Ξενερωμα

Και εγω οταν το πρωτοεμαθα το “λολ” μου την εδινε ασχημα, τωρα το εχω συνηθησει και το λεω και εγω που και που!:smiley:

Φιλος ή θ’ακους Κουινσραϊκ ή θα λες λολ. Δεν ανεχομαι να συνυπαρχουν στο ιδιο ατομο.

:lol: Ααααα… Άμα είναι αυτός ο ορισμός της βαρβατίλας, τότε δε μου αρέσει! Μήπως είσαι κι εσύ “βαρβάτος” και μας το κρύβεις; :stuck_out_tongue:

Επίσης με ξενερώνουν τα απεριποίητα νύχια! Δε λέω να έχει μανικιούρ ο άντρας, αλλά you know… :smiley: Γενικά, απ’ό,τι καταλαβαίνω όλοι λίγο πολύ θέλουμε τον άλλο πλυμένο, περιποιημένο κλπ, αλλά όταν γίνεται σε υπερβολικά μεγάλο βαθμό και καταντάει ψωνισμός είναι ξενέρα! :lol: (βλ. 5ήμερη: τα boys έκαναν πολύ περισσότερη ώρα να ετοιμαστούν από εμάς και σχεδόν όλοι ήθελαν να τους ισιώνουμε τα -ανύπαρκτα- μαλλιά!!!Έλεος!) :lol3: #-o

Μπα, ξενερωτος ειμαι. Παω να κανω μπανιο τωρα, σκεψου για τι φλωριες μιλαμε.

Παντως αν υπηρχε σινεμα που στην προβολη των “300” ειχε και interactive επιλογη οσφρησης,κατι μου λεει οτι οι μισες θα εγκαταλειπατε το “πεδιο της μαχης” απ τη"βαρβατιλα" και θα ξεχνουσατε και κοιλιακους κτλ…:lol: Συμπερασμα,η μπιχλα επηρεαζει την μνημη…:wink: Ξεμπιχλιαστειτε ειναι μεταδοτικο.

Ααα, τώρα έτσι όπως το θέτεις, αλλάζει το πράγμα. Αυτοί στη μάχη είχαν ένα λόγο να είναι ιδρωμένοι κλπ. Τότε εντάξει, δικαιολογείται εν μέρει! Επίσης (αυτό πάει για τη witch που πήραμε η καθεμία από μια πετσέτα των PoS:D ) όταν έπιασα την πετσέτα του ιδρωμένου Daniel ούτε που σκέφτηκα κάτι τέτοιο. Διότι πιο πριν είχε κάνει μπάνιο! :lol: Άρα δεν είναι αυτό που λέμε μπίχλης! (άκου τι αναλύουμε…#-o )

@ led_zeppelin: Ξενέρωτε! Εγώ το έχω κόψει το μπάνιο τα τελευταία χρόνια και κάνω μόνο Χριστούγεννα και Πάσχα. Το καλοκαίρι δε χρειάζεται γιατί έχουμε τη θάλασσα… LOL!!! :lol:

Mήπως σε έχει βάλει στο στόχαστρο η E.Y.Δ.Α.Π?

:lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Καταρχήν τώρα είδα το τόπικ! χαχαχα! νταξει ξέρω έχω καεί λίγο τελευταία αλλά ξέρω ότι με συγχωρνάτε γιατι με αγαπάτε!
1ον Η πετσετούλα της αγάπης μοσχοβολούσε! [SIZE=“1”](έχω λίωσει λέμε)[/SIZE]
2ον τελικά από έναν άντρα θα τα ακούσεις -δείς όλα! και θα βρίσει και θα ρευτεί και ο ‘‘πισινός’’ του θα πεταχτεί να μιλήσει … και θα ιδρώσει αντε πες και να μυρίσει καμια φορά!
Δυο είναι αυτά που με ξενερώνουν απίστευτα σε έναν αντρά αλλά και ανθρωπο αν θέλετε! το να σκαλίζει την μύτη του και το να είναι τσιγκούνης! Θεε μου Μεγαλοδύναμε! δεν τα αντέχω…[-X [-X :thumbdown:

Άντρα θες δίπλα σου ή αδερφή;;; :stuck_out_tongue: :lol:

Μπαα… μάλλον η GreenPeace που πλένομαι στη Μεσόγειο μετά από τόσους μήνες μπίχλας! :lol:

Α! Και οι πετσέτες των PoS όντως μοσχοβολάνε! Ωραίο μαλακτικό βάζουν! Χεχε! Η πλάκα είναι ότι μετά οι άλλοι με δουλεύανε και τους έλεγα:“Μα…μυρίστε! Μυρίστε!” και τους έβαζα την πετσέτα μες τη μούρη!

γιατι καλέ επειδή δεν θέλω να είναι τσιγκούνης και να σκαλίζει την μύτη του?#-o

Άσε εγώ κατάλαβα λάθος!!! :oops: :lol:

Και τι ήθελες να πεις; Ότι ο άντρας για να είναι άντρας πρέπει να βρίσει, να ρευτεί, να μιλήσει ο πισινός του, να ιδρώσει και να μυρίσει;; :stuck_out_tongue:

με ξενερώνει αφάνταστα να είναι η άλλη “γυναικούλα”…
θέλω να έχει και μια προσωπικότητα,έναν τσαμπουκά,μια άποψη…και μην πει κανείς ότι δεν έχει θηλυκότητα έτσι…υπάρχουν γατάκια και αγριόγατες…το 2ο παρακαλώ…:oops:

Κοίτα να σου πω, έχω σιχαθεί να βλέπω φλώρους όταν πάω για καφέ ή ακόμα και που περπατάω στο δρόμο.

Ηλίθια φλωράκια-πουστράκια, “φιλελεύθερα” (τρομάρα μας), κοινώς τρέντηδες της κακιάς ώρας και πραγατικά δεν ξέρω που πάμε…

υπάρχουν κάποια τραγικά δείγματα είναι η αλήθεια…ειδικά το καλοκαίρι…παρεό με σαγιονάρα σε άντρα…μάλιστα…:?

οι αντρες πάνε στο χόντο …
οι γυναίκες στα σεφορά και στο h&m :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Καλά, συμφωνώ 100%, αλλά τι σχέση έχει με τα παραπάνω;; Οι τρέντηδες δε ρεύονται, ιδρώνουν κλπ κλπ; (διπλό το κακό δηλαδή!:stuck_out_tongue: )

Εκατέρωθεν τα 2 φύλα είχαν και έχουν κάποιες ιδιαιτερότητες που το προσδιορίζουν!

Δε μπορούμε να πάμε κόντρα στη φύση! :wink:

Δεν το λέω βέβαια στον υπερθετικό βαθμό.

ρέψιμο τι ακριβώς εννοείται?το εμετικό,με ψηλά το volume,η αυτό το χαριτωμένο,ίσα που ακούγεται και απλά σου ξέφυγε?:-k