Έχετε σχέση;

ανδρ(ε)ας…`αν βρεις κανεναν κρατα τον γιαμας…[/quote] :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

χαχαχαχαχα εγώ έχω βρει τον καλύτερο πάντως ΑΝΔΡεΑ και δεν τον αλλάζω με τίποτα

[size=1]Έτσι για να ζηλέψετε [/size] :P[/quote]

Γι αυτό σ’ αγαπάμε εσένα…

Γιατί μας απάλλαξες από τον σαλιάρη

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Κι εγώ σας αγαπάω γιατί χάρη σε σας τον γνώρισα…(Και δεν ειναι σαλιάρης, μην τον διαβάλλεις μπροστά στις θαυμάστριές του)

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ανδρ(ε)ας…`αν βρεις κανεναν κρατα τον γιαμας…[/quote] :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

χαχαχαχαχα εγώ έχω βρει τον καλύτερο πάντως ΑΝΔΡεΑ και δεν τον αλλάζω με τίποτα

[size=1]Έτσι για να ζηλέψετε [/size] :P[/quote]
τον δικό σου κράτα τον για πάρτη σου!εγώ δεν ψάχνω Ανδρ(έ)α ούτε για έναν τυχαίο άντρα αλλά για ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ! :lol:

[quote=“ILLUSION”]

Κι εγώ σας αγαπάω γιατί χάρη σε σας τον γνώρισα…(Και δεν ειναι σαλιάρης, μην τον διαβάλλεις μπροστά στις θαυμάστριές του)

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

ΝΑΙ

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[quote="amazona"τον δικό σου κράτα τον για πάρτη σου!εγώ δεν ψάχνω Ανδρ(έ)α ούτε για έναν τυχαίο άντρα αλλά για ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ! :lol:[/quote]

Ε αφού γλυκιά μου ψάχνεις για τον Τέλη γιατί απλά δεν του το λες ;;;;
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Πονηρό μου ακούγεται αυτό

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Άν σου πω ότι έχεις άδικο θα’ναι μεγάλο ψέμα!!![/quote]

Nαι αλλά εγώ δεν είχα τέτοια πρόθεση

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Γιατί σάμπως θα τους ξέρεις αυτούς που θα βασανίσω? :!: :!:

Τέλη μήπως έχεις αδερφό γλυκέ μου; γιατι με παντρεμένους δεν πάω… :?: :wink:

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ποτέ δεν ξέρεις… Εγώ είμαι η γνωστή προξενήτρα του forum

A ρε Τέλη εσύ και τα προξενιά σου…!!!

O Τέλης είναι λεύτερο πουλί…Πετά στα δέντρα ,βλέπει το φεγγάρι και φωνάζει …γκιών…γκιών…Ο ΓΚΙΩΝΗΣ…

[quote=“amazona”]

Τέλη μήπως έχεις αδερφό γλυκέ μου; γιατι με παντρεμένους δεν πάω… :?: :wink:[/quote]

Έχω και μάλιστα πολύ όμορφο…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μόνο που πρέπει πρώτα να σε γνωρίσω εγώ για να εγκρίνω, ως μεγαλύτερος και σοφότερος

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τέλη μήπως έχεις αδερφό γλυκέ μου; γιατι με παντρεμένους δεν πάω… :?: :wink:[/quote]

Έχω και μάλιστα πολύ όμορφο…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μόνο που πρέπει πρώτα να σε γνωρίσω εγώ για να εγκρίνω, ως μεγαλύτερος και σοφότερος

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
θα με γνωρίσεις και θα μείνεις άναυδος… :wink:

Πολύ δύσκολο

τι είναι πολύ δύσκολο;;;; :?

na pasarei gkomena se allon…

Κάνεις λάθος… Δεν είμαι τόσο κτητικός…

τι είναι πολύ δύσκολο;;;; :?[/quote]

Είναι πολύ δύσκολο να μείνω άναυδος…

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχα

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχα

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Εσύ γιατί γελάς;

Μου βγήκε αυθόρμητα…Είμαι χαρούμενο παιδί, τι να κάνω;;;;;;;

τι είναι πολύ δύσκολο;;;; :?[/quote]

Είναι πολύ δύσκολο να μείνω άναυδος…[/quote]
μα ο σκοπός είναι να αρέσω στον αδερφό σου… :wink: