Καυγαδες

ohhhhh. you did it without me??? again???

Διώξε τις γάτες… Δεν κάνει να τρώνε ωμό κρέας! Σου στέλνω πμ, που να κρύψεις τα κομμάτια του πτώματος…

ohhhhh. you did it without me??? again???[/quote]

:oops: :cry: :oops: Συγνώμη…αλλά αυτός έφταιγε!! Μου πήρε το καλσόν μου!

Να μην κλείνεις το κινητό σου για να μην χάνεις τα καλά…άσε που τον πέταξα σήμερα γιατί βρόμισε…ο βρομύλος…μπλιαχχ

Και ακόμα περιμένω…περιμένω…περιμένω…Βρόμησε!!

ohhhhh. you did it without me??? again???[/quote]

:oops: :cry: :oops: Συγνώμη…αλλά αυτός έφταιγε!! Μου πήρε το καλσόν μου!

Να μην κλείνεις το κινητό σου για να μην χάνεις τα καλά…άσε που τον πέταξα σήμερα γιατί βρόμισε…ο βρομύλος…μπλιαχχ[/quote]
δεν το κλεισα ρε γμτ… μάλλον δεν είχε σήμα γιατι έσκαβα στο υπόγειο για να ‘‘φυτέψω’’ εκείνη την ‘‘γλάστρα’’ ξέρεις ποια… :twisted:

Άντε καιρός ήτανε…τόσους μήνες σε παρακαλάω…μου είχε κάνει τα νεύρα κρόσιααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!

Άντε καιρός ήτανε…τόσους μήνες σε παρακαλάω…μου είχε κάνει τα νεύρα κρόσιααααααααααααααααααααααααααααααααα!!![/quote]
μου είπαν οτί είναι καλός ο καιρός για μεταφύτευση… κι ετσί κι εγώ άρχισα το ‘‘φύτεμα’’ :roll: :twisted:

Εεε τι να κάνεις όλοι χρειαζόμαστε ένα χόμπι…το δικό σου είναι η κηπουρική… :twisted:

ναι … ‘‘κηπουρική’’ στα πιο παράξενα μέρη… δοκιμασέ το να δείς είναι χαλαρωτικό… :twisted:

Λες??..γιατί όχι…αν και δεν είμαι καλή μετα “φτυάρια”, θα κάνω μία προσπάθεια…το μόνο που μου λείπει είναι ο “σπόρος” χαχαχαχα

έχω στο υπόγειο . πολλές ποικιλίες… έλα να διαλέξεις… [size=1](πριν βρωμίσουν)[/size]

Την Κυριακή…Τότε με προβληματίζει πως θα σκοτώσω την ωρα μου…χαχαχαχα

And said God let there be MSN, and there was MSN.

Και αναρωτιόμουνα τί έκανε την έβδομη μέρα … :roll:

Και αναρωτιόμουνα τί έκανε την έβδομη μέρα … :roll:[/quote]

chat… 8)

Και αναρωτιόμουνα τί έκανε την έβδομη μέρα … :roll:[/quote]

chat… 8)[/quote]

… και ξύσιμο!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Και αναρωτιόμουνα τί έκανε την έβδομη μέρα … :roll:[/quote]

chat… 8)[/quote]

… και ξύσιμο!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Eσύ είσαι ο ΘΕΟΣ εσύ ξέρεις καλύτερα… :roll:

:-- :lol:

Δεν είναι Θεός :cry: …είναι μανάβης :roll: …αφού μόνο από ντομάτες ξέρει 8)

άπιστη! Ban!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

άπιστη! Ban!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

BAN-ιο να κάνεις εσύ!!!Εγώ κάνω κάθε μέρα!
Είμαι άπιστη εκ πεποιθήσεως