Καυγαδες

Aυτό το έκανα, και την επόμενη μέρα γνώρισα τι εστί “παρέες της αντιπολίτευσης”!!! :roll: :lol: (πόνεσε λίγο)

+1
Καλα καμια φορα αν καποιος ειναι μαλακας αλλα δε σου εχει κανει τιποτα δεν ειναι ασχιμο να τις τρωει… :stuck_out_tongue:

Πολυ ξυλο… και παντα με αγορια 8) … Βεβαια πρωσ το λυκειο αρχισα να συμαζεβομαι :lol: … Αλλα ειναι μια ποοοοοοοοοοοοοορνη που θελω να τησ αδιασω τα μυαλα στο δρομο… :evil: :evil: :evil: :evil: Και η ιδεα μα τη λασπη κ τα μπικινι… μαμαει… :twisted: γκρρρρρρρρρρ…

Ναι, παιζω ξυλο και ειμαι μπρουταλ. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

+1
Καλα καμια φορα αν καποιος ειναι μαλακας αλλα δε σου εχει κανει τιποτα δεν ειναι ασχιμο να τις τρωει… :P[/quote]

:roll: :roll: δικιο εχεις…

Οπου δεν πίπτει λόγος,πίπτει ραβδος… 8) Αυτό το ρητό ακολουθώ…

Oh yeah!
Gmt, gemisa to keyboard aimata, poios katharizei twra na parei…

+1 :wink:

bluezlick με εστειλες στο διαολο… :lol: :lol: :lol: :wink:

Εδώ είσαι λάθος. Αν φοράνε μπικίνι και μαλλιοτραβιούνται μέσα στη λάσπη, δεν είναι και τόσο γελοίο… =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ (εννοείται δε θέλουμε τσιρίδες και σε αυτή την περίπτωση!)[/quote]

θα ελεγα κ χωρις μπικινι! :P[/quote]

Όχι. Αν δεν υπάρχει μπικίνι, δε χρειάζεται και η λάσπη. Με τη λάσπη όμως είναι πιο kinky!!! 8) 8) 8) 8)

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

παλι για χιπικο ξύλο μιλάτε. ου να χαθείτε χίπηδες μαλλιάδες… :stuck_out_tongue:

οχι οχι!

ελα στο λιβαδι! :wink:
χιππικος ερωτας! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εισαι πολυ μουρη… :smiley:

ποσο δλδ? :stuck_out_tongue:

τελικα θα γινει χαμος στο λιβαδι…

οποιος θελει ας ερθει! :wink: :stuck_out_tongue:

:lol: Ως φαινεται παααρα πολυ… Χιπικο κοκορι…

ποσο δλδ? :stuck_out_tongue:

τελικα θα γινει χαμος στο λιβαδι…

οποιος θελει ας ερθει! :wink: :P[/quote]

ΡΕ. ασε την κοπέλα κάτω αλήτη! ου ρε.

[size=2]μηπως στην προηγούμενη ζωη σου ήσουν εκδρομέας του woodstock;[/size] :stuck_out_tongue:

Τι τζεντλμαν…! :smiley:

εχω παιξει στο woodstock! θυμασε ενα μαυρο που την τελευταια μερα επαιξε τον υμνο της Αμερικης? εγω ημουν! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Banette εαν θες τζεντλμαν παρε τον Angmar αν ομως θες ενα χιππι πανε αλλου! :wink: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:lol: Χα, χα! Συνηθως δερνω μονη μου… :lol: :lol: :lol:

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Δεν μπορω να γραψω τωρα, ειναι ματωμενα τα χερια μου…