Βασίλης Παπακωνσταντίνου - Μετωπική

Στις 26/3 ο νέος δίσκος του Βασίλη Παπακωνσταντίνου με τίτλο “μετωπική”…

Εχεις ακουσει κανα τραγουδι απ’τον καινουργιο?

παίζει συνέχεια στον Μελωδία,αλλά όχι,δεν έτυχε…όσοι έχουν ακούσει λένε τα καλύτερα…και μάλιστα με heavy ύφος

Ετσι!!!
Α ρε Βillαρα…

ΒΑΣΙΛΗ ΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΣΕ ΑΚΟΥΝΕ ΝΑ ΠΑΝ ΝΑ…:smiley: :smiley: :smiley:

:smiley: :smiley: :smiley:
τσέκαρε το www.vasilisp.com

είναι το επίσημο site ουσιαστικά με ένα καλό forum

Ναι ρε, το ξερω… Το παρακολουθουσα συχνοτερα πιο παλια, αλλα τωρα το εχω ψιλοαφησει…

νομίζω το ανανέωσαν,ή κάτι τέτοιο…δεν μπορείς να πιστέψεις πόσο και πόσα καλά λόγια έχω ακούσει για το δίσκο!!!μακάρι!!!

παιδιά ξέρετε αν θα βγει στη Σεμίνα ή στο Σπύρο Παπαδόπουλο?
μπρρρρρρ…

Συμμετέχει και ο ερωτικός Γιάννης Πάριος, με μια “ροκ” εκτέλεση στο “λουλουδάκι του μπαξέ”.

Δεν τον πολυ γουσταρω τον Παριο… Ελπιζω να αξιζει παντως…

:slight_smile:
πλάκα έκανα.
Γιατί στην τελική, χού γκίβζ ε σίτ για το νέο άλμπουμ του Β.Π.;

:lightsabre: :lightsabre: :lightsabre: :lightsabre: :lightsabre: :lightsabre: :lightsabre:

Δεν έχει ψοφήσει ακόμα ο άπλυτος “παλιοροκάς”? :lol: :lol: :lol:
Αναρωτιέμαι αν τον ακούει κανένας εκτός από θαμώνες του φεστιβάλ της ΚΝΕ… :-k

ΕΓΩ!!!:x

Και πιστεψε με δεν ειμαι Κνιτης!!!:stuck_out_tongue:

ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ

Δεν σε πιστεύω… :stuck_out_tongue:
Άλλωστε δεν χρειάζεται να σε γραμμένος στην ΚΝΕ για να πας στο φεστιβάλ και να ακούς Παπακωνσταντίνου.

Eλα ομως που δεν εχω παει ποτε στο φεστιβαλ της ΚΝΕ!!!8)

Και δεν χρειαζεται να εισαι Κνιτης για να ακους Βασιλη…:slight_smile:

PESTA PESTA

Ας πάτε μια βόλτα από το Οξυγόνο που εμφανίζεται να δείτε αν τον ακούει κανείς ή όχι…:slight_smile:

Για μένα ροκ ανέκαθεν σήμαινε, ότι έχω θέση, άποψη, διεκδικώ και δεν κουνιέμαι από τις θέσεις μου σαν βράχος.
«Χρόνια πολλά στα παιδιά που ονειρεύονται, στα παιδιά που δεν τρώνε τη φόλα, στα παιδιά που τα θέλουνε όλα».
τάδε έφη Βασίλης

Nα φανταστω οτι ειμαι ο μονος στο φορουμ που θεωρει οτι ο εν λογω “καλλιτεχνης” ειναι for the dick ride?

κάθε άποψη σεβαστή,για όνομα του θεού,αλλά το topic έχει να κάνει με τον καινούριο δίσκο