Καλύτερος ποδοσφαιριστής όλων των εποχών

Dennis Bergkamp

Συμφωνεί και ο Νταμπίζας μαζί σου φοβάμαι!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Τι ντρίπλα ήταν αυτή…

(Welcome back!!! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: )

Άλλα 2 γκολάκια απόψε ο Ρονάλντο… Νομίζω έφτασε τα 7 σε 9 αγώνες…8) 8)

Μαραντόνα και…

O Γιώργος Δεληκάρης.Ο πρώτος έλληνας που έπαιξε το 1975 στη μικτή κόσμου μαζί με Πελέ Κρόιφ και Μπεκενμπάουερ 10 χρόνια πριν τον Χατζηπαναγη΄και φυσικά το γκολ που έβαλε με τη Δ.Γερμανία το 1974 με το καράτε τακουνάκι παραμένει μέσα στα 20-30 καλύτερα γκολ όλων των εποχων.Επισης στον δεύτερο αγωνα οι ποδιές του στον Μπεκενμπάουερ στον Μπέρτι Φογκτς και στον Ζεπ Μάγιερ έχουνε μείνει ανεπανάληπτες.Το ότι τον πίεζε επι 3 χρόνια ο Γερμανός ομοσπονδιακός Χέλμουτ Σεν να πάρει μεταγραφή στο εξωτερικό του δίνει ακόμα μεγαλύτερη αξία.

νόμιζα θα έλεγες τον Coverdale:roll:

Ο πατέρας σου ήθελε μανιωδώς γιο ε?:lol: :lol: :lol:

O πατέρας μου με έκανε γαυρίνα…και φυσικά δεν ήταν ζώο να τρώει τη φόλα Δομάζων και διάφορων άλλων τσουκου-τσουκου ball…

Μετά από Μαραντόνα που το 1986 αν δεν κάνω λάθος οι μόνοι αξιόλογοι συμπαίκτες του ήταν ο Βαλντάνο και ο Μπουρουσάγκα και το 1990 ο Κανίγια και ο Γκοικοετσέα και στη Νάπολι ο Αλεμάο και ο Καρέκα και ο Φεράρα 21 χρονών ψηφίζω Ζιντάν…ανεπανάληπτος και στο Μουντιάλ περνούσε τους Βραζιλιάνους σαν σταματημένους…

Ο Πελέ έχει αμφισβητηθεί στα ίσα και από ΡΙΒΆΛΝΤΟ και από Ρομάριο και από Ρονάλντο που έχουν πει οτι αν έπαιζε στο σύγχρονο ποδόσφαιρο που είναι γρήγορο δεν θα περνούσε ούτε τη σέντρα ενώ και οι συμπαίκτες του Πελέ και το 58 και το 70 ήταν κορυφαίοι…Ριβελίνο,Τοστάο,Ζερσον,Ζαιρζίνιο.Βαβά,Ντιντί,Γκαρίντσα,Αλταφίνι,Ζάγκαλο,Κάρλος Αλμπέρτο…αν τους είχε αυτούς ο Μαραντόνα θα έπαιρνε αλλα 10 μουντιάλ…

Ο Ροναλντίνιο είναι πακταράς αλλά το να κάθεσαι στο μουντιάλ στα πλάγια και να βγάζεις σεντρούλες…επίσης σε όλα τα ματς του CL φέτος ειδικά σε αυτά με τη Liverpool ήταν κρυμμένος…χωρίς Ετό η Barca είναι μιση ομάδα…

Με παντρεύεσαι? :lol: :lol:

αφού ακούς φλωριές εσύ:p

sorry μωρο μου και γω ειμαι ΠΑΟΚΤΣΗΣ μπορω να σου πω οτι ο κουδας ειναι ο μεγαλυτερος ελληνας αντικειμενικα ομως ο καλυτερος ελληνας ειναι ο χατζηπαναγης…:wink:

αααα όλα κι όλα!!! Εγώ υποστήριζα Europe>Cornell … Όπως βλέπεις είμαστε φτιαγμένοι ο ένας για τον άλλο…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αρκεί να είναι πράγματι γυναίκα!!! Δε θέλω εκπληξούλες στο κρεβάτι!!! (πρέπει να τα προσέχουμε αυτά στο ίντερνετ!!!:lol: :lol: )

