Εθνική Ελλάδος

τώρα στο mega
1-0

μαλάκα τι έκανε ο άνθρωπος?! Ποιους πήρε τέρμα ? 8O

έξω αθανασιάδη, χριστοδουλο!
Μαλεζάς λέει :lol:

καλά για τον χριστοδουλόπουλο πιστεύω καλά κάνει.ήταν τραυματίας όλο το χρόνο και όσο έχει παίξει δεν έχει δείξει κάτι πέρα από το να πέφτει για να πάρει φάουλ.

o μαλεζάς έκανε καλή χρονιά, τα τέρματα που πήρε είναι όντως τραγική επιλογή. όπως και είναι λάθος που άφησε έξω λάζαρο, από τους λίγους έλληνες που ξέρουν μπάλα και μπορούν να πάρουν και ένα παιχνίδι με μια φάση τους. ο κλάους έκανε καλή χρονιά αλλά έχουν μαζευτεί πολλοί μπροστά και έχω την εντυπώση ότι θα ήταν ή αυτός ή ο μήτρογλου, οπότε δε γινόταν να αφήσει μήτρογλου έξω.

μεταξύ αθανασιάδη και μήτρογλου προτιμώ τον μήτρογλου.τώρα βέβαια μπορούσε να πάρει αθανασιάδη και να αφήσει γκέκα έξω.δεν ξέρω σε τι κατάσταση είναι ο γκέκας μετά τον τραυματισμό του.

τραγική επιλογή στους τερματοφύλακες κατά την γνώμη μου.
χθες ήταν στο οακα και είδε την παπαρια του Χαλκιά, Σηφάκησ τα 3/4 της χρονιάς δεν έπαιζε… και αφήνει έξω Χιωτη ,τι αλλο πρέπει να κάνει ο άνθρωπος???
Αν και Αεκτσης η επιλογή του Λυμπεροπουλου νομίζω ήταν τιμής ένεκα

#-o:lol:

Ας έπαιρνε Καπίνο ρε μαλάκες, τι Χαλκιάς;;

Μα ΧΑΛΚΙΑΣ; Ο ΧΑΛΚΙΑΣ;

ήταν δύσκολη απόφαση :stuck_out_tongue:

Χιωτης, Αναστασοπουλος, Βελλιδης, Καπίνο ειναι δεκα φορες καλυτεροι απο αυτους που πηρε.
Και ο Χριστοδουλοπουλος θα μπορουσε να ειναι αντι του Κονε που δεν καταλαβαινω τι του βρισκει.
Ο Μαλεζας δεν ειναι και ο καλυτερος αλλα ποιον να επαιρνε;
Και ο Αθανασιαδης ανετα χωρουσε.

Χαλκιας ε ? Γιατι ?
Λαζαρο γενικα δεν φαινεται να τον πολυγουσταρει ο Σαντος.
Για τους αλλους δεν εχω καμια εντονη διαφωνια.
Ο Κλαους τον τελευταιο καιρο δεν βλεπεται.

Ας μην βλέπεται ο αθανασιάδης τον τελευταίο καιρό. Έχει ψυχή και μπορεί να προσφέρει στην εθνική πιο πολλά απο το λυμπερόπουλο. Ας έπερνε το βέλλιο.
Μια κλήση στην εθνική μπορεί να βοηθήσει αυτά τα παιδιά και στην καριέρα τους στο μέλλον.
Ποιον λυμπερόπουλο.
Τόπο στα νιάτα λεμε.

Ειδικα για Λυμπε διαφωνω.Ειναι μεγαλος παιχτης και δεν χρειαζεται και πολλα πολλα
για να βαλει ενα γκολ.Ασε που μονο αυτος και ο Μητρογλου μπορουν να κρατησουν μπαλα.

Παλι καλα που δεν ειναι ελληνας ο kresic γιατι θα τον επερνε και αυτον

δεν μπορεί να κάνει και πολλά πολλά :stuck_out_tongue:

οσο για τον χαλκια, η φάτσα του τσιριλο χθες τα λέει όλα :lol:

ε ενταξει.δεν παιρνεις τον χιωτη και παιρνεις τον χαλκια;ελεος!
Για Αθανασιαδη ειχα τις καλυτερες εντυπωσεις αλλα αυτο το ‘‘ντεφορμαρισμα’’ δεν το γνωριζω.

δεν θεωρώ οτι ο χριστοδουλόπουλος μπορεί να προσφέρει κάτι παραπάνω από αυτούς που έχει επιλέξει ο σάντος.αν ήταν σε καλύτερη κατάσταση μπορεί.έτσι όπως είναι τώρα όμως καλύτερα που δεν τον πήρε.

αλλο ομως αυτο που λες φιλε μου και αλλο αυτο που ειπες πριν.

Ο Χριστοδουλοπουλος γυρισε και ηταν οαση μεσα στον Παναθηναικο.

Re pedes opados tou APOEL ime apo Kipro… Oloi gelame me ti mi epilogi XIOTI yia to EURO, miloume itan toso megali ekpliksi yia mas pou oloi miname teza…

Apo ti alli efharistoume kyrie MEGISTE SANTOS mipos ke mas ton travmatisete… Peksete me to Xalkia ke to Tzorva ke elpizo ke efhome san ELLINAS Kiprios, o theos na vali to heri tou…

Έπρεπε να πάρει και Δέλλα…