Κάγκουρες

Ποιο θεωρείτε το πιο αξιοθρήνητο πρόσωπο της Ελληνικής τηλεόρασης…Αυτό που όταν βλέπετε θέλετε να σπάσετε την τηλεόραση?Αυτό που είναι πιο γραφικό και από τον γραφίτη…?:lol: Ψηφίστε αλύπητα…

Λειπει ο Θεμος γι’ αυτο το τοπικ κλειδωνεται. [-X

O Θέμος είναι μορφή ρε…:lol: :lol:

Leipoyn omws kai o Pretender-hs , o Kapsis dhladh oi dyo megalyteroi dhmosiokafroi , ka8ws kai oi karagiozopaixtes Liakopoulos, Adwnis Georgiadhs, Velopoulos kai Kwnstantinidhs (se ena 8essalonikiwtiko kanali eixe ekpomph kai yposthrize oti toy epite8hke o antixristos otan ton dagwse enas skylos)

:lol2: :lol2: :lol2:

#-o #-o :lol: :lol: :lol:

Eιδα ετσι ολα μαζι αυτα τα ονοματα και δεν ηξερα που να πρωτοπατησω για vote…
ΟΛΟΙ (εκτος απο ελαχιστες περιπτωσεις που συνηθως τις σηνανταμε στα κρατικα καναλια) δεν αξιζουν ουτε καν να αναφερομαστε στο ονομα τους… Οπου ακους τηλεωραση φυγε μακριαααααα(εκτος κ αν εχει μπαλα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: )…

Ο Κακαουνακης και ο Κουικ δεν ειναι καγκουρες απλα ζωα.
Ψηφισα Αρναουτογλου γιατι θελω να κανω την μουρη του σακο του μποξ και γιατι ειναι αντικειμενικα γκιοζης.:lightsabre:

H Δρουζα…
Πολυ γλαστρα αυτη η γυναικα…:lightsabre:

Αρναούτογλου…με διαφορά όμως…:wink:

Εμένα νομίζω μου τη σπάνε περισσότερο οι κουτσομπόλες του Alter!
Γενικά, με άλλα κουτσομπολίστικα πες ότι μπορεί να γελάσεις και λίγο. Αυτό μου ανεβάζει την πίεση :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ο μ*****ς ο αρναουτογλας!!! για την πλακα ομως…
απο τους μεγαλυτερους καραγκιοζηδες και ψευτες που υπαρχουν στη μ*λακια που λεγεται τηλεοραση…

Η κριτικη επιτροπη του so you think you can dance. Ειδικα αυτη η π@@τανα η παπουλια…

Tωρα μου ηρθε…αν καταφερω καποια στιγμη και ξυπνησω πρωι για ενημερωση βλεπω στο mega τον καμπουρακη με τον οικονομεα. Εχουν πλακα αλλα εκει που πρεπει να ειναι σοβαροι ειναι…

Θεμος Αναστασιαδης
Ντεσυ Κουβελογιαννη
Μαρια Μπακοδημου

Πρετεντερης!!! Δεν τον αντεχω με τιποτα…[-X [-X [-X [-X

μήπως επειδή ήταν εναντίον των διαδηλώσεων κλπ?
δεν νομίζω ότι είναι ό,τι χειρότερο υπάρχει στην ελληνική τηλεόραση…

Αυτός ο βλάκας ο Γρηγόρης!!Με εκνευρίζει απίστευτα!!!

Οχι μονο γι αυτο… Βεβαια, τοτε με τις διαδηλωσεις, μου αρεσε που βγαιναν οι φοιτητες και του λεγαν για τις μαλακιες που κανει στα γηπεδα…:smiley: :smiley: :stuck_out_tongue: Ε ρε γελια…

Ετσι, ψηφιστε να μαζευτουμε να τον ριξουμε στα πιρανχας.=D>