Ιστορίες μεθυσιών

Ελάτε να μοιραστούμε τις αστείες/ γελοίες εμπειρίες μας από τα λεγόμενα “Τρελά μεθύσια” που σίγουρα όλοι έχουμε κάνει 1, 2, 27 φορές :smiley: .

Το τελευταίο που εγώ έκανα και συνδυάστηκε με γενικότερο χαμό ήταν τον Οκτώβριο όταν είχα πάει στο Παρίσι. Ήμασταν σε ένα διαμέρισμα 5 άτομα και αρχίσαμε να πίνουμε λευκό-αγνό κρασάκι. Αφού κατεβάσαμε καμιά φιάλη ο καθένας, άρχισαν οι **λακίες. Πετάγαμε τα μακαρόνια που είχαμε μαγειρέψει στο ταβάνι για να δούμε ποιο θα μείνει περισσότερη ώρα. Σε ένα σημείο κατεβάσαμε το μακαρόνι του κολλητού μου που ήταν πιο τύφλα από όλους μας. Αυτός τότε πήρε μία καρέκλα και τη σήκωσε προς τα πάνω, έτσι ώστε να ρίξει κι αυτός το μακαρόνι μιας κοπέλας από την παρέα. Και μιας και την έβλεπα τη δουλειά ότι θα του έπεφτε η καρέκλα από τα χέρια και θα ακουγόταν σε όλη την πολυκατοικία (κλασσική πανάρχαια ευρωπαϊκή πολυκατοικία), σηκώνομαι και πάω να τον συγκρατήσω. Και πριν καλά καλά απλώσω τα χέρια μου, αρχίζει να γκαρίζει: “Ααααασε με σου λεωωωωω” με όλη του τη δύναμη και παρά το ότι ήταν περασμένα μεσάνυχτα…Ξεραινόμαστε στα γέλια και στο καπάκι χτυπάει το κουδούνι και ήταν μία Κινέζα από δίπλα για να μας πει να σκάσουμε…το οποίο εννοείται πως δεν έγινε…:lol:

Πιο σύντομη ιστορία: Πάρος πριν λίγα χρόνια. Πίναμε πάλι λευκό κρασί σε μία παραλία και με το που σηκωνόμαστε μετά από κανένα δίωρο καταλαβαίνω ότι είμαστε όλοι λιώμα. Αρχίζουμε να κατευθυνόμαστε προς το κέντρο της Νάουσας και ένας από την παρέα επιταχύνει και φεύγει γιατί ήθελε να κάνει την ανάγκη του…
Εμείς δεν το καταλάβαμε και όταν φτάσαμε στο κέντρο νομίζαμε ότι χάθηκε. Και τότε 9-10 άτομα αρχίσαμε να φωνάζουμε μεθυσμένοι μέσα στον κόσμο: “Κώστααααα”, “Χάσαμε τον Κώστααααα”…:lol:

More to come…
(ο karvou μπορεί να σας πει και για άλλο περιστατικό στην Άνδρο :roll: !!)

Μηπως πινεις και τωρα λευκο-αγνο κρασακι?

Δεν εχω μεθυσει ποτε…

Λυπαμαι…:frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Ρε μπόμπο, Νάουσα είναι μέρος στην Πάρο #-o :lol:

