Πόσο πολύ χρησιμοποιείτε το κινητό σας?

Απο ελαχιστα εως καθολου. Γενικα μου τη σπανε τα κινητα και το οτι για να εισαι “in” πρεπει να εχεις κινητο τελευταιας τεχνολογιας. #-o

δεν εχω κινητο…

διάβασε κανένας και τα κειμενάκια που σας πόσταρα στην αρχή? Γιατί κανένας σας δεν έκανε λόγο για αυτά?

δεν μας ενδιαφερει τι γραφεις…:stuck_out_tongue: :lol:

γιατί με κάνεις quote τότε? Πάσχεις από πολλαπλή προσωπικότητα?:lol: :lol: :stuck_out_tongue:

λες? :-k :lol: :stuck_out_tongue:

μου το κλεψαν προχτες…

Asto kalutera…

Para polu. Olh thn mera mazi mou kai tetoia…:-s

οι φιλοι μου λενε μονιμως "καλα ρε μλκ, υπουργος εισαι;"8) :stuck_out_tongue:

βασικα αρκετα. ενα 6ωρο το μηνα το χω στανταρ. αν βαλεις που με παιρνουν κιολας…με ενα συγκεκριμενο φιλο που μενει επαρχεια και δεν εχει σταθερο, με παιρνει και μιλαμε κατι μισαωρα…

Aκριβως το αντιθετο!lol!Οταν ειμαι σπιτι το εχω διπλα μου σχεδον παντα και οταν βγαινω εξω με το τζερτζελο που γινεται στις καφετεριες και τα σχετικα, δεν το ακουω σχεδον ποτε!
Και θα σμφωνησω με εναν που το ειπε (sorry που δεν σε θυμαμαι) εκτος απο κλησεις και μηνυματα δεν με ενδιαφερει τιποτα αλλο σε ενα κινητο.

Εγώ το εχω στη τσαντα μου συνήθως, αλλα σπανίως το ακούω! Και όταν το ακούσω, μέχρι να το ξεθάψω, η κλήση εχει γιίνει αναπάντητη.

Παλιοτερα αρκετα ωστε να κατανταω εκνευριστικος,πλεον ελαχιστα και πολυ χαιρομαι.Επισης δεν δινω λεφτα για να παρω κινητο με φουρνο μικροκυματων,ηλιακο θερμοσιφωνα,dvd,usb,uva,uvb,cbs.cnn,abc,mp3,mega channel,copertonne,τηλεμεταφορα,ανοιχτηρι κονσερβας,ναρκαλιευτη,αποσπωμενο ουροδοχειο,κλιβανο,υψικαμινο,τραπεζικη θυριδα,παγοκοφτη,τριφτη,τετραδιο σημειωσεων και αλλα καλουδια.Να παιρνει τηλεφωνο μπορει?Αρκει!:stuck_out_tongue:

Εγω ειμαι αυτος!!!:smiley:

όποτε χτυπάει το σηκώνω,όποτε θέλω να πάρω τηλέφωνο κάπου παίρνω,και κάνα μήνυμα αραιά και που

LOOOOOOL!!!:lol: :lol: :lol: :lol: =D>
Σωστος!:wink:

Όταν το έχω μαζί μου θέλω να εξαφανιστεί και όταν το ξεχνάω κάπου με πιάνει πανικός.

Επίσης πλέον μόνο για κλήσεις και μηνυματα με ενδιαφέρει να κάνει το κινητό. (Εφτασα εκείνη την ηλικία της βαρεμάρας…:stuck_out_tongue: )

Και τέλος έχω 2 χρόνια να ακούσω τον ήχο κλήσης του κινήτου μου γιατί είναι πάντοτε αθόρυβο. (Ευχαριστώ θερμά τον μικρό θεούλη που ενσωμάτωσε την λειτουργία ΑΘΟΡΥΒΟ στα κινητά.=D> )

Τον τελευταίο καιρό το χρησιμοποιώ πολύ συχνά.Αλλά δεν πολυμιλάω,μηνύματα στέλνω!

ΛΕΠΤΟμέρειες…

:lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ασχολούμαι ανάλογα από το που περιμένω τηλέφωνο ή μύνημα!χαχαχαχα
από τότε που άλλαξα ήχο το ακούω! χαχαχα:p :wink:

Mήπως έβαλες Pain of Salvation για αυτό?

:lol: :stuck_out_tongue: