Έχετε σχέση;

[quote=“amazona”]

τι είναι πολύ δύσκολο;;;; :?[/quote]

Είναι πολύ δύσκολο να μείνω άναυδος…[/quote]
μα ο σκοπός είναι να αρέσω στον αδερφό σου… :wink:[/quote]

Είναι ακόμα πιο δύσκολος…

[quote=“RAINBOW”]

O Τέλης είναι λεύτερο πουλί…Πετά στα δέντρα ,βλέπει το φεγγάρι και φωνάζει …γκιών…γκιών…Ο ΓΚΙΩΝΗΣ…[/quote]

Aυτό πρέπει να το πεις στην γυναίκα του και στην μπέμπα!

Κακιά κι εσύ…αμέσως να τον κάψεις τον άνθρωπο :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

τι είναι πολύ δύσκολο;;;; :?[/quote]

Είναι πολύ δύσκολο να μείνω άναυδος…[/quote]
μα ο σκοπός είναι να αρέσω στον αδερφό σου… :wink:[/quote]

Είναι ακόμα πιο δύσκολος…[/quote]
μια δοκιμή θα μας πείσει…

O Τέλης είναι λεύτερο πουλί…Πετά στα δέντρα ,βλέπει το φεγγάρι και φωνάζει …γκιών…γκιών…Ο ΓΚΙΩΝΗΣ…[/quote]

Aυτό πρέπει να το πεις στην γυναίκα του και στην μπέμπα![/quote]

Συμπάσχει ο Βελισσάριος…

Κι εδώ τίθεται ένα ζήτημα…

Τι προτιμάς να έχεις παντεσπάνι από κοινού ή παξιμάδι αποκλειστικά…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Οχι φίλε μου…Φράουλες με σαντυγί…Δεν αποδέχομαι καμμιά ηθικολογική προέκταση του θεσμού αυτού,μαζί με αυτούς που το θεπήσαν…και τον στολίσαν με Ιερούς κανόνες και άρθρα του Αστικού Κώδικα…Αν η τεκνοποίηση,είναι μία επιβάλουσα κοινωνική ΝΟΡΜΑ.,ξεχνάς την ανάγκη κοινής κοσμοθεωρίας των πορευθεντων…Εδώ βλέπεις πως βγάζουν νύχια και δόντια ,τα girls πριν γίνουν κα Κοκοβίκου…Η κτητικότητα στον έρωτα ,δεν υπάρχει στο μουσουλμανισμό,ούτε στα κοινοβια της Ιου,που επισκεπτόταν κάθε καλοκαίρι και ο άντρας της Μαdonna …Οποιος δεν έζησε αρχές `90ees εκεί,ή χρόνια φοιτητικά μεταλλικά,δεν έχει δικαίωμα να κρίνει,γιά να μη κριθεί υπό το πρίσμα γιαλαντζί …Ξερω δεν κατάλαβες τίποτε ,θα στα εξηγήσω και από κοντα…Μη λυπάσε κανένα …Ο καθείς όπως στρώνει κοιμάτε…χα…χα…χ.α Ο ξαμολημένος ψυχασθενής… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

Κάτι μου θυμίζει αυτή η ατάκα… Μια κουβέντα που κάναμε πριν λίγο καιρό…
Αχ…

Εγώ (ξανα)χώρισα πριν λίγες μέρες! Τι προβλέπεται γι’αυτό γιατρέ μου?

Είσαι εν “μεταλ” αδέρφος και σε ασπάζομαι σταυρωτά… Τι είπες τώρα ρε άρχοντα… Η κτητικότητα είναι φασισμός, η κοινοκτημοσύνη ελευθερί νου και εκφρασης… Πάμε διακοπές το καλοκαίρι στην Ίο;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[quote=“tinkerbell”]

Κάτι μου θυμίζει αυτή η ατάκα… Μια κουβέντα που κάναμε πριν λίγο καιρό…
Αχ…

Εγώ (ξανα)χώρισα πριν λίγες μέρες! Τι προβλέπεται γι’αυτό γιατρέ μου?[/quote]

Mωρό μου έλα από το γραφείο να σου κάνω ψυχανάλυση…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Aργήσαμε φίλε…Πριν 5 χρόνια ,στα βράχια έκείνα τα ιερά :lol: που πατάγαν τα 2 μετρα Σκανδιναβικά,εχτίσθει το Ios Palas ,με 100Ε τη βραδυά ,και κινέζικο εστιάτόριο πολυτελείας ,και έθαψε ,όλες τις αναμνήσεις της μισής υφηλίου,που καταλάμβανε κάθε καλοκαίρι το νησί ,από το 1980 έως 1992…Οι 5 μπάτσοι στο νησί ,ξέρεις τους κλειδώναν κάθε βράδυ στο κελί ,οι Ιταλοί ,γιά να μη τους πειράξει κανείς…οι ντόπιοι κλείναν τα πατζούρια ερμητικά,και τα Σόδομα και τα Γόμορα (της Σαπφώ Νοταρά),λαμβάναν χώρα μέχρι την 6η πρωινή…
Ε…μετα πήρε βίλλα ο Λιβιεράτος ,ο Καραμανλής και ΑΝΕΒΗΚΕ το νησί, :twisted: :twisted: Οποιός είναι highlander μπορεί να επιβεβαιωσει το σκηνικό…Πάντως τα 100 μπαρ ,υπάρχουν ακόμη… :smiley: και στη Μυλοπόττα κάνουν σήμερα και μπανάνα σε κρισ-κράφτ…χα…χα
Οι φλώροι δεν υπάρχουν ποιά …Τους πάτησαν τα αλεξίπτωτα …χα… :lol: :lol:

