Κάγκουρες

Μην γινεσαι αδικος… Το διδυμο Κακαουνακης-Τραγκας ξερεις τι γελιο που ειχε???:stuck_out_tongue:

Aν σε κανουν να γελας,τι να πω,προσωπικα οταν τον βλεπω βγαζω σπυρια…δε μιλαμε για την τατιανα…ο μεγαλυτερος τηλεοπτικος εμετος…

Bικυ Καγια!Δεν θα την ελεγα καγκουρι, απλα γλαστρα!Δεν ξερει τι αλλο πια να κανει για να βγαλει φραγκα.No more Vicky!#-o

Μην ξηγιέσαι έτσι για το Βικάκι!!! =P~ 8)

πες τα μωρέ με το ξυλάγκουρο:wink:

Εντελώς αγκούρα και αλόγα η τύπισα.
Και καλά, αυτή καμπουριάζει, τόσα και τόσα μοντάζ κάνουν στην ‘εκπομπή’, γιατί δε σταματάνε να τη δείχνουν προφίλ #-o

Lol!Δεν μιλησα για την εμφανιση της (πολυ ωραιο υψος, ωραια γυναικα, κανα δυο κιλα να παρει).
Αυτο που δεν μου αρεσει ειναι που την βλεπω συνεχεια… την μια ως ηθοποιο, την αλλη ως παρουσιαστρια… ελεος!Δεν της φτανει να ειναι μονο μοντελο?Αναρωτιεμαι…

σκατα ειναι κ ας τοθς να λενε!

μονο οι χιππισες ειναι καλες! ε?:stuck_out_tongue:

Οι χιππισες στην καρδια…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: 8)

γενικα…:hippy:

Ο Κακαουνακης περα απο γραφικος και εντελως μ@λ@κ@ς τυπος, μερικες φορες εχει γελιο να τον ακους. Γιατι εχω την εντυπωση οτι μεθαει πριν βγει?:lol:

+999999999999999999999999

H πιο ωραια γλαστρα που εχω δει ητανε η Μαριεττα στο Πολυ την Κυριακη , περυσι…:smiley:

Και ειναι και και απο ενα χωριο κοντα στο δικο μου!!!:smiley: 8)

Η πιο ωραία γλάστρα είναι η ξανθιά στο τηλεπαιχνίδι του καράφλα με τους φακέλους στο Μέγκα.Δε θυμάμαι πως τη λένε αλλά βλέπω το τηλεπαιχνίδι μόνο και μόνο για να τη δω να μπαίνει στο πλατό (κρατώντας και λεφτά απο πάνω).Αυτά είναι 8)

αυτη δεν ειναι γλαστρα. ΘΕΑ ειναι! και γω καθομαι και το βλεπω περιμενοντας να μπει στο πλατό #-o

Καλα, καμμενοι και οι 2!!!:thumbup: :thumbup:

ερωτηση τα φραγκα η αυτην? :stuck_out_tongue:

Aυτή πάει πάντα μαζί με τα φράγκα…Εύκολη πάντως η απάντηση…αυτή για όλα τα φράγκα του κόσμου…
Και ΝΑΙ! Δικαιώθηκαν μόλις τώρα όσοι λένε οτι το ‘‘νινί’’ σέρνει καράβι :stuck_out_tongue:

αννιτα πανια ανετα…το jet aime η πιο αηδιαστικη εκπομπη σ αυτη τη μαλακια που ονομαζεται ελληνικη τηλεοραση…
εκμεταλευεται και βγαζει γελιο ολη η ελλαδα με ανθρωπους απο τους οποιους οι περισσοτεροι ειναι αρρωστοι θα μπορουσαν ανετα να ηταν στο ψυχιατρειο…:frowning:

αντι να παρεμβει το ραδιοτηλεοπτικο και να κλεισει την εκπομπη της αφηνουν να ξεφτιλιζονται ανθρωποι που ουτε το καταλαβαινουν οτι γελανε ολοι μαζι τους…κοινως εχουν το ακαταλογιστο,εχουν προβλημα στον εγκεφαλο,ειναι αρρωστοι…:?

+1000000000000000000000000000000000