Εξόριστοι - Δημήτρης Κατής

ναι οντως γραφικος ο Κατης
αλλα το ομωνυμο είναι δισκάρα, έχει κομματάρες μέσα όπως το σύνορα παντού, μουσικά μιλώντας πάντα!
και δεν ειμαι 30ρα και πάνω ροκού :stuck_out_tongue:

Το θρεντ ειναι μνημειο μονο και μονο για τα ποστς του Ain Ellohim, τελος. Οταν τα πρωτοδιαβασα με ακουσε ολη η γειτονια χαλαρα :smiley:

Μακράν η πιο αστεία ελληνική μπάντα που έχει ζήσει αυτή η χώρα.Αυτό μόνο του.

Κάποιος να σε ενημερώσει για τους Moral:p:!:

Καθώς και για τους Καταραμένους.

http://www.exoristoi-unofficial-fanclub.gr/

οπως εχει ξαναποσταρει καποιος…

εξοριστους ακουσα πρωτη φορα σε ταξιδι μου στην ευβοια…αναμεικτα τα συναισθηματα…Ααανναααααα!

εξοριστοι και η φωνη του Κατη να ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ να φτασει τον θεο… “ΣΥΝΟΡΑ ΣΤΗΝ ΦΩΛΙΑ ΤΟΥ ΓΕΡΑΚΙΟΥΟΥΟΟΥΟΥ!!!”

δεν τραγουδούσε ποτέ ο Κατής στους Εξοριστους. κιθαρίστας είναι.

ποιος ηταν ο τραγουδιστης λοιπον για να μαθαινουμε κ εμεις?:slight_smile:

είχαν αρκετούς τραγουδιστές κατά καιρούς, άμα ρίξεις μια ανάγνωση στο θρεντ αυτό θα δεις.

Δεν ξέρω αν εχουν ποσταριστεί ξανά αυτά τα μυθικά βιντεακια, αλλά πραγματικά αξίζουν (=πολύ γέλιο):

ο λόγος δύο γνήσιων και αληθινών μεταλλάδων:

ο Κατής δεν βλέπει την ώρα να γ@μήσει την συμπαρουσιάστρια της εκπομπής Metal Mania

\μ/

:lol::lol::lol:

η άλλη πρέπει να έπιασε παιδί On camera

:lol::lol::lol::lol::lol:

12345

Π * Ρ * Ο * Σ *Ο * Χ * Η

ΟΙ ΕΞΟΡΙΣΤΟΙ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ ΕΝΑΝ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΟ ΑΡΙΘΜΟ ΣΥΝΑΥΛΙΩΝ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ, 2013. ΟΣΟΙ ΣΟΒΑΡΟΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΟΙ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΣΥΝΑΥΛΙΩΝ ΣΕ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΚΥΠΡΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΤΕ ΤΟ ΣΥΓΡΟΤΗΜΑ ΓΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΑΣ, ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΑΠ’ΕΥΘΕΙΑΣ ΣΤΟ "EXORISTOI2013@GMAIL.COM". ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΘΕΡΜΑ!

λαρισα.τωρα!!

*ΣΟΒΑΡΟΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΟΙ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ

Μια ερωτηση σε ολους που κοροιδευουν…

Αν ειχαν ξενο στιχο θα σας αρεσαν; Ή μηπως σας ενοχλει οτι ο Κατης τα λεει με το ονομα τους; Ε;

ο κατης έχει μπαντάρα με ΚΟΜΜΑΤΑΡΕΣ και πατοσκίζει μαμαδες. Τα κομπλεξικά σκυλιά ας σκούζουν (ή ακομα καλύτερα να πα να ακουσουνε μαικλ τζαξον, τους παει καλύτερα)

ποιοι κοροιδευουν?! μαμανε!