση των έντεκα με τον Σταλόνε. Πιάνει?