Τα πιο επικά μεθύσια τα έχω κάνει στο καρναβάλι της Πάτρας με μαυροδάφνες… Όσο για ιστορίες, δε θυμάμαι τίποτα, ξέρω μόνο αυτά που μου είπαν την επόμενη μέρα οι φίλοι μου, επειδή όμως δεν είναι αξιόπιστα δεν τα γραφω!!:smiley: :smiley:
Μια άλλη φορά που τα είχαμε πιει και κάναμε ναργιλέ σε ένα ξενοδοχείο στο Πήλιο, αρχίσαμε να παίζουμε μαξιλαροπόλεμο. Σε μια στιγμή μία φίλη μου που μου είχε σπάσει τα νέυρα καθόταν μπροστά στην ανοικτή μπαλκονόπορτα και της πετάω το μαξιλάρι με δύναμη το οποίο φυσικά πέφτει στο δρόμο… Κατέβηκε κάτω ο ένας φίλος μου, έκοψε κυριολεκτικά την κίνηση στο δρόμο για να πετάξω από πάνω μια άδεια βαλίτσα.(εννοείται έφαγε τρελό βρισίδι από τους οδηγού) Μετά έβαλε το μαξιλάρι μέσα στη βαλιτσα και ξαναμπήκε στο ξενοδοχείο… Όλο αυτό με τη βαλίτσα το κάναμε για να μην καταλάβει η receptionist ότι είχαμε ρίξει το μαξιλάρι!!:lol:

τι να πρωτοθυμηθώ?
5μερη Σαντορίνη,μετά από την έξοδο και το μεθύσι,μου λέει ο κολλητός ενώ έχουμε ξαπλώσει
“ρε Γιαννάκη,όχι ό,τι έχεις μεθύσει,το αντέχεις,αλλά για καλό και για κακό,μην κοιμηθείς ανάσκελα,ξέρεις τι έπαθε ο Bonham…”
κι ενώ ήμουν έτοιμος να κοιμηθώ,με άγχωσε ο μαλάκας!του λέω “σήκω…πάμε έξω να μας χτυπήσει ο αέρας”
“όχι ρε συ,μια χαρά είσαι,για καλό και για κακό στο λέω”
“σήκω,πάμε έξω”
και καταλήξαμε στη βεραντίτσα,2 πιωμένοι,να καθόμαστε να ξεμεθύσουμε…
λεπτομέρεια??επειδή δεν είχε τίποτα να πιούμε,είχαμε αρχίσει πάλι το whiskey…:slight_smile:

Τα Χριστουγεννα τα πιναμε σε ταβερνα στην Αθωνος και απο τους πολλους ασπρους πατους με τσιπουρα εγω κ ενας ακομα φιλος μου γιναμε χωμα.Απο ενα σημειο κ μετα δεν θυμαμαι τιποτα.Και τα ζωα οι υπολοιποι της παρεας αντι να μας παν σπιτι μας βαλαν σε ενα ταξι,ειπαν στον ταξιτζη που μενουμε και συνεχισαν τη βολτα τους.Και ηταν κ νωρις,2-2.30 η ωρα…
Αφηστε που οταν γυρισα σπιτι ηθελα να κλειδωσω την πορτα της εισοδου της πολυκατοικιας(τι μ@λκας κ εγω…) κ εκει που προσπαθουσα γυρισε και η μανα μου σπιτι κ με ειδε να προσπαθω να κεντραρω στην κλειδαροτρυπα(περιττο να πω οτι δεν τα καταφερα).

Μια αλλη φορα ημασταν στο σπιτι ενος φιλου κ πιναμε βοτκα,αλλα σφηνακια(παιζαμε ενα ηλιθιο παιχνιδι με ζαρια).Απο ενα σημειο κ μετα βαρεθηκαμε κ σταματησαμε το παιχνιδι,οι αλλοι σταματησαν να πινουν κ εμεινα εγω με μια μισογεματη βοτκα κ ενα σφηνοποτηρο.Ε που να ελεγξω ποσο πινω με το σφηνοποτηρο.Την κατεβασα ολη(ειχα ηδη πιει κ μπυρες κ αλλα σφηνακια),εγινα σκατα,χαλασα γυρω στα 15 τσιγαρα μιας φιλης μου(τα αναβα,επαιρνα μια τζουρα κ τα εσβηνα.Δεν καπνιζω.)καο πηγα και ξεραθηκα στο κρεβατι του φιλου μου.Αυτος κοιμηθηκε στον καναπε,μουχαχαχα.
Και αργοτερα συμφωνα με τις αναξιοπιστες πληροφοριες των φιλων μου εκανα κ μια αλλη μ@λακι@,την οποια δεν την λεω γιατι δεν την θυμαμαι κ δεν ξερω αν ειναι αληθεια.:roll:

Α,και να αποφευγετε τον ναργιλε μετα απο πολυ ποτο…(ειδικα κρασι σκατοταβερνας)

Παραμονη Χριστουγενων!!! Κλεινουμε 3 τραπεζια με 3 μπουκαλια Glennfidich, (ή οπως στο διαολο γραφεται)στο μαγαζι που συχναζω με την παρεα μου, φτανω στις 23:00 εκει και ειναι μονο ενας φιλος με μια φιλη της αδερφης του, αραζω και αρχιζουμε το Whiskey, αφωγωτος εγω ηπια στα γρηγορα το πρωτο, μετα ενα 2ο με κοκα-κολα στα γρηγορα και απο εκει αρχισε το Show!!! Να ειμαι στη τρελη χαρα, σε καποια φαση πηγα και αραξα μπαρα, καθησα αεκτη ωρα χωρις να πιω αλλο και αρχισα να ψιλοσυνερχομαι, τοτε εκανα το μεγαλο λαθος και εβαλα αλλο ενα ποτηρι το οποιο με τελειωσε!!!
Σε καποια φαση πεφτω πανω σε μια σερβιτορα και της λεω “Συγνωμμη μη με παρεξηγεις μεθυσμενος ειμαι”, παλι καλα πυ με ξερει και εβαλε τα γελια! Με βγαζει εξω απο το μαγαζι ενας φιλος για να ηρεμησω, παει να μπει μεσα αυτος και εγω παω να τον ακολουθησω. Φυσικα παραπαταγα και πηγα να στηριχτω σε ενα δεντρο στο οποιο χτυπησα το κεφαλι μου και γεμισα αιματα. Θυμαμαι μετα να καθομαι σε μια καρεκλα εξω απο το μαγαζι και να μου περιπιουνται το τραυμα. Με βαλαν και κοιμηθηκα σε ενα παγκακι κανα 2ωρο και με προσεχανε με βαρδιες. Μου πηρανε καφε για να συνελθω (φραπε μου πηρανε τα ζωα!!!). Ξερασα 5-6 φορες και την επομενη μερα μου ειπαν τις μαλακιες που ελεγα.
-Σας ευχαριστω για ολα
-Θα ζησω ???

  • (Μπινελικια)
    -Αυτος ο Glennfidich πρεπει να μεθαγε πολυ
    -Psychoanalyze the chapters
    on the path to my darkest day.
    Searching for the answers,
    all I see is damage through the haze (το ρεφρεν του Damaged των Queensryche)
    -Παναθηναικος-Αρσεναλ 1-0, Kαραγκουνης (ασχετο!!!)

Το σημαδι απο το χτυπημα στο δεντρο δεν εχει φυγει τελειως ακομα!!!

παροτι πινω πολυ δεν εχω μεθυσει πολλες φορες.(αντεχω):stuck_out_tongue:

ενα καλο μεθυσι παντος ηταν στην ικαρια σε ενα πανυγιρι. ειχαν χορεψει παραδοσιακυς χορους!:lol:
οι φιλοι μου μου λεγανε οτι ιμουνα στην μεση του χωρου με τα χερια ψηλα κ χοροπηδοιυσα σαν αρκουδα!:stuck_out_tongue:
επισης μιλουσα με ενα παλικαρι (αγνωτοσς) γαλλικα χωρις κανεισ μας να ξερει…
αφου την καναμε κ γυρισαμε(δεν πολυ θυμαμε πως) πισω στο μερος το οποιο ειχαμε κατασκηνωσει που ηταν χωμενω μεσα στα βουνα κ τα δεντρα ξερνοβολουσα… επισης το μεσιμερι οταν σηκωθηκα ιμοθνα μεσα στις γρατσουνιες…