Πάμε ρε σου λέω, θα αναβιώσουμε την παλιά Ίο… Τι τα έχουμε τα γαλόνια…

O Τέλης είναι λεύτερο πουλί…Πετά στα δέντρα ,βλέπει το φεγγάρι και φωνάζει …γκιών…γκιών…Ο ΓΚΙΩΝΗΣ…[/quote]

Aυτό πρέπει να το πεις στην γυναίκα του και στην μπέμπα![/quote]

Συμπάσχει ο Βελισσάριος…

Κι εδώ τίθεται ένα ζήτημα…

Τι προτιμάς να έχεις παντεσπάνι από κοινού ή παξιμάδι αποκλειστικά…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Παντεσπάνι αποκλειστικά γλυκέ μου!!!

Τα σκυλάκια των κοτεράτων,κατουρούν στη παραλία,και θα σβύνει τη φωτιά,με κουβέρτα αγκαλιά ,και ενισχυτή Marsall στη διαπασόν…No problem my friend,έλεγε ο διπλανός… :smiley:
Μη ξεχνάς …Τίποτε δεν έχει αλλάξει…άλλα και τίποτε δεν είναι όπως παλιά
Χρειαζόμαστε και τον φίλο τον Cozy,να μας βάζει μουσική,εκεί που κλέβαμε τα καρπούζια ,γιά πρωινό,με κατσικίσιο γάλα(όχι ομογενοποιημένο) και συγά ομελέτα…Regge ,λακέρδες κλπ…AAAAAAAAA και το βασικό…Απαγορευόταν στις γυναίκες το μαγιώ… 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O …Οι ντόπιες μας κάναν τη ζημιά…και φέρνανε τα ΜΑΤ…χο…χο
Είδες τι φθονιάρες που ήταν…Ευτυχώς ήρθε ο πολιτισμός,και εξαλήφθει ο χουλιγκανισμός… :stuck_out_tongue: Ονειρα θερινής ΝΥΚΤΟΣ,με αγιόκλιμα και γιασεμιά,όχι στα θερινά σινεμά,στα μπαράκια φτού ξελεφτεριά… :lol:

Ρε συ rainbow τι πινεις και δεν μας δίνεις???

To νέκταρ της αιώνιας ευτυχίας 8)

Οι ντόπιες έγιναν κατεψυγμένες και οι regge έγινα sardelle my friend… Όλα τριγύρω άλλάζουν Wind of change… Δεν μπορεί κάπου θα έχει μεταφερθεί η δική μας Ίος…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μανάρι μου αυτό είναι το ιδεατό… Μέχρι να το βρεις οφείλεις να συμβιβαστείς με λιγότερα

Τώρα τελειώνω τη θεραπεία στους ΑΝΩΝΥΜΟΥΣ αλκολικούς…Με λένε Velis και είμαι ΚΑΛΑ…ΣΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ. :x :x …Αυρίο δε ξέρω… :stuck_out_tongue:
Πάντως ότι έγραψα είναι αληθινό 100%…Πάω νααρμέξω τώρα τη γελάδα και να πάω μιά γύρα στα μποστάνια,να δώ αν οι ντοματιές ,κάνανε νεράτζια … ΧΑιρετώ… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ti να παρεις μωρη μπετουγια … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Για ποια ψυχη λες ??? την καμμενη ??? :stuck_out_tongue: :wink: :roll: :twisted:

Οι ντόπιες έγιναν κατεψυγμένες και οι regge έγινα sardelle my friend… Όλα τριγύρω άλλάζουν Wind of change… Δεν μπορεί κάπου θα έχει μεταφερθεί η δική μας Ίος…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: [/quote]
Φυσικα…Ξέχνα τα φραγκα…Αυριο θα σου πω΄…για το ταξείδι στη δική μας Ιθάκη…Κάθε φορά που τη βρίκω (πρόπερσυ στην Αντίπαρο) ,όλο μετακινείτε η π…να διαρκώς… :lol: :lol: και πίνω μπύρες ,στη παραλία,μεχρι να τη ξαναβρώ,Anw

  1. Το ταξείδι αξίζει περισότερο απ`το προορσιμό :lol: :lol: :lol:
    2)Ολα τριγύρω αλλάζουν και όλα τα ίδια μένουν…χο…χο…
    Ονειρα γλυκά,τουλάχιστον αυτά ,δε μπορεί να τα υποκλέψει ή να στα γκρεμήσει ΚΑΝΕΙΣ… :stuck_out_tongue:

Ti να παρεις μωρη μπετουγια … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Από πίσω που λες…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: