Έχετε σχέση;

και δυσλεξία… :lol:

oi sxizofrenis kanoun to kalitero sex.
pas me enan kai ine san na kaneis partouza…[/quote]

Αυτό δεν το’χω δοκιμάσει!! 8O :lol:[/quote]

Σαν σχιζοφρενης και εγω και μαλιστα εκλεκτικος οπως προειπα , ρωτηστε την Illusion , οταν “ζωγραφιζω” τις ωρες “δημιουργιας μας”

molis prin ligo ema8a pos oi sxizofreneis exoun miomeni sexoualiki dia8esi.
oi maniakoi poronote me to sex.
[size=1]
to 3ereis pos kataba8os se agapo, omos…[/size]

Εγώ νομίζω οι σχιζοφρενείς είναι παρεξηγημένα άτομα όπως και οι ποιητές.Η υπερβολική ευαισθησία σε όλα τους χτυπάει κατακούτελα!

Ειμαι και ποιητης … που μεσα απο την σχιζοφρενικη μανια μου για sex … υμνω το φυκι φυκι πικιραμ

Ειμαι και ποιητης … που μεσα απο την σχιζοφρενικη μανια μου για sex … υμνω το φυκι φυκι πικιραμ[/quote]

Ο καθένας με τα χόμπι του!!

Σορρυ αλλα εισαι λαθος .Αυτο δεν ειναι απλο Χομπυ… ειναι κοινωνικο εργο …!!!

Θα κανω αιτηση στην Ντορα …να με ενταξει υπο την αιγιδα του υπουργειου πολιτισμου … !!!

[size=6]SPAM!!![/size]

Στα μουτρα σου ρε !!! :stuck_out_tongue:

Eιναι το πιο ηλιθιο φαινομενο που μπορει κανεις να συναντησει σε καποιο forum…επειδη αυτο το forum δεν εμφανηζει τετοια χαρακτηριστηκα το κανει να ειναι αξιοπρεπεστατο

Eιναι το πιο ηλιθιο φαινομενο που μπορει κανεις να συναντησει σε καποιο forum…επειδη αυτο το forum δεν εμφανηζει τετοια χαρακτηριστηκα το κανει να ειναι αξιοπρεπεστατο[/quote]

Αφού διάβασα τις 7 (!) καινούργιες σελίδες αυτού του θέματος, ήθελα να πω οπωσδήποτε κάτι. Να μη πάει τζάμπα τόση ανάγνωση. Το πρόβλημα ήταν ότι δεν ήξερα τι να πω…

Οπότε

[size=6]SPAM!!![/size]

:smiley: :stuck_out_tongue: :smiley: :stuck_out_tongue: :smiley: :stuck_out_tongue: :smiley: :stuck_out_tongue: :smiley: :stuck_out_tongue: :smiley: :stuck_out_tongue: :smiley:

ΥΓ. Αξιοπρεπέστατος είμαι και εγώ… (Ακούω και Pink Floyd…)

Δεν πειραζει γλυκια μου σου ευχομαι να βρεις γρηγορα ενα πορτοκαλι :wink: :wink:

Σοβαρα τωρα δεν ειναι κακο να ειναι κανεις μονος του ισα ισα που μερικες φορες ειναι κατι αναγκαιο για να ανασυνταχθει κανεις και κοιταξει τα θελω του και τι πραγματικα εχει αναγκη .
Και οταν το βρει τοτε πιστεψε με θα ερθουν και τα καλυτερα . Ειναι μεγαλο λαθος να υπαρχουν ατομα που να λενε και να υποβαλουν τον εαυτο τους οτι δεν μπορουν να ζησουν χωρις καποιον στο πλευρο τους. Αλλωστε αν το καλοσκεφτεις τις πιο πολλες φορες της ζωης μας, τα πιο σημαντικα πραγματα που ερχονται σε μας τα ζουμε μονοι μας . :wink:

[size=1]Αυτο θα πει να εχεις εμπνευση [/size]

Δεν πειραζει γλυκια μου σου ευχομαι να βρεις γρηγορα ενα πορτοκαλι :wink: :wink:

Σοβαρα τωρα δεν ειναι κακο να ειναι κανεις μονος του ισα ισα που μερικες φορες ειναι κατι αναγκαιο για να ανασυνταχθει κανεις και κοιταξει τα θελω του και τι πραγματικα εχει αναγκη .
Και οταν το βρει τοτε πιστεψε με θα ερθουν και τα καλυτερα . Ειναι μεγαλο λαθος να υπαρχουν ατομα που να λενε και να υποβαλουν τον εαυτο τους οτι δεν μπορουν να ζησουν χωρις καποιον στο πλευρο τους. Αλλωστε αν το καλοσκεφτεις τις πιο πολλες φορες της ζωης μας, τα πιο σημαντικα πραγματα που ερχονται σε μας τα ζουμε μονοι μας . :wink:

[size=1]Αυτο θα πει να εχεις εμπνευση [/size][/quote]

Ζωγράφισες πάλι…:wink: =D> =D> =D>

Σορρυ αλλα εισαι λαθος .Αυτο δεν ειναι απλο Χομπυ… ειναι κοινωνικο εργο …!!!