Μετα απο ενα live που παιζαμε,πηγαμε σ ενα μπαρακι,γιναμε λιαρδα και καποια στιγμη παιζει Metallica,αρχισαμε moshing μεσα στο μαγαζι,αντι να μας πεταξουν εξω(ξεραμε το αφεντικο,παλι καλα),το αφεντικο γουσταρε(μεταλλας γαρ)και αρχισε να βαζει Motorhead,Slayer κτλ και το καναμε γυαλια καρφια το μαγαζι και ο θεος κερνουσε κι αλλα!Rock n’ roll φασεις!:stuck_out_tongue: Μετα ακολουθησε το παραδοσιακο ξερασμα και στο καπακι πηγαμε φαγαμε κρεπες!:smiley:

πριν απο κατι βδομαδες ειχαμε παει με 3 φιλους σε ενα μπαρ-κλαμπ η κατι τετοιο και πιναμε τεκιλες. αφου ηπιαμε 1 μπουκαλι σε 25 λεπτα μας περισευαν λεφτα για 4 ακομα σφηνακια, τα ηπιαμε κι’αυτα και τελικα ανακαλυψα οτι ειχα κι’αλλα λεφτα και βγαινανε για αλλα 4, και εστειλα τον εναν να παει να παρει. ερχεται και μου λεει οτι θα τα φερει οπου να’ναι αλλα ξαφνικα μου λεει οτι καναμε μ@λ@κια και οτι με τα ιδια λεφτα περναμε μια κανατα και πιναμε πιο πολυ, του λεω να παει τρεχοντας να τους προλαβει και να το αλλαξει. τελικα ηπιαμε και τα σφηνακια και μας κερασαν και 1 κανατα(για τεκιλες μιλαμε παντα ετσι…) ενω ειχαμε γινει ολοι καλοι, στο δρομο αρχισαμε να τρεχουμε χωρις λογο και δεν ειχαμε σταματημο… μετα ο ενας ξερναγε και κρατιοταν απ’τον αλλο, ο αλλος δεν αντεξε και εφυγε σπιτι του, μετα χορεψαν και λιγο οι 2 εναπομοιναντες με μενα να ειμαι αλλου και να μην καταλαβαινω, τελικα καταληξαμε να λεμε ασυναρτησιες ο ενας στον αλλο και οτι καλη ιδεα θα ηταν να παμε σπιτια μας, τελικα μετα απο αρκετη προσπαθεια τα καταφεραμε…

Kαλοκαιρι 2000 και μολις εχω φτασει στο εξοχικο ενος φιλου για 2 μηνων διακοπες.Εχουμε πιει τα κωλαντερα μας (μαυροδαφνες,κρασια,μπυρες,βοτκες) και μετα καπακια τρωμε γεμιστα που μας φερνει η θεια του.Η επομενη εικονα που θυμαμαι ειναι να ξυπναω μεσα σε εμμετους και να μυριζει ολο το σπιτι γεμιστα.Απο τοτε δε μπορω οχι να τα βλεπω αλλα ουτε να τα ακουω (τα γεμιστα)

Καλοκαίρι 98 με παρέα στο Bistro στο Κιάτο.Εχουμε πιει ο καθένας από καμιά 10αρια ποτήρια Whiskey +oι κανάτες με τα σφηνάκια που ήταν και το αποτελείωμα γυρίσαμε με τα πόδια στο σπίτι το οποίο ήταν 14 χλμ μακρυά παρεμπιπτόντως,στον δρόμο γιουχάραμε αμάξια και περαστικούς,βουτήξαμε στην θάλασσα με τα ρούχα μετά φτιάξαμε μακαρόνια στο σπίτι,νταγκλάραμε και το αποκορύφωμα…Σκάσανε μπάτσοι πρωί πρωί για διατάραξη κοινής ησυχίας…:lol: :lol: (Μετά στο καπάκι έπαιζε Dead by dawn από Deicide…:lol: )

