Ξενερωμα

Ειστε με τογκομενο ή με τηγκομενα, οκ? Ε τι στο διαολο εκανε/ειπε και σας ξενερωσε/αηδιασε/χαλασε/εκανε να σιχαθειτε? Ρευεται κατα την διαρκεια της γενετησιας πραξης? Ξυνει το πιπι του? Βριζει σαν νταλικερης? Μιληστε λοιπον, βγαλτε τα εσωψυχα σας, πειτε για τις εμπειριες που σας αφησαν ψυχικα τραυματα και βοηθηστε μας να δημιουργησουμε ενα γκρουπ ψυχαναλυσης.

Μου τη δινουν οι γυναίκες που δεν περιποιούνται τον εαυτό τους και δεν εχουν θηλυκοτητα…

ιδρωμενες μασχαλες…:dizzy:

+10000

Το Bruce Springsteen look κοριτσια δεν σας παει…:lol:

+1000000000000000

Επισης, μπινελικα απο γκομενες και ταυτοχρονος βιασμος της ελληνικης γλωσσας

πχ. Εεεελα ρε ΜΑΛΑΚΑ Σοφια!!!

Άστα να πάνε…

Τις προάλλες, κοπέλα προς νέο: “Πωωω μαλάκα έχει ψωλόκρυο, κάτσε να βάλω το μπουφάν μου!”

Δε ντρέπονται λίγο;;; :-k

Τι λετε ρε μαλακες, μου χει ριξει κοπελα ρεψιμο που μου φτασε το τυμπανο στον κροταφο. Και δεν την ηξερα ουτε 10 μερες.
Πειτε λοιπον και τα κοριτσα για αντρες, μην ειστε ντροπαλες.

Ελα να βγαινουν τα φτυαρια…:stuck_out_tongue:

δεν ειναι ακριβως ξενερωμα, αλλα επηρρεαζει αρνητικα το αντρικο φυλο. μαλλον μια παγιωμενη αληθεια ειναι.

παρακατω θα παραθεσουμε απο ενα απλο περιστατικο το πως σκεφτεται ο αντρας και το πως η γυναικα. παντα το ιδιο παραδειγμα δινω.

(αντρας) παω για μια μπυρα

(γυναικα) οκ, πηγαινε εδω θα μαι.

δεκα λεπτα περνανε απ οταν εφυγε ο αντρας και σκεφτεται η γυναικα:

“ααα…παει για μπυρα ε;ααα…γιαυτο μου ελεγε χτες για ενα φιλο του τον τακη που ειχε καιρο να τον δει. αν τον ρωτησω θα πει ‘με τον τακη ημουν’. ααα…και αν αυτος ο τακης εχει και τιποτα φιλες…γι αυτο τον επιασε να παει αρων αρων για μπυρα.αααα…γιαυτο ειπε πριν κατι μερες ότι του λειψα πολυ. εχει λερωμενη τη φωλια του. παει για τσαρκα το πουλακι μου…(η επεξεργασια συνεχιζεται εως…–>)…και αν κανω λαθος; κατσε να γυρισει να τον ψαρεψω. θα του ψησω το ψαρι στα χειλη”

ενω ο αντρας θα σκεφτεται εκεινη την ωρα:

“πωωω…επιτελους θα πιω μπυρα. γμτ ξεχασα να βαλω στο ψυγειο στο σπιτι. δε βαριεσαι…”

ή ενδεχομενως να εστιασει στο:

“πωωω…μπυρα…”

:lol: :lol: :lol:

απλα οι γυναικες εχουν πολυ μεγαλυτερη ανασφαλεια απο μας και γιαυτο τρελαινονται καθε λιγο. προσπαθωντας να καλυψουν οτι κενα υπαρχουν αντι απλα να ηρεμησουν, καταληγουν να φιλτραρουν ενα καρο αχρηστες πληροφοριες με αποτελεσμα να γινεται μπαχαλο…

1)Που ακόμα δεν μπορούν να καταλάβετε ότι απλά σκεφτόμαστε σε πολλές διαστάσεις 8)

2)Που το παίζετε “σκληροί” “βαρβάτοι” “αντρακλες” και νομίζετε ότι εμάς μασ νοιάζει… :roll:

3)και επι του 8έματος… σε άλλο ποστ 8)

πχ. Εεεελα ρε ΜΑΛΑΚΑ Σοφια!!![/QUOTE]

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχα!!!
το θυμασαι ακομα εεεε??? δε θα το ξεχασω ποτε ρε!!

οντως, το χειροτερο ειναι τα μπινελικια απο γκομενες…
χανουν τη θυληκοτητα τους…
η μεγαλυτερη ξενερα!

Και η μαλακια ειναι οτι οταν βριζουν, βριζουν πιο χυδαια απο τους αντρες…

Μια φορα ειχα ακουσει γυναικα οδηγο να βριζει και ειχα μεινει με ανοιχτο το στομα!!!

Εμένα με κάλυψε απόλυτα ο DRIFTER37! :wink:

“Μου τη δινουν οι γυναίκες που δεν περιποιούνται τον εαυτό τους και δεν εχουν θηλυκοτητα…” :roll:

+1
κα8ώς και οι “δή8εν”

Ευχαριστώ…
δινω και διευκρινίσεις με pm για όσους ενδιαφέρονται… :slight_smile: :stuck_out_tongue:

Στο πώς να περιποιούνται οι γυναίκες τον εαυτό του?:-k :-k Βρε μπας και είσαι ο Τρύφων Σαμαράς?:lol: :lol: :lol:

Πιστεψε, οτι μερικες ειναι τοσο ασχετες που χρειαζεται να τους κανεις υποδειξεις… με ευσχημο τροπο ομως, ωστε να πιανουν τοπο.

Πλάκα έκανα βρε, εξάλλου δε μπορώ να διαφωνήσω… Η έλλειψη στυλ και εμένα με ξενερώνει απίστευτα και μετά έρχονται και με λένε κενό άνθρωπο, ματαιόδοξο, κλπ. Εγώ φταίω ή οι άλλοι που δεν έχουν στυλ?:stuck_out_tongue:

Με ξενερώνει που δεν είναι σαν την avril…:stuck_out_tongue: πλάκα κάνω βέβαια! (όχι ότι θα με χάλαγε)

Ο φιλος μου με φωναζει επειδη ειμαι λιιιγο αθυροστομη…