Έχετε σχέση;

oso na peis, ine kai to 10% tou sinolikou posostou.
iparxei omos kai to ipolipo 90%
bgale mani-mani ta pedia, tous papoudes kai tis ginekes… apo tis ginekes bgale kai tis lesbies… posoi minane?
kane esi tis pra3eis pou se endiaferei kai to sigkekrimeno pososto… mia xara… perissoteroi 8a bgoun…

βρισκεις χρονο να ασχοληθεις με τον εαυτο σου

mporeis na pareis ki esi ena dildo… :wink:[/quote]
τιποτα παιδι μου μου σου λεω που να ψαξεις να βρεις σωστο αντρα στις μερες μας τσαμπα κοπος…και αν αυτος που θα βρεις θαναι σωστος και δεν θα σου φαει την ψυχη;;αστα κλαφτα… 8O 8O[/quote]

Mήπως τους έχεις παραξηγήσει λίγο τους άντρες :?:

Όπως είχα ξαναπεί σε άλλο τόπικ το οποίο δυστυχώς κλειδώσανε(τί περίεργο!!) άντρες υπάρχουν απλά οι περισσότεροι αποδεικνύονται ή μαλάκες ή παρτάκιδες!Τί έχετε πάθει ποια όλοι σας?Ένας σωστός δεν υπάρχει?! :cry:

Απλά εχουν τεθεί υπο διαπραγματευση η ρόλοι… Οι γυναίκες θέλετε πλέον να είστε και άνδρες και γυναίκες… Κι εμείς είμαστε σε άμυνα… Πεζοναύτες… Χτυπάμε και φεύγουμε…

Αυτά είναι στο δικό σας μυαλό!!

Μπορεί να έχεις δίκιο… Σημασία έχει ότι είμαστε πεζοναύτες

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αυτό εννοείται, άλλωστε εγώ έχω πάντα δίκιο 8)

Αυτό εννοείται, άλλωστε εγώ έχω πάντα δίκιο 8)[/quote]

Κι εγώ είμαι πάντα πεζοναύτης. Οπότε είμαστε και οι δύο ευχαριστημένοι…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αυτό εννοείται, άλλωστε εγώ έχω πάντα δίκιο 8)[/quote]

Κι εγώ είμαι πάντα πεζοναύτης. Οπότε είμαστε και οι δύο ευχαριστημένοι…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Οκ πάω πάσο!

Οπότε μην παραπονιέσαι για τους άνδρες… Μικρή είσαι ακόμα… Πάρε ότι μπορείς να πάρεις απ’ αυτούς και έχεις χρόνια για προβληματισμό…

Thanks για τη συμβουλή Τέλη!Θα προσπαθήσω να την εφαρμόσω όσο πιο πιστά μπορώ!! :wink:

Πονηρό μου ακούγεται αυτό

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ayto to topic eprepe na legetai:“tis agamias”…

Δεν μου αρέσει ο στρατός [size=1](σε κουρεύουν βλέπεις)[/size]

Αντίθετα τρελένωμαι για spam :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Σωστά, καλό είναι να έχεις και τα μάτια σου ανοιχτά όμως. Υπάρχουν και καλά παιδιά, αλλά να θυμάσαι ότι ό,τι δίνεις παίρνεις… Καλή τύχη! :wink:

Πονηρό μου ακούγεται αυτό

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Άν σου πω ότι έχεις άδικο θα’ναι μεγάλο ψέμα!!!

Τελη εσυ δεν εισαι πεζοναυτης αλλα πιο πολυ για νοσοκομος μου κανεις μιας και εισαι στα μετοπεισθεν.

Γιατι δεν ψαχνετε για ατομα που εχουν στο ονομα τους την λεξη Ανδρας ???

π.χ ΑΝΔΡεΑΣ ??? :roll:

Δεν θυμάμαι να σε πήρα τελευταία, πως βγάζεις τέτοια συμπεράσματα…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μου φαίνεται ότι κάποια ψυχή είχε δίκιο… Κι εγώ την παρεξήγησα

Πονηρό μου ακούγεται αυτό

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Άν σου πω ότι έχεις άδικο θα’ναι μεγάλο ψέμα!!![/quote]

Nαι αλλά εγώ δεν είχα τέτοια πρόθεση

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

oso na peis, ine kai to 10% tou sinolikou posostou.
iparxei omos kai to ipolipo 90%
bgale mani-mani ta pedia, tous papoudes kai tis ginekes… apo tis ginekes bgale kai tis lesbies… posoi minane?
kane esi tis pra3eis pou se endiaferei kai to sigkekrimeno pososto… mia xara… perissoteroi 8a bgoun…

βρισκεις χρονο να ασχοληθεις με τον εαυτο σου

mporeis na pareis ki esi ena dildo… :wink:[/quote]
τιποτα παιδι μου μου σου λεω που να ψαξεις να βρεις σωστο αντρα στις μερες μας τσαμπα κοπος…και αν αυτος που θα βρεις θαναι σωστος και δεν θα σου φαει την ψυχη;;αστα κλαφτα… 8O 8O[/quote]
δεν νομιζω να τους εχουμε παρεξηγησει…το τι δικαιωματα δινατε ειναι το θεμα…βεβαια υπαρχουν και εξαιρεσεις δεν λεμε λιγες αλλα υπαρχουν…
Mήπως τους έχεις παραξηγήσει λίγο τους άντρες :?:[/quote]

ανδρ(ε)ας…`αν βρεις κανεναν κρατα τον γιαμας…

ανδρ(ε)ας…`αν βρεις κανεναν κρατα τον γιαμας…[/quote] :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

χαχαχαχαχα εγώ έχω βρει τον καλύτερο πάντως ΑΝΔΡεΑ και δεν τον αλλάζω με τίποτα

[size=1]Έτσι για να ζηλέψετε [/size] :stuck_out_tongue: