Χάσμα. Ποια η γνώμη σας;

Με τη βροχη την εκανα γιατι επρεπε να παω και καπου αλλου… Μετα μου στελνουν μυνημα οτι ξαναρχισε… Ε, αντε στο διαολο…

Με παρηγορει οτι τους εχω ξαναδει τουλαχιστον…

ΓΚΡΟΥΠΑΡΑ

Ξεθαβειν… Ηταν κανεις χθες στο μυστικο δειπνο στη Villa Amalias??? Eμεις προτιμησαμε ΜΕθυσμενα Ξωτικα!!!

κ εμεις τσοπάνα rave. Το live ούτε που το χα παρει πρέφα. Για την γιορτή της Βάγιας το κάνανε? :p:p:p

Pως να το παρεις πρεφα??? Αφου ηταν μυστικο κ καλα, δεν ειχε βγει αφισα,ουτε ανακοινωση… Κ ειχε κ τρελο κοσςμο

Δεν εχω ακουσει νοτα απο στουντιακη τους δουλεια αλλα οι τυποι κανουν κιε γαμω τα λαηβ!

Gαμωτο και γω Ξωτικα πηγα που επισης δεν ειχα δει αλλα η αληθεια ειναι οτι οι Χασμα μ αρεσουν περισσοτερο.Οτι αγαπω ειναι για λιγο κ ετς.

Oσοι τους χασατε/με… 25 Απριλη περναει οποιος θελει μια βολτα απο το Θησειο

Kι εμείς τρέχουμε να προλάβουμε.

:D:D:D:D:D

Δώσε καμιά λεπτομέρεια ρε Cynic… 24 ΓΤΧ και 25 Χάσμα δηλαδή;;:smiley:

ΘΕΛΩ ΧΑΣΜΑΑΑΑΑΑ

Τα σπανε οι Χασμα και απο στιχους και απο μουσικη! τους εχω δει και live περσι και μετραγε!εγινε χαμος!

Χμ, ποτέ δε μου άρεσαν πέρα από λίγες μεμονωμένες στιγμές. Πολύ μελωδικοί για το στυλ που θα ήθελα να ακούσω σ’ αυτήν τη φάση.

Γαμανε τα παλικαρια…
Μαζι με Panx Romana,Βανδαλουπ οι καλυτερες πανκ μπαντες.

Κορυφαία μπάντα, μουσικά, στιχουργικά και σαν άτομα. Τους έχω δει και τα σπάνε άγρια. Κρίμα που στις 25 δεν θα μπορώ να τους δω. Για να πω τον πόνο μου, ούτε Tragedy μπορώ να πάω και τις κόβω. Υποχρεώσεις. Σκατά. :frowning:

αν και θέλω να δω χασμα, για ακομα λίγο καιρο θα ακουω το σιωπή απο cd. πολυ καλο συγκρότημα, ωραίος ήχος και οι στίχοι πολύ καλοί. στις 25 απρίλη θα κάνουν live, αλλα την γκαντεμιά θα είμαι με βιβλίο ιστορίας μέχρι και την επόμενη μέρα. :(:frowning:

ε τελικα το έχω παρει απόφαση ότι δεν θα δω ποτε live χασμα. καλά και αυτοί βρηκαν ημερομηνία να κάνουν live. αφού όλοι Γενιά του Χάους θα είμαστε ρε.

Φοβερη μπαντα,αξιοι συνεχιστες του ελληνικου πανκ…τον τελευταιο καιρο εχω φαει τρελλο κολλημα με την παρτη τους,αν και παντα τους ακουγα το τελευταιο διαστημα εχω πορωθει πραγματικα…αν παιζει καποια στιμγη κανενα καλοκαιρινο live ας μας ενημερωσει και εμας καποιος που θα γνωριζει κατι παραπανω…:slight_smile:

To τελευταιο διμηνο εχω λιωσει στο ελληνικο πανκ,ουτε που φανταζομουν ποσες συγκροτηματαρες θα εβρισκα.Οι Χασμα ειναι ισως το κορυφαιο απο αυτα(με Βανδαλουπ και Μεθυσμενα Ξωτικα να ειναι πολυ κοντα τους),απ’τους τρεις δισκους που ακουσα δε με εχει απογοητευσει κανενας.

Ξερει κανενας αν προκειται να κανουν κανενα live μες στους επομενους μηνες αυτοι ή οι αλλοι δυο γιατι εχω ψηθει τρελα να τους δω!:smiley: