Συναυλιες στο εξωτερικο

7 Likes

Headliner της πρώτης μέρας η Anneke!!!
Έχει πάει πάρα πολύ καλά αυτό φέτος

2 Likes

Κάπου είδα ότι παίζουν Δανία τον Σεπτεμβρη. Παρόλο που έχω κανονίσει διακοπές Ελλάδα στις αρχές του μήνα θα το κοιτάξω, σε περίπτωση που δεν έρθουν Νορβηγία.


Green Day με Οffspring top 5 συνδιασμoς για live (Για μενα). Δεν ειναι και μακρια τo Ντoυμπαι :stuck_out_tongue:

1 Like

Έκλεισα για Fontaines στο Μιλάνο στις 4 Νοεμβρίου. Το σκέφτεται και κάνεις άλλος;

1 Like

17 Νοεμβριου λεω να παω ANIMALS AS LEADERS & PLINI στο Μπρουκλιν.
Το εισιτηριο εχει μονο $48 τελικη τιμη, μετα απο fees. Τι λες, αξιζει @Sevek ? :stuck_out_tongue:

Με τις τιμές που βλέπουμε πλέον, φαινεται λες και τους βλέπεις τζάμπα :rofl:

1 Like

Κοιταζα για Αμστερνταμ η Μαδριτη!
Εχω και το Amplifest στις 9-10 Νοεμβρη στο Πορτο οποτε κοιταω τις αλλες εβδομαδες.
Μιλανο δν ειναι ασχημο απλα ειναι Δευτερα.

1 Like

σκέφτηκα ότι θα είναι πιο φθηνά τα υπόλοιπα έξοδα για Μιλάνο και πως θα το γυρίσω εύκολα σε 2-3 μέρες. Μαδρίτη θα θελα να πάω σε καλύτερη περίοδο, Άμστερνταμ πανάκριβο γενικά… η άλλη σκέψη ήταν το Βερολίνο για 3 μέρες μόνο βόλτες, μπύρες κλπ.

Το πλανο ηταν Βερολινο αλλα πεφτει το ιδιο ΠΣΚ με Amplifest!
Απο εισιτηρια αεροπορικα παντως το Αμστερδαμ ειναι πιο φθηνο, η Μαδριτη μεσα σε λιγες ωρες ξεφυγε και πηγε 250+.
Θα κοιταξω και τη πιθανοτητα Μιλανου παντως κ θα ενημερωσω - εσυ πας Σαββατο?

1 Like

λογικά ναι. Σάββατο με Τρίτη

1 Like

Αμστερνταμ τελικα :star_struck:

1 Like

Tour Baroness, Graveyard, Pallbearer. Γιατί δεν το φέρνει κάποιος εδώ???
image

5 Likes

Υπάρχει ένα ωραίο κενό μεταξύ Βερολίνου και Μιλάνου. Μακάρι

Καλησπέρα ξέρει κανείς τι παίζει με τα εισιτήρια του David gilmour?
Ιταλία βλέπω ξεκινάνε από 115 Αγγλία πιο φθηνά αλλά όταν πάω να δω τις τιμές έχει limited availability και δεν μπορώ να δω τι θέσεις

εν τω μεταξυ, δεν μπορώ να καταλάβω πως τα διάφορα ξεφτέρια ΔΕΝ τον έχουν φέρει.

Τα περισσότερα εισιτήρια εξαντλήθηκαν τη μέρα της προπώλησης.

Εμένα μια χαρά μου βγάζει θέσεις.

Αν και ό,τι έχει μείνει είναι μια δεύτερη σειρά καθισμάτων που έβαλαν στις κερκίδες δεξιά και αριστερά της σκηνής.

Έλα ντε. Βέβαια, παίζει σε 4 πόλεις στον κόσμο, αλλά οι δικοί μας κοιμούνται :stuck_out_tongue:

2 Likes

Αφού το φεστιβάλ Αθηνών και Επιδαύρου κοιτάζει να φέρει το Στινγκ κάθε χρόνο στο Ηρώδειο

2 Likes

Πολύ καλά κάνουν και τον φέρνουν τον Sting.
Ας γίνει και house band να παίζει κάθε ΣΚ :stuck_out_tongue:

Το θέμα είναι να φέρνουν και άλλα εξίσου σημαντικά ονόματα.

ΥΓ. Κάποια στιγμή δεν είχε ακουστεί κάτι για Plant? Στην στέγη ίσως.

3 Likes