Καλύτερος ποδοσφαιριστής όλων των εποχών

ακυρο, δεν υπαρχει καλυτερος ποδοσφαιριστης ολων των εποχων, υπαρχει καλυτερος ποδοσφαιριστης στην
εποχη του.Ο μαραντονα για την εποχη του ηταν ο κορυφαιος, το ιδιο και ζινταν στην δικη του εποχη κ.ο.κ#-o

Σωστός!! Είναι σαν να συγκρίνεις slayer με Beatles

Εγώ είμαι ο καλύτερος ποδοσφαιριστής όλων των εποχών! :stuck_out_tongue:

έχω 3 dvd του Χατζηπαναγή…σου λέω άλλο να κάνεις αυτά με αντίπαλο τον Βαζάκα και άλλο με διεθνούς φήμης παίκτες όταν οι Κούδας και οι άλλοι μπαίνανε χεσμένοι στο Ντίσελντορφ έπαιρνε την μπάλα ο Δεληκάρης και έτριβαν τα μάτια τους οι Γερμανοί…

ή που στον αγώνα Ελλάδας-Φινλανδίας 8-1 πέρασε 4 σαν σταματημένους και έβαλε 2 γκολ σε εκείνο το ματς…

Σου είπα…είναι λογικό να σου φαίνονται παράξενες οι απόψεις μου φίλε …όταν ο άλλος δεν ψάχνεται παραπέρα οι γνωστοί μαιντανοί δημοσιογράφοι σε αθλητισμό,μουσική κτλ σερβίρουν ότι γουστάρουν πχ ότι ο Χατζηπαναγής έπαιξε πρώτος στην μικτή κόσμου (ψευδέστατο)…εγώ ψάχνομαι…ή ότι οι Sabbath έπαιξαν πρώτοι metal…κτλ κτλ…

Ε εντάξει δεν νομίζω ότι υπάρχει καμία σύγκριση η πρώτη thrash μπάντα ενάντια στη μεγαλύτερη μούφα από καταβολής μουσικής.

#-o #-o [-X

Big Mistake

Δεν περίμενα να συμφωνήσεις μαζί μου ούτως ή άλλως…τώρα κάτι Ob ladi Ob lada και κάτι Love me Do…:lol:

Love me do :hippy:

:lol: :lol:

Ωχ, μη μου πεις κι εσύ τώρα τις μαλακίες που ακούω κατά καιρούς! #-o
Το αν είχαν κάποια συγκροτήματα κάποιες heavy metal εξάρσεις χωρίς να το γνωρίζουν, το ξέρω αλλά όχι και ότι έπαιξαν heavy metal πριν τους Sabbath…

Όχι δεν κατάλαβες οι Priest έπαιξαν για μένα πρώτοι metal το 1976.Μιλάω για metal και όχο απλά heavy χωρίς αντίκρυσμα.

Που τα 'χετε ακούσει αυτά ρε μάγκες;;;
Ποιοι Priest;

Ο όρος, αυτό που ονομάζουμε σήμερα HEAVY METAL ήρθε στον κόσμο στις 13/2/1970.

Αν και βγαίνουμε εντελώς off topic, θεωρώ ότι και οι 2 έχετε κάποιο δίκιo. Οι Sabbath δώσανε τον όγκο και οι Priest τη ταχύτητα. Προσωπικά πάντως, προτιμώ Priest. Οι Sabbath μου αρέσουν περισσότερο με Tony Martin & Dio.

Οι sabbath έβαλαν την μαυρίλα και οι priest το ατσάλι

Αυτά…

Α και μήπως πρέπει να αλλάξουμε το όνομα του thread στο: “οι δημιουργοί του metal”?:-k

Εδώ το άλλο thread έχει αλλάξει 4 φορές όνομα!!:stuck_out_tongue:

#-o

Τεσπα, μια και το γαμήσαμε στο spam καλύτερα ας μεταφέρουν οι μοντς κάπου αλλού τα συγκεκριμένα ποστ γτ δε βγάζουμε άκρη ούτε σε 7 σελίδες!!! :lol:

Φαντάζομαι τους mods να λένε:

“τον μαλάκα τον gigatron, μας ρώτησε εμάς αν βαριόμαστε ή όχι???”

:stuck_out_tongue: :lol:

Για μένα Ζιζού…(τον Ντιέγκο τον πρόλαβα στα τελευταία του):slight_smile:

Λοιπόν δύο τινά συμβαίνουν εδώ ή τα λες άριστα ή εισαι ο γιος μου αλλη εξηγηση αδυνατό να δώσω :slight_smile: :slight_smile:
Συμφωνώ απόλυτα για μένα ο καλύτερος ποδοσφαιριστής που πέρασε ποτε ήταν ο ιπτάμενος ολλανδός κατά κόσμο ΓΙΟΧΑΝ ΚΡΟΙΦ είχε τα πάντα ταλέντο ήθος πάθος αγωνιστικότητα τώρα αν δεν πήρε παγκόσμιο αφήστε το και οσοι μπορείτε για θυμηθήτε κεινον το τελικό του 78 στην Αργεντινή με ένα οργισμένο Γιάννη Διακογιάννη να ωρύεται εναντίον της διαιτησίας το αξίζε το κύπελλο τότε η Ολλανδία αλλά ας όψονται μερικοί μερικοί

Υ.Γ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΤΗΝ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΕΣΜΟΥ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΤΟΥ ΛΑΠΤΟΠ ΣΟΥ…

μεγαλος παικτης ο γιοχαν αλλα στον τελικο του μουντιαλ το 78 δεν ηταν παρων…δεν πηρε καθολου μερος στο μουντιαλ…:wink:

Όντως, είχε αρνηθεί να κατέβει λόγω του δικτατορικού καθεστώτος που υπήρχε στην Αργεντινή. Σαν ένδειξη διαμαρτυρίας. Φαντάσου πόσο μεγάλη προσωπικότητα ήταν.