Καυγαδες

8O 8O 8O 8O 8O

Πλάκα κάνεις ε? δικός μας είσαι?[/quote]

Βριλήσσια πιανονται? :roll:

γιατί ρε κακέ ανθρωπέ δλδ?[/quote]

Γιατι:
1ον, Κανετε παρεα και μπορειτε να τα λετε.
2ον, Εχετε μσν και μπορειτε να τα λετε.
3ον, Εχετε αλλα 3-4 τοπικ και μπορειτε να τα λετε.[/quote] :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Β.Π = Καγκουροπεριοχες… 8)

δεν υπάρχουν πλέον περιοχές-άσυλα “καλού” κόσμου…
όσοι κυκλοφορείτε εξάρχεια και κέντρο γενικά θα το έχετε καταλάβει…η μισή Κηφισιά πάει κατά κέντρο μεριά όταν βαριέται…

σε σχεση με παλια ομως τα εξαρχεια ειναι πιο ηρεμα, αν και γινονται που και που ακομα εκτροπα…

Τα Εξάρχεια κυρίλεψαν για τα καλά…Τύφλα να έχει η Κηφισιά… :lol: (Που είναι οι εποχές Grotta ω ρέ,του cafe Διόνυσος…Ωραία χρόνια… :lol: )

E oχι και κυριλεψαν τα Εξαρχεια…
Επεσε ξυλο σημερα! Χεχε! :stuck_out_tongue:
Στο σχολειο!!

καλα…κατσε να πηγαινες μια εποχη που μέχρι να φτασεις στο τέρμα της θεμιστοκλέους σε ειχαν σταματησει 5-6 φορές…

αν και μια φορα που ειχα βγει για καφε περισυ, με το που βγαινω βλέπω 30 κουκουλοφόρους να σπανε ενα μαγαζι και να καινε διάφορα…ευτυχως ήμουν όσο ψυχραιμος ήταν δυνατον. το τελευταίο που επρεπε να γίνει ειναι να πανικοβληθεις…

ευτυχώς την γλύτωσα (παρα τρίχα) εκεινη τη μέρα…ευχομαι μη ξαναγίνουν τετοια…

Ξεθαβω!

Τους αποφεύγω…

Στο σχολειο κατι γινοτανε, τωρα ωριμασαμε και λυνουμε τις διαφορες μας μονο με βρισιδια.:slight_smile:

Παρ’ ολο που ειμαι ειρηνικος, πλακωνομαι μια φορα στις δυο βδομαδες. :stuck_out_tongue:

Aν δεν ήσουν δηλαδή κάθε πότε θα πλακωνόσουνα???:stuck_out_tongue:

Βαράω πολύ.

Κάποιες φορές,αλλά τις τρώω.Η μόνη φορά που έδωσα πολύ ξύλο,ήταν οταν τα είχα πάρει με 1 φίλο και του πέταξα την καρέκλα στα μούτρα και του όρμησα μετά.Αλλά ήταν τρομερή βλακεία και το μετάνιωσα απίστευτα.Ευτηχώς δεν έπαθε τπτ.

Οπότε μακρυά από ξύλο κτλ,μόνο σε videogames τέτοια.8) :wink:

ασε ρε μπετοβλακα!!!

που και που

Τι ‘‘που κ που’’ βρε Aionie…?
Πες :’‘Κωλοτρωγομαι συνεχεια και το τελευταιο πενταλεπτο εχω ξεθαψει ολα τα threads που αφορουν σε καβγαδες γαι να την πω στον Jiopa ,τον οποιο ειρωνευτηκα χωρις λογο,αλλα οταν μου απαντησε ζορiστηκα διοτι εγω ειμαι ΜΠΑΟΚ κ δεν μου τη λεει κανενας!!!’'
Aλλα εχεις τα αντερα να το παραδεχθεις βρε…Αionie…?

This message is hidden because jiopas is on your ignore list.

το ψηνεις για ΚΑΥΓΑ τωρα εσυ!