Αθλητική επικαιρότητα

Χαίρομαι που συμφωνείς ότι με τα λεφτά περνάνε όλα

Αφού λες ότι χαίρεσαι, εγώ σε πιστεύω

Έλα τέλος τώρα

Γαμώ μόνο ignore έχει και όχι μπλοκ, τεσπα, αν ξαναπεί για την Τοτεναμάρα ας μου το πει κάποιος για να απαντήσω κατάλληλα πλιζ

1 Like

Από όλους τους λόγους να κάνεις ιγκνορ πάντως…

Η μονη φορα που εφαγα χαστουκι απο τον πατερα μου ηταν σε πλακωμο για την Φορμουλα ενα, φανατικος Φερραρι και Σουμι εγω, φανατικος Μακλαρεν αυτος (τωρα ειναι Μερσεντες οπως ολοι οι πανηγυρακηδες οπαδοι Μακλαρεν /χολη ) και ηταν το ιστορικο εκεινο Σπα που ο Κουλθαρντ ελαττωσε ταχυτητα (ΝΑΙ ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ) και επεσε πανω του ο Σουμι. Λογικα ειμαστε το μοναδικο καταγεγραμμενο περιστατικο ενδοοικογενειακης βιας με αφορμη την Φορμουλα 1.

6 Likes

Με κάθε σεβασμό στο legacy αλλά και στην τωρινή κατάσταση του Σούμι, ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟΥ ΜΑΛΑΚΑ :exclamation:

2 Likes

Και καπως ετσι στο επομενο μπασκετακι δεν θα πλακωθουμε για το ΠΑΟ- Γαυρος αλλα για τον Σουμι.

4 Likes

Μπράβο σε Παναθηναϊκό και ΑΕΚ. Μεγάλοι μάγκες

5 Likes

Ωραίος Grealish

5 Likes

Μπραβο ρε Μιλταρε!!

8 Likes

Χρυσό και όπως πρέπει, στο τέλος.
Μπράβο ρε Μιλτο!!

7 Likes

Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι το κάνει επίτηδες.

Σπουδαίος αθλητής.

5 Likes

Εννοείται ότι το κάνει επίτηδες :smile:

2 Likes

Έτσι θα το κάνει και ο Σπόραρ την ερχόμενη εβδομάδα, για να πειράξουμε και λίγο τον @pantelis79 από πάνω.

1 Like

Εν τω μεταξυ, αν δεν κανω λαθος πλεον ο Τεντογλου ειναι εν ενεργεια πρωταθλητης παντου. Ολυμπιακους, Παγκοσμια, κλειστο στιβο, ανοιχτο στιβο, παντου ο ατιμος.

1 Like

10 μετάλλια σε μεγάλες διοργανώσεις, 9 χρυσά και ένα ασημένιο…

Ολυμπιακοί Αγώνες: 1 (1 χρυσό)
Παγκόσμιο ανοικτού στίβου: 2 (1 χρυσό, 1 ασημένιο)
Παγκόσμιο κλειστού: 1 (1 χρυσό μετάλλιο)
Ευρωπαϊκό ανοικτού στίβου: 2 (2 χρυσά)
Ευρωπαϊκού κλειστού στίβου: 3 (3 χρυσά)
Diamond League: 1 (1 χρυσό)

3 Likes

Ναι, μονο αυτο που πηρε σημερα του ελειπε. Αυτο που λεω ειναι οτι αυτη τη στιγμη δεν εχει χασει απο κανεναν!

1 Like

Δεν έχει αντίπαλο εδώ και 1-2 χρόνια. Και τυπάρα μεγάλη

Πώς δεν έχει αντίπαλο βρε, που μέχρι το τελευταίο άλμα ήταν 2ος :stuck_out_tongue:

Αφήστε τα αυτά τα κλισέ, ο Μίλτος είναι ο κορυφαίος στο αγώνισμά του αλλά αντιμετωπίζοντας πολύ ισχυρό ανταγωνισμό, κάτι που κάνει τα χρυσά του να αφήνουν ακόμα πιο γλυκιά αίσθηση!

3 Likes

Σόρυ θα ρίξω άλλο ένα κλισέ. Μόνο τον εαυτό του έχει αντίπαλο (Και τον Ετσεβαρία αν επιστρέψει). Δεν σημαίνει ότι δεν έχει ανταγωνισμό το άθλημα και λιγότερη αίγλη το κάθε χρυσό. Απλά ο Μίλτος όποτε θα είναι στην μέρα του δεν θα χάνει (όπως ο Σουηδός στο επι κοντώ πχ).

2 Likes