Θα κανω αιτηση στην Ντορα …να με ενταξει υπο την αιγιδα του υπουργειου πολιτισμου … !!![/quote]

Μάλλον στο υπουργείο εξωτερικών να σε βάλει,να διαπραγματεύτείς με την Κοντολίζα

to taxidromiko moy peristeri pe8ane…[/quote]

Το ποτισες τεκιλα και αυτο ???
:roll: :roll: :roll:

Θα παω στην εκπομπη της Τζοβανας Φραγκουλη πες το και θα γινει , μιας και θελω να γνωρισω την NegativeCreep !!! που μπορουν να την βλεπουν καi οι μικροι του site οπως ο socrates, την εκπομπη ε ???[/quote]

baaaaaaaaaaa

Αυτην θα την κανω πασα στο Τelisvas :twisted: :twisted: :twisted:

Αυτην θα την κανω πασα στο Τelisvas :twisted: :twisted: :twisted:[/quote]

Πολύ ευχαρίστως… Θα θυσιαζόμουνα (με το αζημίωτο) αλλά θα γινόταν καλύτερος ο κόσμος…
Μπρος στο δρόμο που χάραξαν οι Τσάβες, Μοράλες, Ουμάλα, Αχμαντινετζάντ

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δεν πειραζει γλυκια μου σου ευχομαι να βρεις γρηγορα ενα πορτοκαλι :wink: :wink:

Σοβαρα τωρα δεν ειναι κακο να ειναι κανεις μονος του ισα ισα που μερικες φορες ειναι κατι αναγκαιο για να ανασυνταχθει κανεις και κοιταξει τα θελω του και τι πραγματικα εχει αναγκη .
Και οταν το βρει τοτε πιστεψε με θα ερθουν και τα καλυτερα . Ειναι μεγαλο λαθος να υπαρχουν ατομα που να λενε και να υποβαλουν τον εαυτο τους οτι δεν μπορουν να ζησουν χωρις καποιον στο πλευρο τους. Αλλωστε αν το καλοσκεφτεις τις πιο πολλες φορες της ζωης μας, τα πιο σημαντικα πραγματα που ερχονται σε μας τα ζουμε μονοι μας . :wink:

[size=1]Αυτο θα πει να εχεις εμπνευση [/size][/quote]
ax γλυκο μου που να βρω πορτοκαλια στις μερες μας σπανιζουν τα συκα ειναι πιο συχνα…η αληθεια ειναι οτι με αποστομωσες…και βεβαια δεν ειναι κακο να εισαι μονος ισα ισα που βρισκεις χρονο να ασχοληθεις με τον εαυτο σου και να κανεις την αυτοκριτικη σου :smiley:

oso na peis, ine kai to 10% tou sinolikou posostou.
iparxei omos kai to ipolipo 90%
bgale mani-mani ta pedia, tous papoudes kai tis ginekes… apo tis ginekes bgale kai tis lesbies… posoi minane?
kane esi tis pra3eis pou se endiaferei kai to sigkekrimeno pososto… mia xara… perissoteroi 8a bgoun…

βρισκεις χρονο να ασχοληθεις με τον εαυτο σου

mporeis na pareis ki esi ena dildo… :wink:

[quote=“deathbitch”]

oso na peis, ine kai to 10% tou sinolikou posostou.
iparxei omos kai to ipolipo 90%
bgale mani-mani ta pedia, tous papoudes kai tis ginekes… apo tis ginekes bgale kai tis lesbies… posoi minane?
kane esi tis pra3eis pou se endiaferei kai to sigkekrimeno pososto… mia xara… perissoteroi 8a bgoun…

βρισκεις χρονο να ασχοληθεις με τον εαυτο σου

mporeis na pareis ki esi ena dildo… :wink:[/quote]
τιποτα παιδι μου μου σου λεω που να ψαξεις να βρεις σωστο αντρα στις μερες μας τσαμπα κοπος…και αν αυτος που θα βρεις θαναι σωστος και δεν θα σου φαει την ψυχη;;αστα κλαφτα… 8O 8O