Αθλητική επικαιρότητα

Τι χάνεις ρε γμτ!

Τι γινεται ρε…

Κριμα.
Το χαμένο γκολ στην προτελευταία επιθεση και η διακοπη για ταιμ αουτ ενω ειμασταν στον αιφνιδιασμο με παίκτη παραπάνω εκριναν το ματς.
Επισης πολλες χαμενες ευκαιριες στον παραπανω.

1 Like

Κρίμα αυτή η ευκαιρία στον παραπάνω στα 30κατι δεύτερα ήταν όλα τα λεφτά.

Τεράστια προσπάθεια όπως και νάχει.

2 Likes

Τελικός για γερά νεύρα… Κρίμα για το χαμένο χρυσό, αλλά είναι μεγάλη ομάδα, χάσανε στις λεπτομέρειες και στην ατυχία στα πέναλντι.

Είχα καιρό να πορωθώ με αθλητικό αγώνα, αν και με πίκρα στο τέλος…

https://www.sport-fm.gr/article/podosfairo/Europa%20Conference%20League/paok-i-pio-ratsistiki-omada-sto-israil-i-mpeitar/4900092

image
Δεν τα σηκώνει αυτά η UEFA… H μήπως τα σηκώνει; :thinking:

2 Likes

H UEFA τρέμει για το προϊόν της. Μην τυχόν και γίνουν επεισόδια και δυσφημιστεί η χώρα που θα φιλοξενήσει το περίφημο και σούπερ ντούπερ ουάου σούπερ καπ.

Πω.

Μην βαλετε φωτο η τζιφ που παιζει αυτοματα πλιζ, δεν το εχω δει και ουτε σκοπευω, τα βιντεο με τραυματισμους και σπασιματα ειναι το τριγκερ μου, δεν τα αντεχω.

4 Likes

1 Like

Συνεχιζω εγω, κι ας μην το παρακολουθει κανενας :stuck_out_tongue:

Για πρωτη φορα εκτος ημιτελικων Παγκοσμιου Κυπελλου οι ΗΠΑ, καθως εχασαν στα πεναλτι απο τις Σουηδεζες με το τελευταιο πεναλτι να περναει την γραμμη για μια τριχα, και να χρειαζεται VAR για να πανηγυρισουν. Καποια στιγμη θα συνεβαινε κι αυτο, αφου ο υπολοιπος κοσμος εχει αρχισει να μικραινει την ψαλιδα απο τις ΗΠΑ, που σημειωτεον ειχαν 4 κατακτησεις σε 8 διοργανωσεις μεχρι φετος και η χαμηλοτερη θεση που ειχαν παρει ποτε ηταν η τριτη θεση.

Η Σκανδιναβια και η Βορεια/Κεντρικη Ευρωπη εχουν πολυ καλη εκπροσωπηση αφου στον γυρο των 16 αποκλειστηκαν Ελβετια και Δανια, ενω στους 8 εχουν προχωρησει Σουηδια, Αγγλια, Γαλλια και Ολλανδια.

Μεγαλη εκπληξη ως τωρα ο αποκλεισμος της Γερμανιας και της Βραζιλιας απο την φαση των ομιλων. Απο την αλλη η Αυστραλια, η Ιαπωνια και η Κολομβια εκπροσωπουν τον κοσμο εκτος της Ευρωπης στην οκταδα, και εχουν βλεψεις για αρκετα ψηλα πλεον.

Προτιμησεις για κατακτηση: Ιαπωνια, Ολλανδια, Σουηδια με αυτην την σειρα

ΥΓ. Αντιο Μαροκο, ευτυχως δε θα χρειαζεται να βλεπουμε την αλλη να παιζει με το χιτζαμπ πλεον :alien:

Το καλοκαίρι μέχρι να αρχίσει η αγωνιστική δράση βλέπω ότι έχει😛.

Αν δεν κάνω λάθος ήταν τεράστια έκπληξη που έχασε η Αμερική ε;

Αποκλείστηκε και η συμπάθεια μου η Τζαμάικα

1 Like

Fixxxed :stuck_out_tongue:

Δεν πρόλαβε να πατήσει πόδι στο Μόναχο ο Hurricane και ήδη τους μεταλαμπάδευσε το πνεύμα νικητή που βασιλεύει στο βόρειο Λονδίνο :bangbang:

7 Likes

1 Like

Μήπως ο Kane χρειάζεται να φύγει απ’ τη Μπάγερν για να πάρει κανένα τρόπαιο?

1 Like

Βρε καλώς τον!

Δεν ξέρω μαν μου.

Εγώ ποτέ δεν είπα τέτοια πονηρά για στενά οπαδικούς λόγους (άλλωστε από τίτλους δεν είμαι στερημένος όπως το δικό σου σινάφι).

Τον έχω σε μεγάλη υπόληψη τον Χαρίλαο, θεωρώ ότι είναι από τους μεγαλύτερους μπαλαδόρους επιθετικούς που έχω δει στη ζωή μου.

Απλά είπα να κάνω μια πλάκα. Όχι για τον Χαρίλαο. Για την ομαδάρα σου.

:slightly_smiling_face:

Η τρίτη και η πέμπτη σου πρόταση λένε το ακριβώς αντίθετο.

Όσο για τα άλλα, ευτυχώς που ήρθε και δεύτερος sugar daddy για να συνεχίσεις να μην είσαι στερημένος

Καλώς

Θα σου περάσει πάντως

Κάποια στιγμή