1η ιστορία…

Πάτρα περσι τον Νοέμβρη.
Ξεκινάω μια χαρα από Α8ήνα να πάω Πάτρα σε κάτι φίλους μου.Χαρούμενη που είχα βρει αυτοκίνητο να πάω και δεν 8α έκανα 3.30 ώρες να φτάσω με καμιά γριά να τρώει πατατάκια δίπλα στο αυτί μου και τον οδηγό να ακούει κλαρίνα και 8α΄ήμουν ξεκούραστη, είπα στους “ΕΚΕΙ” να κανονίσουν κάνα τραπεζάκι για να βγούμε.

Δυστυχώς είχα υπολογίσει χωρίς τον ξενοδόχο… Έκανα 3 ώρες να φτάσω λόγο κίνησης ( σημειωτόν ) και όταν έφτασα έπρεπε κατευθείαν να ντυ8ώ γιατι με περιμέναν…Φυσικά δεν προλάβαινα να φάω κάτι!!!

Είχαν κλείσει τραπέζι σε ένα ρεμπετάδικο.ΟΚ, δεν είχα κανένα πρόβλημα με αυτό μιας και μου αρέσουν.ΟΜΩΣ… 8α πίναμε ούζο!!! Εγώ ούζο ??? Είχα πιεί μία φορά στην ζωή μου!!!
Αλλα τι να κάνω…? Δεν έλεγε να μην πιω…έστι αρχισα να κοπανάω τα ουζάκια το ένα μετά απο το άλλο… (7-8 καραφάκια ο κα8ένας μας… ) κα8ώς και τα παξιμαδάκια μπας και με κρατούσαν λιγάκι…

ΜΠΑΑΑ…

Το αποτέλεσμα ήταν να ξυπνήσω σε αλλουνού κρεββάτι ( μαζί με τον άλλο :? ).
Το σοκ που έπα8α μόλις άνοιξα τα μάτια μου και τον είδα…αφήστε το… ευτυχώς τα πάντα κάτω απο την κουβέρτα ήταν στην 8έση τους 8)
Τα υπόλοιπα της βραδιάς μου τα είπαν οι υπόλοιποι… Τα μόνα ντοκούμεντα για την κατάσταση μας είναι κάτι φοτο πού βγάζαμε … Το ΠΡΙΝ και το ΜΕΤΑ , στην κυριολεξία !! σαν διαφήμιση Πρίνου!!!

αυτά:D

Δηλαδη ειχατε το σθενος να ντυθειτε??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Να τα διαβαζεις ομως?

ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ
ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ.

Ξερασες?

Γενικά μεθάω σπάνια και οι ιστοριες μου είναι περιορισμένες…Όταν νιώθω ότι το παρακάνω σταματάω…Και μετά κουβαλάω τους υπόλοιπους.:frowning:

Μια φορα ήμουν με μια παρέα στο σπίτι ενός και είχαμε γινει λιώμα.Ο καθένας είχε πάρει ένα ποτό και το είχε τσακίσει.(εγώ ειχα πιει 1.5 λιτρο ρετσίνα και κάτι τσικουδιές).Σε κάποια φάση εκεί που άραζα πέρνω το κινητό και άρχισα να στέλνω μυνήματα(την ίδια στιγμη ένας φίλος μου μιλούσε για μουσική με τον τοίχο!).Την άλλη μέρα βρήκαν καμιά 15 γνωστοί μου διάφορα ασυνάρτητα μυνήματα.Στους μισούς έγραψα τι ωραία που περνάω και κατι για τα μαθήματα του πολυτεχνείου(?) και τους άλλους τους μπινελίκωνα χωρίς λόγο…

