Τι να διαλέξω;

Για σενα βγηκε το μουνι σερνει καραβι

Επειδή η επιλογή “χωρίζω” είναι off the table :oops:, έλεγα να ζευγαρώσω τα τούμπανα, δίνοντας το εισιτήριό μου σε φίλη μας, και να πάω εγώ Napalm Death για χορό τραγούδι.

Στον αγιασμό μην πάρεις τσάντα, τη Δευτέρα θα δώσουμε βιβλία

Κίνηση ματ λέμε! Και βλέπεις το σωστό λαιβ, και έχεις καβατζα μετά την ευγενική κίνηση την φίλη σου. Αρχοντας.

[B]Greg7[/B], επιτελούς εξηγούνται όλα. Σε περιμένουμε πίσω την πρώτη φορά που θα πιάσεις/δεις βυζί. Θα είναι όλα τόσο διαφορετικά.

Έχει δει άπειρα στον υπολογιστή του ρε!

Α ωραια ολο το αντρικο παρεακι μαζι. Αλλον σερνει το μουνι οπου θελει οχι εμενα. Παντως ειστε τυχεροι που οι μαλακια δεν τυφλωνει, μπορειτε αφοβα να συνεχισετε να τον κανετε λαστιχο. Βεβαια στα επιπεδα σας ποτε κανεις δεν ξερει. Αν δειτε καμια παρενεργεια ενημερωστε.

Τελικά δεν είσαι μαλάκας και είμαστε εμείς, ή είσαι και πρέπει να σε ενημερώσουμε? Μπερδεμένα μας τα λες.

Ο αλλος προτιμαει editors με το γκομενακι απο carcass, obituary, napalm death. Προφανω θα καθοταν και σπιτι να δει φιλαρακια με το γκομενακι απο το να παει συναυλια. Ποιος ψαχνει να δει βυζι απεγνωσμενα ειναι ξεκαθαρο, επισης η θεςη του απανταει και στην ερωτηση σου. Απλα ενημερωστε.

Έτσι. Για αυτό τώρα που έγιναν 2 οι γυναίκες θα πάει να δει OBITUARY . Για να χορτάσει βυζί.

Καλα ρε φλωρο την παλευεις; Ουτε να καταλαβεις για ποιον μιλαμε δε μπορεις; Και αυτο απανταει επισης στην ερωτηση σου.

:lol: είχα χρόνια να το ακούσω. Το λέγαν στο σχολείο κάτι γκαζοφονιαδες που όταν ήθελες να τους απασχολήσεις , τους έβαζες να προσθέσουν το 2 με το 4 και έπαιρνε ώρα.

το οτι λες εσυ σε μένα πως δεν κατάλαβα για ποιον λέμε, ενω την αλλη φορά σε δούλευε ολο το φόρουμ για 2 μέρες που δεν μπορούσες να κεντράρεις τι λέμε, είναι λίγο αστείο. :stuck_out_tongue:

[SPOILER][SPOILER]
το βυζί είναι οτι πιο ωραίο υπάρχει στον κόσμο [B].-[/B][/SPOILER]

[SPOILER]και μετα οι napalm death[/SPOILER][/SPOILER]

Θεε μου εισαι τοσο μπετο, σε λεω φλωρο επειδη ειναι το nickname σου στο forum θεε μου τι επιπεδο. Αμεσα μια στα γρηγορα να συνελθεις. Και μετα να πλυνεις τα χερια σου. Και προσοχη να κεντραρεις την λεκανη. Ενταξει φλωρο;

Μάνθο δεν είναι κακό το φλώρο. Ένα πουλί είναι.

δεν έχεις απαντήσει για το 2+4. Δυσκολεύεσαι ε…?

:lol::lol::lol:

Κεντραρες τουαλετα, επλυνες χερια μετα; Αντε τωρα για αλλη μια στα γρηγορα μπας και συνελθεις και καταλαβεις με ποιον γελαει το forum τωρα

απεφυγες μαεστρικα να απαντήσεις 3 φορές. 6 είναι η απάντηση. σε δικαιολογώ. ήταν δυσκολακι. από σεπτεμβρη όμως σε θέλω δυνατό!

Μαλλον αλλος θα παει δημοτικο τον σεπτεμβρη

Τι έγινε μονιασμένους σας άφησα :stuck_out_tongue: Τελικά χτύπησα για την ώρα Motorhead που παίζουν Ιανουάριο και για Megadeth - LOG το σκέφτομαι ακόμη

Κακως :stuck_out_tongue:
LoG live και με νεο album = no brainer. Eκτος και αν θες να δεις τον Lemmy πριν τον χασουμε.

Είναι κορυφαίες και οι 4 συναυλίες. Βέβαια το θέμα είναι εσένα τι σου αρέσει πιο πολύ. Προσωπικά θα διάλεγα Marilyn Manson γιατί τους υπόλοιπους 3 (Megadeth, Slayer, Judas Priest) τους έχω ξαναδεί. Βέβαια αν δεν είχα δει κανέναν εννοείται ότι θα διάλεγα Judas Priest.

Και μια παρατήρηση: Μια συναυλία Lamb of God εννοείται ότι είναι πολύ καλή. Αν όμως μιλάμε για φεστιβάλ προφανώς και δεν κάνουν για headliners. Γι’ αυτό και παίζουν δεύτερο όνομα πίσω από τους Megadeth (και φυσικά μπροστά από Children of Bodom και Sylosis).