Κάγκουρες

Ναιιιιιιιιιιιιιιι!!!να ψοφήσειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!
(καλά ίσως το παρατράβηξα λίγο…:stuck_out_tongue: )

Μου είναι όλοι αδιάφοροι βασικά.

:wink:

Παρομοίως.Γενικά,δν ασχολούμαι με την τηλεόραση

Τα χειροτερα εχω ακουσει και για τον Τσιμα κι εναν εκ των Κουλογλου-Τελογλου. (δεν παιζει να τους ξεχωρισω ποτε αυτους τους δυο)

Tυχαια το ειχα δει αυτο το περιστατικο…Επρεπε να δειτε τον πρετεντερη οταν του ελεγαν για τις μαλακιες του στα γηπεδα…3 χρωματα αλλαξε…

Ολοι πληρωνονται για να λενε πιπες. Αυτος γιατι ακριβως πληρωνεται?
Ενα μεγαλο χειροκροτημα για τον μεγαλυτερο μαλακα της ελληνικης τηλεορασης, ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ!

ειναι 'ολοι ένα μάτσο βιόλοι!!! χ;χαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχχαχαχα!

Παίζει να μην με έχει δυσκολέψει poll πιο πολύ από αυτό… :stuck_out_tongue: Λοιπόν διάλεξα Τέρενς Κουίκ γιατί στο δρόμο κυνηγάει καημένους περαστικούς κι αν δεν κάτσουν να μιλήσουν μπροστά στο μικρόφωνο τους τα χώνει…Την όρεξή σου έχει ο κόσμος ρε μάστορα?

Αλλο πραμα ειναι ο Λιαγκας και αλλο ο Τραγκας???

:lol: :lol: :lol: :lol:

Οι δημοσιογραφοι-ατυποι εκπροσωποι ολων των κομματων που κανουν και καλα αδεσμευτη και μαχιμη δημοσιογραφια.Στον Καιαδα ρε λαμογια.

πχ.Κακαουνακης,Χατζηνικολαου,Κουικ,Θεμος,Σταη κτλ…[-X

Ο Κουίκ μου την δίνει στα νεύρα…

Eιχα λιωσει στο γελιο…:lol: :lol: :lol:

Κατηγορεις αυτους που σπανε την Αθηνα??? Αφου κι εσυ εισαι ενας απο αυτους…:lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

βέβαια,όλοι αυτοί είναι δημοσιογράφοι…έστω και μερικοί είναι ελεεινοί…
ο Αρναούτογλου όμως είναι το υπέρτατο ΤΙΠΟΤΑ

gia kwnstantinidh : www.youtube.com/watch?v=C2A_ChcZRso

Σωστα! Δεν ειναι απλα ο,τι χειροτερο υπαρχει στην ελληνικη τηλεοραση. Πιθανοτατα εινιαι ο,τι χειροτερο υπαρχει στην παγκοσμια δημοσιογραφια!!

Ολοι ειναι γτπ, λειπει ο Μλκ ο Θεμος απο το Poll. Led αποκλειεται να ειναια λητης ο κουλουγλου μαλλον για τον Τελογλου θα ακουσες, ο Κουλουγλου ειναι απο τους ελαχιστους που αξιζει να δεις στη ΤV.

Κι ομως, κι εγω οταν το ειχα ακουσει ειχα μεινει αναυδος.

μα και ο Τέλογλου θεωρείται ok τύπος…αλλά ο Κούλογλου είναι μακράν ποιοτικός στη δουλειά του και με ήθος…και για τον Τσίμα μου κάνει εντύπωση πάντως…

Αυτον τον κακαουνακη ας τον τουφεκισει καποιος επιτελους…