κάτι θα ξέρεις παραπάνω…:roll:

κοίτα προτιμώ να είμαι “μαθών” παρά “παθών” :lol: :lol: :lol:

ασταδιαλα ρε:p :stuck_out_tongue:

ποιος ronaldinio ρεεεεεε!!! …ας γελασω!!!:lol: :lol:

Kala kala 8a ta poume emeis!:stuck_out_tongue: Entaksei o roni den einai o kalyteros kai den 8a ginei pote mexri kai o zintan mou aresei perissotero alla den pauei na einai ena poly kalos paixths!

Tο πρόβλημα με εσένα Karvou είναι ότι δεν γνωρίζεις και πολλά από ποδόσφαιρο.
Πρώτα από όλα που είναι ο Πλατινί όπως επίσης και ο Γκαρίντσα 2 παίχτες που ο μεν ένας πήρε μόνος του το Euro 84 και πηγε 2 φορές στους 4 του Mundial με κυπελλούχων και Πρωταθλητριών με τη Juve,ο δε άλλος στο Μουντιαλ 58 όταν τελείωσε ο τελικός λέει "ρε παιδιά γιατί πανηγυρίζετε δεν έχουμε να παίξουμε και β΄γύρο με όλους αυτούς που κερδίσαμε μέχρι τώρα? :lol: "

O άνθρωπος έπαιζε τελικό και δεν το είχε καταλάβει…και την επόμενη χρονιά πήρε τη μπάλα πέρασε 2 φορές όλη τη Santos και έβαλε τελικά goal…

Eπίσης…ο Τζορτζ Μπεστ,ο Στάνλει Μάθιους ο ορισμός της λέξης εξτρεμ…οι Ούγγροι Πούσκας,Χιντεγκούτι,Κότσις ,Τσίμπορ…οι Πολωνοί Μπόνιεκ Ζμούντα Λάτο Ντέινα…ο Γερμανός Νέτσερ…ο Κοπά,ο Ντι Στέφανο,ο Ουρουγουανός Σάντα Μαρία, ο Εμίλ Μπουτραγκένιο,ο Φονταίν με 13 γκολ σε ένα Mundial ο Πίτερς της Τότεναμ,ο Κέβιν Κίγκαν,ο Μπρούνο Κόντι της Ρόμα,ο Μπλαχίν,ο Προτάσοφ του Euro 88,ο Στόιτσκοφ,ο Εουσέμπιο φυσικά,ο Τόμας Μπρολίν, ο Ματέους,ο Γκούλιτ…
**

Starsturck…καλός ο Χατζηπαναγής με αντιπάλους τον Βαζάκα τον Στυλιανόπουλο της Άεκ…ε είναι άλλο να περνάς τον Μπεκενμπάουερ σαν σταματημένο και άλλο αυτούς…επίσης είμαι περήφανος που έχω σε βιντεάκι το γκολ του Δεληκάρη το 74 που με τη σέντρα στο 1ο λεπτό πήρε τη μπάλα πέρασε 7 παίκτες των Ιωαννίνων και μπήκε με τη μπάλα στα δίχτυα…ο Χατζηπαναγής έχει προωθηθεί σαν παικταράς λόγω του ότι έπαιξε και στον Ηρακλάκο…αν είχε παίξει αλλού όλοι θα ήταν πιο επιφυλακτικοί…

Η αλήθεια είναι ότι και εγώ μηχανολόγος είμαι ο καημένος…:lol: :lol: :lol:

Πάντως, δώσε μου το credit… Αμέσως σε κατάλαβα!!!:wink:

Κιθαρίστας ή drummer λοιπόν Jim Karvou-Γιοκαρίνης.:smiley:

καλα εχεις δει video με τον χατζηπαναγη???νομιζω δεν οτι επιδεχεται αμφισβητηση οτι ειναι ο μεγαλυτερος ελληνας παικτης ολων των εποχων…