Δισκάρες που προτείνουμε στους συμ-φορουμίτες μας

:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|

woot?

Τα έγραψα στο Heavy/Power thread, τράβα να δεις!:smiley:

Ω ναι !!!

Ο pumpkin και ο freedom εχουν δικιο !!!

Mιλαμε για ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ POWER METAL, οπως πρεπει να παιζεται.

:!:Πορωση
:!:Ταχυτητα
:!:Δυναμισμος
:!:Διπλες κιθαρες που βαζουν φωτιες
:!:Φωναρα που σκιζει τους ουρανους

:vibrate::vibrate::vibrate:
:band:

Audio Kollaps - Panzer [2008]

δε θα πω πολλα, γιατι βαριεμαι.
οπαδοι bolt thrower, extreme noise terror και θρασοκρασταδες ενωθειτε, σχηματιστε μια γροθια και ακουστε το.
δινουμε βαση στα ριφφς του Was Ist Die Wahrheit? που εκτροχιαζονται απο γραμμες τραινου και Schwarz-Weiss που γκρουβαρει καταπληκτικα.
μπλιντιν, ανγκμαρ και οποια αλλη κυρατσα.

8O8O
Αυτά είναι!!! Μπράβο ρε παιδί για την πρόταση.

BOLT THROWER REEEEEEEEEEEE

ΔΩΣΤΕ PANZER ΣΤΟ ΛΑΟΟΟΟΟΟΟ

Nice pick man!

Ωραιες λεξεις αναφερθηκαν το αλμπουμ βρισκεται ηδη στον ψηφιακο δρομο του προς το Pc μου.
Ειχα δει ενα εξωφυλλακι τους βασισμενο στο Apocalypse Now!

α ναι, σε ξεχασα εσενα. εσυ παιζει να γουσταρεις πιοτερο απ’ ολους.
αν και trelen και matia τους βλεπω ετοιμοπολεμους.

Ρε μιλάμε βρήκα την υγειά μου, πολύ δύσκολο να γίνεται αυτό που ακούω, πολύ δύσκολο να παίξουν και να θυμίσουν τα 100 γιγατόνων ριφφ των Bolt Thrower, και όμως ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ τα άτομα ΜΑΜΑΝΕ asses, αν και έχουν μαμώ τα προσωπικά στύλ, μόνο και μόνο που μου θυμίζουν τα ΑΠΥΘΜΕΝΑ RIFFS των BOLTS αρκεί.
HOLY SHIIIIIIT NoMisteraaaaaaakiiiiiiiiiiiiiiii μου κατέστρεψες τον αυχέναααααααααααα…

NoMisteraaakiiiiiiii

KAPUUUUUUUUTTTTTTTT

ΡΕΕΕΕΕΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Δηλώνω ότι είμαι 33 χρονώνε, άυπνος από χτές, σερί χωρίς ύπνο και είμαι ακόμα στην δουλειά…και εκεί που άρχισαν να κλείνουν ένας ένας οι διακόπτες πέφτω στο thread και διαβάζω περί Audio Kollaps και bolt thrower style και ξάφνου,όπως πολύ σωστά έθεσε ο φίλτατος Deathster περι ψηφιακών δρόμων κλπ… βρίσκεται στο desktop ένα αρχείο ονόματι Audio Kollaps - Panzer.rar …και αφού εν ολίγης το έχω σβήσει καταλάθος(είπαμε άρχισαν να σβήνουν οι διακόπτες…) ξαναβρίσκει τον δρόμο του για δεύτερη φορά στο δεσκτοπ του και πατάω ένα πλεη στο γουιναμπ…και νιώθω να ανατριχιάζω όπως όταν έβαλα για πρώτη φορά το Those Once Loyal (AAAAAAAAAAAArgghhhhh) και εκεί μέσα στην παραζάλη του κοπανήματος και αφού δεν έχω πάρει χαμπάρι ότι στο Was Ist Die Wahrheit? γίνεται της πουτάνας φτάνω στο…Kaput…AAAAAARRRRRRRRRRGRGRRHRHRHRRHRHR KAPUUUUUUTT…πωπώωωω

Thaaanks NoMisteraki, thanks…

one way ticket to hell…and back - darknesss :bow2:

λοιπόν, γύρισα σπίτι μετά από δουλειά και σχολή στα καπάκια, και λέω να βάλω καμία σαπίλα ν’ακούγεται μέχρι να ετοιμαστεί το μαμ.
Θυμήθηκα ότι ο νομιστεράκις είχε προτείνει κραστογκραιντεθ δισκίο. Βαριόμουν ελεεινά για σερτς για κατέβασμα, οπότε λέω να τους τσεκάρω μέσω μαισπέις…:-k

[SIZE=“6”]ΤΙ ΠΡΑΜΑ ΕΙΝ’ ΑΥΤΟ ΠΑΝΑΓΙΑΜ’!!![/SIZE]
8O8O8O8O8O

Το δισκάκι κατεβαίνει ήδη. Νομιστεράκι ξέρει από λάδι. τέλος!

Tιμιο ποστ ! Με πορωσες αληταρα !

Για ποιο δισκο μιλαμε ?

Για το Πάντσερ! :metal::metal::metal:

Εχω την εντυπωση οτι και οι Ελληνες Terrordrome παιζουν a la Bolt Thrower.

Δεν τους ξέρω. Θα παίξει έρευνα στο μέλλον.:slight_smile:

Btw, το σάιτ των Audio Kollaps έχει τους (γερμανικούς) στίχους τους μεταφρασμένους και στα αγγλικά. Ωραίοι!

τι να πω, προσθετω και εγω τα σεβη μου στο panzer…

συντομα θα τσεκαρω και το προηγουμενο τους, Ultima Ratio…

\m/

επισης στο Ultima Ratio η μιξη ειχε γινει απο Mieszko Talarczyk :expressionless:

Αν και δε μου αρέσει να επαναλαμβάνομαι… :roll:

Stormlord - Mare Nostrum

Melodic Black/Power/Extreme Epic Metal… με αρκετά ανατολίτικα στοιχεία, από την Ιταλία!
Τα φωνητικά είναι Black, Death και λίγο Gothic και καθαρά γυναικεία σε κάποια σημεία, με Epic Lyrics κυρίως από την Ελληνική Μυθολογία.
Φοβερός δίσκος!!!

http://www.myspace.com/stormlordband