Πόσο πολύ χρησιμοποιείτε το κινητό σας?

ναι καλε που το καταλαβες? to falling!:wink:

Ήταν προφανές! :lol:


ασε βρε τόσες φορές χτύπησε στο θησείο!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Που να το ακούσω εκεί βρε; :roll:

Πάντως εγώ έχω το Love Will Tear Us Apart! :smiley: 8)

2 κινητά μού έχουν χαλάσει και χρειάστηκαν αναβάθμιση…
έχασα και πολλά sms που ήθελα και πολλά video…:cry:

τιποτα δεν θα μας χωρίσει! χαχαχαχα:lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol:

Κι εγω στο αθορυβο το εχω… Και οταν με παιρνει καποιος μετα με βριζει γιατι δεν το ακουω και δεν το σηκωνω…:smiley: :smiley: :stuck_out_tongue:

Εγω κοιμαμαι με το κινητο στο κρεβατι κοντα στο μαξιλαρι…Ειναι πολυ κακο;:frowning:

Το χρησιμοποιω ψιλοσπανια πλεον.Το ιδιο και τα μηνυματα…

ναι ειναι κακο.

Το ευρώ είναι καλό.

με το ευρώ… χειρότερα! lol

Άλλη μία απόδειξη ότι ο Θεός είναι μηχανικός!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: 8) 8) 8) 8) 8)

Η μηπως ο μηχανικος ειναι θεος? :-k :stuck_out_tongue:

Και αυτό με βολεύει!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: 8)

To ηξερα! Ψονιο… :stuck_out_tongue:

Εμενα λεει ??? :-k :-k

Είναι πολυθεϊστικό το σύστημα βρε!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[COLOR=“Purple”]Από πέρσι το καλοκαίρι (και πιο πριν μπορώ με βεβαιότητα να πω ότι ήμουν κολλημένη, όμως όχι τόσο) μέχρι φέτος…Θα σας έλεγα με ακρίβεια αλλά μέχρι τώρα μέσα σε διάστημα 9-10 μηνών έχω αλλάξει γύρω στις 4-5 συσκευές και δεν μπορώ να ξέρω με σιγουριά… Γι’αυτό ας υπολογίσουμε κατα προσέγγιση.

Ο συνομιλητής μου έχει 13 ΤΙΜ. Με το παρόν κινητό μου (σημείωση: το έχω 3 1/2 μήνες) έχω μιλήσει μέχρι στιγμής 46:16:15. Αυτό δείχνει ο μετρητής κλήσεων…(συνολική διάρκεια εισερχομενων/εξερχομενων κλήσεων…) Με τη προηγούμενη συσκευή βάλτε πάνω κάτω το ίδιο νούμερο. Με τη προ-προηγούμενη (και αυτή που θυμάμαι καλύτερα) τετραπλασιάστε το. Θα θεωρηθώ υπερβολική… Ενεργοποιώ το ΤΙΜ non stop ανα 2-3 μέρες αυτό το καιρό που το έχω ελαττώσει κάπως… Πριν ενεργοποιούσα ανα μέρα. (έχω κι εγώ 4 ΤΙΜ :p)

Είμαι πλέον σίγουρη ότι ο καρκίνος έχει προσβάλλει τα 2/3 και κάτι του σώματός μου και ότι τα παιδιά μου θα έχουν τρία χέρια, πέντε μάτια, τεράστιο κεφάλι και κέρατα.

Αν το καλοσκεφτείς δεν είναι και πολύ για γέλια…[/COLOR] :-k

Καθόλου για γέλια :slight_smile:
Πρόσεχε τώρα που είναι νωρίς γιατί ιδίως στις γυναίκες η συνήθεια του τηλεφώνου και να μεγαλώσουν δε κόβεται :stuck_out_tongue:

Όσο καλό έχουν κάνει τα κινητά, άλλο τόσα προβλήματα επιφέρουν. Δεν υποστηρίζω όσους λένε πως “και παλιά μια χαρά ήμασταν χωρίς τα κινητά” (με το ίδιο σκεπτικό μια χαρά ήμασταν και χωρίς τους υπολογιστές και χωρίς τα αυτοκίνητα), αλλά η υπερβολική χρήση σπάει πολλά πολλά νεύρα 8O

παν μετρο αριστον! :wink: