Καυγαδες

Εχετε παιξει ποτε μπουνιτσες? Εχετε δειρει τον νταη συμμαθητη σας που χουφτωνε κοριτσακια και σας επαιρνε τα λεφτα για να αγοραζει τυροπιτες απ’το κυλικειο? Το’χετε παιξει ποτε μαγκας προστατευοντας μια γκομενα απο εναν βαρβαρο τυπο? ΕΧΕΤΕ ΠΛΑΚΩΘΕΙ ΠΟΤΕ ΡΕ ΛΑΜΟΓΙΑ?

δεν έχω υπερασπιστεί γυναίκα εκτός από μένα και τις αδερφές μου! χαχαχα αλλά δεν ήμουν ποτέ καλό παιδί!!!
τώρα που μεγάλωσα όμως είμαι μια κυρία και απλά αφήνω να με υπερασπιστούν χαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

τελευταια φορα που μαλωσα ηταν στο Δημοτικο.
απο τοτε εγινα παιδι των λουλουδιων κ λυνω τις διαφορες μου με συζητηση.
δεν ετυχε ποτε να υπερασπιστω καποιον σε “μαχη” αλλα μονο σε συζητης , διαφωνιες κ μπινελικια.

ΜΑΚΕ LOVE NOT WAR :wink:

Εσυ λυνεις τις διαφορες σου με Χιπικο ξυλο. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Καταρχην, τις μπουνιτσες τις θεωρω too much για να λυσει καποιος τις διαφορες του.Και δεν θα ηθελα ποτε να με υπερασπιστει καποιος με ξυλο…
Η καλυτερη λυση για να λυσεις τα οποιαδηποτε προβληματα σου,ειναι η συζητηση και οι καθαρες εξηγησεις!Okay, μπορει να ακουγεται κλισε αλλα το θεωρω αποτελεσματικο.Προσωπικα, δεν εχω μαλλιοτραβηχτει ποτε μου (ειπαμε… :stuck_out_tongue: ) αλλα εχω βριστει και με κοριτσια και με αγορια.Κυριως ομως, συνηθισω να βαζω στη θεση τους τις εκκρεμοτητες με δυνατα επιχειρηματα! :wink:

Χαχα, εδω στη Δραπετσωνα το ξυλο μετα το σχολειο ειναι συνηθες φαινομενο! Βεβαια τις περισσοτερες φορες καθομαι και βλεπω για να γουσταρω, αλλα εχω παιξει και ξυλο ουκ ολιγες φορες! :stuck_out_tongue: 8) :wink:

ή χιππικο ερωτα… :stuck_out_tongue:

Παντως οσοι γουσταρουν τους καυγαδες ας δουν το Green Street Hooligans…
Μιλαμε για επικο ξυλο!! :stuck_out_tongue:

ή χιππικο ερωτα… :P[/quote]

Τιποτα αλλο Χιππικο κανεις?
:stuck_out_tongue:

ή χιππικο ερωτα… :P[/quote]

Τιποτα αλλο Χιππικο κανεις?
:P[/quote]

ερωτα, φαγητο, μουσικη, κ αλλα… :wink: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> O:) O:) O:) O:) O:) O:) :D/ :D/ :D/ :-({|= 8-[ 8-[ 8-[ 8-[

Ποτέ δεν χρειάστηκε να παίξω ξύλο…
Στο δημοτικό έκανα μαλακίες και έτρεχα πίσω από την αδερφή μου και τους έδερνε αυτή…( ασχετα αν έφταιγα εγώ :oops: )
Μετά που έφυγε βρήκα άλλους μπράβους :lol: :lol: :lol:
άσε που το θεωρώ το πιο γελίο θέαμα να βλέπεις 2 γυναίκες να τσιρίζουν και να μαλλιοτραβιούνται :stuck_out_tongue:
Πιστεύω ότι μια γυναίκα έχει καλύτερους τρόπους “βίας” από το ξύλο…

καθότι ουκ ολιγες φορές ημουν κινουμενος στοχος στο σχολείο,οι διαφορές λυνόντουσαν ειτε με κουβεντα, ειτε με μπουφλες. καθότι δεν ειμαι και πολύ μπρατσαράς, τις περισσότερες αν οχι ολες τις φορές το αποτέλεσμα ηταν αρνητικό. πάντως το να έχω ορμήξει πρώτος για φάπες εχει γινει 2-3 φορές μονο. γενικά ειμαι άτομο της συζήτησης. χίλιες φορές προτιμώ να πλακωθω με λόγια παρά με φάπες…

Έχω παίξει ξύλο μόνο για αυτοάμυνα και αυτό πάλι είναι πολύ σπάνιο.Θεωρώ πολύ γελίο να πλακώνεσαι για οποιοδήποτε λόγο.Έτσι και αλλιώς όσοι ζητάνε ξύλο συνήθως δεν έχει αξία ούτε να τους μιλήσεις…

τωρα που το σκεφτομαι εχω πολυ καιρο να πλακωθω. νταξει μαλακια να τσακωνεσαι για μαγκια και χωρις λογο αλλα οταν εχεις λογο και το κανεις ειναι πολυ ωραια αισθηση.

Είναι όντως γαμάτα να πλακώνεσε!

Ρε 'συ Νίκο όμως δεν είναι λίγο σχετικό? Εγώ ψήφισα το πρώτο γιατί δεν τις τρώω πάντα…

Όπως και να 'χει, ο σκοπός αγιάζει τα μέσα :twisted: :twisted: :twisted: . Όταν μάλιστα έχεις πολύ αποθημένο, ποιός σε σταματάει…! ( :!: :?: :idea: :!: :?: Ο νταής που πας να “πλακώσεις” μάλλον… :lol: )

Τι μου θύμησε τώρα αυτό το τοπικ… Όλοι οι νταήδες του σχολείου λυπήθηκαν όταν έφυγε ο Παναγιωτάκης… Ένας μάλιστα λυπήθηκε τόσο πολύ που τον ακολούθησε και στα Τ.Ε.Ε. που πήγε με την ελπίδα να σωθεί…! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Εδώ είσαι λάθος. Αν φοράνε μπικίνι και μαλλιοτραβιούνται μέσα στη λάσπη, δεν είναι και τόσο γελοίο… =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ (εννοείται δε θέλουμε τσιρίδες και σε αυτή την περίπτωση!)

[quote=“karvou”]

Εδώ είσαι λάθος. Αν φοράνε μπικίνι και μαλλιοτραβιούνται μέσα στη λάσπη, δεν είναι και τόσο γελοίο… =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ (εννοείται δε θέλουμε τσιρίδες και σε αυτή την περίπτωση!)[/quote]

θα ελεγα κ χωρις μπικινι! :stuck_out_tongue:

Για να γίνει πιο ωμή η βια…?? :?

Εσύ παραλία-φωτιά-κιθαρίτσα να μη μιλάς! Δεν είναι για χίπηδες αυτά τα πράγματα…

Εδώ είσαι λάθος. Αν φοράνε μπικίνι και μαλλιοτραβιούνται μέσα στη λάσπη, δεν είναι και τόσο γελοίο… =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ (εννοείται δε θέλουμε τσιρίδες και σε αυτή την περίπτωση!)[/quote]

θα ελεγα κ χωρις μπικινι! :P[/quote]

Όχι. Αν δεν υπάρχει μπικίνι, δε χρειάζεται και η λάσπη. Με τη λάσπη όμως είναι πιο kinky!!! 8) 8) 8) 8)

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ε ρε ξύλο που χρειάζεστε…χαχαχααχα
[size=1]είπαμε είμαστε κατά της βίας χαχαχαχαχαχααχαχαχαχα[/size]