Μια άλλη φορά ένας φίλος είχε την φαινή ιδέα να βάλει στον ναργιλέ τσίπουρο!!!Μετά την 2η τσούρα θυμάμαι ελάχιστα…

Επίσης έχω άπειρες ιστοριες με ανθρώπους που πήγαινα σπίτι ως ο μόνος νιφάλιος…

Σε παρτυ… Το αιμα μου ειχε γινει καταβαση βοτκα, αλλα και αλλα πολλα… Περασα πολυ τελεια!!! Οταν γυρισα ομως σπιτι… Επι 3 ωρες εδειχνα τον εσωτερικο μου κοσμο…στη λεκανη… Ακομα πεινω πολυ οταν θα πειω, αλλα προσεχω να μην ειμαι νιστικη και να μην τα κανω αχταρμα…

Ωραιο τοπικ!!

Λοιπόν, εγω την πρώτη φορά που ξέρασα από ποτόθυμάμαι ήταν από τον 5ο όροφο μιας πολυκατοικίας. Είχα πάει σε ένα πάρτυ και άρχισα τις μπύρες…Τέλειωσαν γενικά γρήγορα όμως και άρχισα βοτκα…Σε κάποια φάση δεν αισθανόμουν και πολύ καλά και βγήκα στο μπαλκόνι… Λίγο ,που με χτύπησε το αγέρι και “βγήκαν όλα στην φόρα”…Μπαλκόνια,τέντες, αυτοκίνητα έφεραν το στίγμα μου!!!

Πέρσι τα Χριστούγεννα είχαμε πάει με φίλους σε ένα μαγαζί στην Καστέλλα…Αρχίσαμε με ουίσκυ (που εμένα δεν μ αρέσει κιόλας ιδιαίτερα)…Μετά θυμάμαι ήπιαμε 2 κανάτες (κερασμένες παρακαλώ:wink: ) σφηνάκια…Απ ότι έμαθα εγώ ξέρναγα στα ποτήρια και μόλις τελείωσαν μέσα σε μια σακούλα που μου φέρανε…Ενας άλλος είχε ξαναβάψει την τουαλέτα με δικές του πινελιές:wink: και μετά έπεσε κάτω γιατί τα πάτησε και γλίτρησε:p Μας βγάλανε σηκωτούς από το μαγαζί ένας πιο νηφάλιος από την παρέα και ένας του καταστήματος.
Από άλλη πόρτα…χαχα

Εγιναν και άλλα εκείνο το βράδυ ήταν μικρότερης σημασίας…

Ωραίο τόπικ…μόλις γύρισα από πενταήμερη και τα ματάκια μου είδαν πολλά! Βέβαια πολλά περιστατικά με μεθυσμένους δεν ήταν καθόλου αστεία… μερικοί έγιναν επιθετικοί κλπ. αλλά τεσπα…
Εγώ άμα πιω παραπάνω με παίρνει κατευθείαν ο ύπνος, έτσι δεν έχω δική μου ιστορία, αλλά είχε πολλή φάση ένα σκηνικό… (τουλάχιστον εκείνη την ώρα, το πώς έγινε :stuck_out_tongue: )
Είχαμε μόλις γυρίσει στο ξενοδοχείο και χτυπάει η πόρτα στο δωμάτιο μας.
Πάω εγώ, ανοίγω, ήταν ένας φίλος μας και κοιτούσε στο βάααθος του διαδρόμου όταν του άνοιξα.
Του κάνω"Πσιτ!!!" και αργάαα αργάαα με κοιτάει! :smiley:
Του λέω:“Τι έγινε;”
Δεν απαντάει, ξανακοιτάει στο διάδρομο σιγάαα σιγάααα και με ρυθμούς χελώνας με ξανακοιτάει και λέει:“Α, εντάξει… ήρθα…”!!! :lol: :lol: και έφυγε!! Στον κόσμο του μιλάμε!!! Ήθελε να δει αν ήρθε!! :lol: