Φίλιππος Πλιάτσικας

εγω δεν εχω προβλημα με αυτον, εχω προβλημα με αυτους που τον ακουνε και πιστευουν αυτα που λεει πως ειναι.αλλα απο την αλλη, ποιος χεστηκε?

ακριβως.oι armored saint εχουν 4 posts μονο και το για mainstrem τσουτσεκι εχουμε κανει ολοκληρο διαλογο.ντροπη

Ε ναι, δεν είναι σαν τους γκρυ ντεη που κράζουν το σύστημα και στη μουσική και στην πραγματική ζωή τους :Ρ

τουλαχιστον αυτοι ρε δεν ειπαν ποτε οτι δεν θα ειχαν προβλημα να συνεργαστουν με ζηνα και κοκκινου,ή καλυτερα μαντονα lady γκαγκά και μπριτνευ σπιαρς γαμω το κερατο μου

ποιοι ειναι αυτοι?

απλως ο μανος μου την ειπε για τους γκρυν ντευ και εγω σε αυτους αναφερομαι σε συγκριση με τον ακατανομαστο

ποσες ειπαμε παιζουν οι ac/dc?

Και οι Coldplay εγραψαν τραγουδι για την Κylie καθως επισης συνεργαστηκαν με τον Jay-Z#-o #-o#-o
παει ξεπουληθηκαν κι αυτοι…κριμα κι ειχαν καποιο ταλεντο.

Για μένα αδιάφορος, υπερεκτιμημένος, όπως θέλετε πείτε το… και αυτός και οι Πυξ (β)Λαξ. Το πιο αστείο είναι ότι πολλοί που ακούνε Πλιάτσικα πλέον έχουν την εντύπωση, και πραγματικά το πιστεύουν, ότι πρόκειται για κάτι πολύ προχωρημένο, ψαγμένο, υπεράνω. Σεβαστό να τη βρίσκουν κάποιοι με τέτοια μουσική, αλλά να θεωρείται πλέον “μπροστά” ο Πλιάτσικας και ο κάθε Πλιάτσικας … ;

διαχρονικη αξια!!

οχι ο Πλιατσικας…αλλα η αποψη οτι ειναι υπερεκτιμημενοι (αυτος και το συναφι του) και δηθεν…
15 χρονια τσε βαλε μας τα ζαλιζουν για το μεδεν!

ΔΕΝ κανουν!

queen rulez

ποσες ειπαμε παιζουν οι ac/dc?

ΑΠΟΛΥΕΣΑΙ!!![-X

Aφού πουλήσανε τον Παπασταθόπουλο και ο Ενσαλίβα είναι ντεφορμέ, θα τρώτε στη μάπα τον Πλιάτσικα…:stuck_out_tongue:

Κοιτάξτε την αντίθεση…! Από την μία οι δήθεν, υφάκηδες, υπερεκτιμημένοι Πλιάτσικας και Πυξ Λαξ με τα ξενέρωτα τραγούδια και από την άλλη οι μαγκες, χαβαλετζίδες, ροκάδες AC/DC. Και οι δύο παίζουν “τρεις συγχορδίες” αλλά φυσικά το συγκρότημα που προσφέρει άφθονη διασκέδαση και ίσως μηδέν νόημα (στους στίχους) βγαίνει καλύτερο!

Δηλαδη αυτό που μας νοίζει είναι το ‘φαίνεσθαι’ ε; Όχι το ‘είναι’, ό,τι κι αν είναι…
“Τι; Συνεργάστηκαν με διάσημο καλλιτέχνη διαφορετικού είδους; Τι; Πούλησε ο τελευταίος τους δίσκος; Πάει χάλασαν…”
Δεν μπορούμε απλά να ακούμε μουσική;;; Πρεπεί να κοιτάμε και τι κάνει ο κάθε καλλιτέχνης…;

εγω ειπα για τους ac/dc για να δωσω ενα παραδειγμα.δε θεωρω μετρω συγκρισης το ποσες συγχορδιες παιζουν.και ουτως η αλλως οι ακεντεκε ειναι απο τα αγαπημενα μου συγκροτηματα:wink: