Συναυλιες στο εξωτερικο

Ναι εκει παιζουν και Λονδινο : 26-27/5 ! Αντε ανεβειτε να κανομε καμο.

2 Likes

Μιας κ βλέπω ότι ο Έλτον Τζον προσθέτει ευρωπαϊκές ημερομηνίες για την τελευταία περιοδεία του που θα κλείσει το '20 σκέφτηκα, βρε λες;
Μετά βέβαια μπήκα και είδα τιμές εισιτηρίων και ακόμα γελάω. Πάμε παρακάτω.

Αυτά ειναι πακετα που έπρεπε να έρχονται ΑΥΤΟΥΣΙΑ στην Ελλάδα. Τι thrasaki κυκλοφορεί στας Ευρώπας φέτος τον χειμώνα γενικως. Εμεις…

1 Like

Ρε τι μας κανεις βραδυατικα

1 Like

Γερμανιες, Αγγλιες και Σκαμδιναβιες ανακοινωσε…

Έλτον Τζον δύσκολα θα δούμε ξανά δυστυχώς

Farewell είναι.

2 Likes

Έφτασε η ώρα επιτέλους να δω (συναυλιακό κυρίως κι όχι τόσο “στουντιακό”) απωθημένο χρόνων. Απόψε Unearth (μαζί με Chelsea Grin, As I Lay Dying).

Δυστυχώς μόνο για 40 λεπτάκια καθότι δεν είναι headliners αλλά νομίζω ότι θα είναι αρκετό. Μακράν το αγαπημένο μου metalcore (αν και δεν περιορίζονται εκεί) συγκρότημα ever.

Take over the world… Divide our home… (βαθιά ανάσα) Does hate mean freedom!

Κάνεις σταυρό και μπαίνεις στο pit

Unearth_Alive_from_the_Apocalpyse_DVD_1_Live_from_Pomona_CA_OFFICIAL

4 Likes

Πωπωπω τι line up ειναι αυτο στο Metal inferno στο Οσλο ? Το σκέφτομαι σοβαρά, βέβαια 4 ημερες, είμαστε και γέροι «ωχ τα πακια μου» που ελεγε και ο Κωστανταρας σε μια ταινία, αλλα ομολογω οτι εχω κα…ωσει απίστευτα με αυτο το line up.

Graspop και Hellfest έχουν αργήσει κάπως να ανακοινώσουν line up. :thinking:

Άντε να ανακοινώσει και το hills of rock να ξέρουμε τι να περιμένουμε και για δω.

@fulcizombie απίστευτο line up πράγματι.

Το Ινφέρνο γίνεται σε κλειστό χώρο σε πολύ, πάρα πολύ ανθρωπινες συνθήκες. Όπως κ το Beyond the gates που γίνεται στο Μπέργκεν. Λιγοτερη ταλαιπωρία, αλλά κ πάλι καταλαβαίνω…

1 Like

Έβγαλε τουρ ο Cave ωρε ντιντήδες/ριλιζ/ιτζεκτ/αθενςροκ.
1 sold out μήνες πριν , και μια πλατεία νερού τέζα με κόσμο παρά τη βροχή(μου είπαν, εγώ έτρωγα τη βροχή μου στο ηρώδειο για τον Sting τότε) μέσα σε 9 μήνες , γιατί δεν τον φέρνετε πάλι; Αρνούμαι να δεχθώ οτι δεν θέλει ο ίδιος, πόσω μάλλον δε, όταν φτάνει μέχρι Σερβία!
Είναι και δισκάρα το καινούργιο!

1 Like

Το ίδιο έπαθα και εγώ. Και με Elton John και με Queen + Lambert

1 Like

Από τη μία οι DHG είναι απωθημένο, από την άλλη μπάντες σαν τους Bolzer και τους Blaze of Perdition έχουν απασχολήσει συχνά-πυκνά σε σχέση με NSBM οπότε πάει για pass.

2 Likes

Το ίδιο και εδώ…απωθημένο οι DHG και περνάει πολύ κοντά μου το τουρ αλλά δεν θα τιμήσω.

Είναι και αυτό για πιο μακροπρόθεσμα

Ποιά μπάντα στο χαλάει εδώ; Από απορία ρωτάω, μόνο για τους helheim και Imperium δεν ξέρω την φάση τους. Djevel και Ruins Of Beverast πάντως πολύ δυνατά σχήματα για support, και βλέπω και όλο τον υπερδίσκαρο στο σέτ…

Καμία μπάντα δεν με χαλάει (από όσα ξέρω τουλάχιστον :crazy_face:) η Νορβηγία με χαλάει…πολλά έξοδα.

1 Like

Α Οκ μπερδεύτηκα χαχα! Ναι δεκτό έχεις ένα πόιντ. Οφ τόπικ, τι ωραία δισκογραφία που έχουν οι Djevel, και είναι και εν δυνάμει supergroup.

Όντως…έχω κάνει και Μπεστ οφ λίστα στο MP3 player από την δισκογραφία τους :joy:.

Το καινούργιο δεν το άκουσα καθόλου όμως μέχρι τώρα.