Ξενερωμα

Δεν σας κανει να θελετε να ουρλιαξετε δαιμονισμενα οταν διαβαζετε ανορθογραφα μηνυματα στο κινητο απο γυναικα?

Αινό αππώ άντρρα;;; :lol: Όντως είναι αρκετά μεγάλη ξενέρα…

Δε νομιζω οτι αν μου στειλει ανορθογραφο μηνυμα ενας αντρας θα μου φυγει ολη η καυλα κι ο ερωτας γι’αυτον.

Εσένα όχι… το αντίθετο θα ήταν λίγο ανησυχητικό! :lol: …εμένα όμως ναι!!!

Θα συνεχισεις να τον θες παθιασμενα ε;:stuck_out_tongue:

Για τις βρισιες θα διαφωνησω καπως…Ειναι ποτε τις λεει καποιος-α και πως…Σε καποιου το στομα μπορει να ακουγεται ασχημο κατι, σε καποιου αλλου π.χ. αστειο και οκ…

Εμενα αυτο που με ξενερωνει(βασικα δεν το μπορω ουτε σε γυναικα) ειναι η ακαταπαυστη φλυαρια…[-X

Βασικα αυτο το εχουν μονο οι γυναικες…

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

μην το λες μην το λες!:wink: :stuck_out_tongue: :lol:

+1

(εγω συνηθως τις διορθωνω! δαιν ανταιχο τυν ανωρθωγραφεια!)

Καλα σου λεει! Ξερεις τι ειναι να σε ζαλιζει ολη μερα με το χιππικο ερωτα στο μσν? Ξεχνας κι αυτα που ξερεις μετα.

Α, ετσι εξηγειται! :lol:

Ζαφειρη, τα θελει ο κ*λος σου ε?:lol: :stuck_out_tongue:

Καθόλου δεν με ξενερώνει η ανορθογραφία σε γυναίκα…
Δηλαδή, αν σχηματίζει με τη γλώσσα της τα γράμματα της αλφαβήτου θα με πειράξει αν δεν ξέρει να τα γράψει στην ορθή θέση???

Δεν με πειραζει να βριζει μια γυναικα, ισα ισα το θεωρω φυσιολογικο. Αλλα οταν βριζει περισσοτερο απο μενα νομιζω οτι θελω να ξερασω… Ειδικα οταν βριζει σιχαμερα, εκει μου ρχεται να της ριξω κεφαλια Ζινταν.

Ψιτ, γυναικες. Πειτε ΝΑΙ στην καθαριοτητα. Το αντιθετο μας ξενερωνει. Ω ναι. Μας ξενερωνει.

Ρε παιδιά έλεος!:stuck_out_tongue: Η ανορθογραφία δεν είναι και τόσο ξενέρωτη. Κατά τη γνώμη μου, η κακοσμία του στόματος σε συνδυασμό με την αναδυόμενη οσμή μασχάλης, είναι μερικά από τα ‘‘βασικά’’ της υπόθεσης. :lol:

:lol: :lol:
Τώρα έλαβα ένα μήνυμα από την κοπέλα που προσπαθώ να κάνω κάτι και έχει γράψει “τι γινετε” αντί “τι γίνεται”… Εντάξει μου φαίνεται κάπως, αλλά σε καμία περίπτωση δεν ξενέρωσα!! Υπάρχουν πολύ σημαντικότερα πράγματα να κοιτάξει κανείς!
Πάντως φοβερή σύμπτωση, πάνω που διάβαζα το topic ήρθε το μήνυμα!!! Φοβερό!

Μα τη κωλιμα ινε αφτώ που αίχαιται μαι τυν ωρ8ωγραφοια ?? :-k

Κάπιει δαι ξαίρουν οί δαιν δήνουν σιμασοία …:smiley:

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Μην κολας ρε… Θα της τα μαθεις εσυ αυτα!!!:smiley: 8) :wink:

#-o #-o #-o #-o #-o

Μας στραβωσες!!

Θα κάνω μια προσπάθεια! 8)

α, ετσι λεμε τωρα το “σκεφτόμαστε καθε δυνατη πιθανότητα στα ορια της φαντασιας”; όχι ευχαριστώ, δε θα πάρω.

σε αυτο συμφωνω οτι ειναι πολλοι που ειναι πολλα βαρυς με δυο φουσκαλες αμα λαχει αλλα αν τυχει μλκια αρχιζουν και τρεχουν. +1 απλα. ο σκληρος και ο βαρβατος φαινεται στο λέγειν. οπως εχουν πει, η πενα καμια φορα ειναι πιο ισχυρη από το ξιφος (πςςςςςςς τι ατακες πετάω:p #-o …ή μαλλον μλκιες λεω παλι)…

πάντως ειναι γεγονος οτι πολλοι παριστάνουν κάτι το οποίο δεν ειναι…

exete skeftei pote oti ola auta pou lete oti sas ksenerwnoun, mporei na ksenerwnoun ki emas? poso mallon otan eseis ta kanete se megalutero bathmo…kai auto akrivws me ksenerwnei emena…