Συναντηση μπουγατσοφαγων!

εγω ρε ελεγα για κυριακατικο απογευματινο καφε! να αραξουμε σε μια καφετερια με περατζαδα να σχολιαζουμε κ να γελαμε παρεα με παγωμενα φραπογλα!
εεεεεεεεεεεεεεεεεε?8)

Δεν μπορει λεμε Κυριακη ο αλλος. ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΓΑΜΩ!!!

Η κατακρεουργηση της μπουγατσας.8O Και ειναι και με τυρι.[-X

Ασε ρε χαμουτζου που θα μας μιλησεις εσυ για μπουγατσα.

εδω δεν ξερει να πινει μπυρες θα μας μιλισει κ για μπουγατσα…:stuck_out_tongue:

Η μπουγατσα λεει μονο με κρεμα και ολοκληρη.
Η Amstel δεν πινεται.
Σας καλυψα.:stuck_out_tongue:

εισαι κακογουστη!
αυτο λεει πιο πολλα! :lol: :lol:

Και γω μαζί σου Σοφία! 8)

η μπουγάτσα κει πάνω είναι φοβερή ακόμα και άδεια:lol:

Οντως η γλυκια μπουγατσα ειναι κορυφη.Με μπολικη αχνη και κανελα.
Η Αmstel Bock μια χαρα ειναι.Η απλη ειναι χαλια.

+100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

δεν φταιω εγω αν δεν ξερετε να τρωτε…:stuck_out_tongue: :lol:

απο οτι καταλαβα ακυρο κ αυτη την εβδομαδα γιατι κ εγω δεν μπορω παρασκευη βραδυ…

παμε για την επομενη βδομαδα!:bow2: :papas: :hippy:

__Πώς καταλαβαίνει κάποιος ποιοι ΔΕΝ μένουν στην Θεσσαλονίκη (ή στις Σέρρες), ε…? :lol:

__Λοιπόν, το ότι είστε άσχετοι απο μπουγάτσα (Αναφέρομαι στην αγαπημένη Sofi, τον Nihil και την Witch), δεν είναι καθόλου κακό (οκ, κι εγώ δεν σκαμπάζω πολλά απο Σούσι, αλλά δεν είμαι και Ιάπωνας), αυτό διορθώνεται!

__Σας καλούμε στο Φεστιβάλ Μπουγάτσας (με χορηγία δωρέαν Milko) στη Θεσσαλονίκη (το Φθινόπωρο αν θυμάμαι καλά) για να σας παραδώσουμε μερικά δωρεάν μαθήματα, ή και όποτε άλλοτε θέλετε αν σας βγάλει ο δρόμος προς τα 'δω… Για να μάθετε τι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ εστί μπουγάτσα και όχι να ΠΑΠΑΓΑΛΙΖΕΤΕ κομπλεξισμούς και ανακρίβειες κάποιων που το παίζουν πρωτευουσιάνοι για να κρύψουν πως κατάγονται απο την “Κάτω Κοντή Ραχούλα Αχλαδόκαμπου”… :wink:

__Αν πάλι είστε ξερόλες και ισχυρογνώμονες, τότε δε μπορούμε να κάνουμε τίποτα… Θα έχετε πάντα δίκαιο, μα και βέβαια -η γη είναι τρίγωνη και η μπουγάτσα είναι μόνο άκοπη και με κρέμα… #-o

__Οσο για τις συναντήσεις… Εγώ δηλώνω… ΑΠΩΝ! Sorry, :frowning: , αλλά θα λείπω Αθήνα για τις τελευταίες παραστάσεις (30 Απριλίου με 6 Μαη -άντε ελάτε, θα σας έχω και τσαμπέ πρόσκληση!). Οπότε άκυρη αυτή και η επόμενη βδομάδα.

Εγω ανηκω εδω.:stuck_out_tongue:

Υπαρχει Φεστιβαλ Μπουγατσας; Free μπουγατσα;=P~

Ω ναι.Φρι μπουγατσα και φρι μιλκο:!:

Πλακα πλακα δεν εχω παει ποτε σ’αυτο.Ποσο βλακας ειμαι.
Στο επομενο καθε μερα εκει θα ειμαι.

Σαντοουκαστερ προδοτη, Ιουδα Ισκαριωτη. :frowning:
Εισαι πιο ασχημος απο τον Εφιαλτη στους 300 ρε. :frowning: Και πιο ρουφιανος.

κυριακη απογευμα τι λετε?

Μετα τις 9, οτι ωρα θετε. Γενικα ΔΕΝ μπορω απογευματα.

μπουγατσοφιλοι μου! θα μαθατε οτι ο καλος μας Καλαμακοσυμφορουμιτης Angmar ερχετε για μπουγατσα στην πολη μας 18-19-20 Μαιου!
θα κανονισουμε ενα meeting για να του μαθουμε τι εστι μπουγατσα κ εννοειτε τι χιππικος ερωτας!:lol: :hippy:
κανονιστε να ειστε παρον!

Ετσι να το κανονιζουμε απο τωρα.
Παρασκευη βραδυ για κρασια στο μπιτ.Ολοι οι Σαλονικιοι να ετοιμαζονται!