Αθλητική επικαιρότητα

3 Likes

Αποτυχημενο meme. Παιζει να μην εχει πει ποτε κανενας στην ιστορια της ανθρωποτητας οτι ο Μπενζεμα σκοραρει χατ τρικ μονο απεναντι σε μικρες ομαδες (ή ας πουμε οτι ειναι πιο πιθανο να μην το εχει πει ποτε κανενας, απο το να το λενε πολλοι… ισως 1 στους 100?). Παιχταρας ΟΛΚΗΣ, απο τους πιο υποτιμημενους σεντερ φορ των τελευταιων 15 χρονων, για προφανεις λογους. Η θρησκευτικη πωρωση στο “Ο Κριστιανο κερδισε αυτους τους τιτλους για την Ρεαλ” φτανει σε επιπεδα αιρεσης για οσους την πιστευουν, οποτε καπως επρεπε να συντηρηθει αυτος ο μυθος.

1 Like

Δεν πιστευω οτι το υποστηριζει αυτο καποιος που δεν ειναι απολυτος μυρωδιας.

Παντως ο Μπενζεμα ειναι τεραστια παιχτουρα. Και τον βλεπεις ρε παιδι μου οτι δεν ειναι και ατομιστης καθολου, ειναι και σταρ αλλα ταυτοχρονα ειναι και εργατης της ομαδας. Φανταστικος.

3 Likes

Αυτό θα ήταν τέλειο για πρωταπριλιά, αλλά είναι μάλλον αληθινό

4 Likes

Ποιο να είναι το αγαπημένο τους ποτό άραγε με το οποίο μπεκρουλιάσανε; :champagne: :thinking:

1 Like

Όντες Πολωνοί, φαντάζομαι τη βότκα την έχουν για νερό.

1 Like

Απ’όσο καταλαβαίνω, φταίει και για αυτό η ΑΕΚ καθώς ήθελε με τον Άρη Έλληνες διαιτητές. Έχω πηγές που λένε πως ήταν ο Τίγρης μεταμφιεσμένος σε σέξυ αεροσυνοδό και έβαζε κρυφά βότκα στον χυμό λεμόνι των καημένων Πολωνών.

1 Like

Σύνδρομο καταδίωξης;

2 Likes

Δε φταιει η ΑΕΚ, αλλα βρηκαμε τι θα φταιει αν η ΑΕΚ χασει βαθμους :wink:

Δεν ξέρω ποια είναι η δικιά σας εμπειρία, αλλά εγώ με όσους ανθρώπους έχω συνεργαστεί σε κεντρική, βόρεια και ανατολική Ευρώπη, η δυνατότητά τους να είναι νεκροί από αλκοόλ στις 11 το βράδυ και 8 το πρωί να είναι έτοιμοι για δουλειά σα να μη συμβαίνει τίποτα, σχεδόν καθημερινά, είναι από τα μεγαλύτερα μυστήρια της ζωής για μένα

3 Likes

Πραγματικά, δεν μπορώ να το καταλάβω αυτό.
Ειδικά πλέον στα 45 (που είμαι) το να πιω έστω και 2 ποτά το βράδυ, είναι βέβαιο ότι την επόμενη εργάσιμη θα με επηρεάσει…οπότε το αποφεύγω…

Αρνούνται τα πάντα οι Πολωνοι. Περίεργη υπόθεση αλλά όλοι μας λίγο πολύ καταλαβαίνουμε τι συμβαίνει.

Οπως βλεπεις ΚρισΠ κανενα συνδρομο καταδιωξης δεν εχουν. Εβγαλε ανακοινωση και ο προεδρας οποτε δοθηκε η γραμμη.

Γενικα οπως λεγαμε δεν υπαρχει καμια περιπτωση να τελειωσει αυτο το Πρωταθλημα.

1 Like

Εγώ έστειλα στον πρόεδρα το ποστ του μάρσιαν και το εκμεταλλεύτηκε!

@martian εμφανίσου στο γήπεδο ωρέ :exclamation:

1 Like
5 Likes

Βοήθησε τα μέγιστα ως σημαντικότατο στέλεχος της εθνικής Ουρουγουάης σε εκείνη την μαγική πορεία της στο fm14. Οι δρόμοι δεν τον ξέχασαν ποτέ

1 Like

Ρε το κοράκι…

3 Likes

Σαν να βαζει και γονατο για να την πετυχει και να παει προς εστια… τρισμεγιστος…

2 Likes

Βάζω το λινκ αλλά δεν με αφορά η είδηση. Η είδηση είναι το σχόλιο -όλα τα λεφτά- ενός φίλου από κάτω που έχει πάρει και αρκετά like.

Αυτό σας κάνει εντύπωση ρε gazetta? Το γεγονός ότι σε ημιτελικά του ΟΥΕΦΑ πέφτει ξύλο, όμως εκεί όπως βλέπετε έχει κανονικά μετακινήσεις και δε κάνουν ξεφτιλισμένους τελικούς με 18 προσκλήσεις δεν το αναδεικνύει κανένας σας;