Συναντηση μπουγατσοφαγων!

Νταξ.

Ζηλεύω. Θέλω Ούζο Μέλαθρον… :expressionless:

Ε ελα κ εσυ μια βολτιτσα πανω 8)

τι τα κανονίζετε από εδώ ρε?και καλά δείχνετε τη δυναμική σας?αφού με 2-3 sms καθαρίσατε:p :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

οπως τα ειπε ο Therion! ολοι την παρασκευη για κρασια!
angmar θα σε κανουμε ανδρα! :lol: :lol:

Εχω ξεκινησει ηδη ζεσταμα.
Και χτες και σημερα εκει ημουν.
Ε γινεται της ποτανας.Να παμε κατα τις 10,γτ αργοτερα χλωμο να βρουμε.

Αντε απο αυριο να κανονισουμε κ τις τελικες λεπτομερειες ε.

Hokam,crabsody,starstruck,Shadowcaster περιμενουμε απαντηση.

__Θα λείπω Αθήνα για δουλειά… :?

__ΦΤΟΥ! #-o

Να τα να τα! αχοουυύ! Γιάννη να πάς με την πανοπλία αγορι μου, έτσι?:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

[SIZE=“1”]Μεταξύ μας:
Το Σάββατο το βράδυ διέκρινα μια μικρή “φοβία” στα λόγια του και ένα “κόμπο” στη φωνή του, την ώρα που μου ανέφερε ότι θα τον φιλοξενήσεις… [/SIZE]

:stuck_out_tongue: :lol3: :lol3:

Θα δειξει,δεν ειναι σιγουρο ακομα…τα ειπα στον bluez τα σχετικα!

Παιδια κατι προεκυψε και για μενα. Μαλλον θα ερθω αλλα δεν ξερω τι ωρα. Καλυτερα να πατε και να ρθω να σας βρω οταν τελειωσω.

&

[SIZE=“1”]υπαρχει φημη πως βιαζει τους φιλοξενούμενους του…8O …χίπικα! 8O [/SIZE]

μάλλον με ζώνη αγνοτητος με κοβω να πηγαινω. ο βρωμοχίπης μπορει να εχει περιεργες ορέξεις! :stuck_out_tongue: :lol3:

&

καταλαβα. θα ανεβω θεσσαλονικη για να πινω μονος μου.:stuck_out_tongue: #-o

ειστε κακοι ολοι σας!:lol: :lol:
δεν ερχεσε κ εσυ καμια βολτα… :naughty: :hippy:

μην μασας ρε θα ερθουν!:wink:

Αυτή τη φορά δεν θα μπορέσω… :-s

Κρατάω όμως την πρόσκληση και κάποια στιγμή θα πάρω και τον Angmar (αφού θα είναι άνδρας πια :stuck_out_tongue: ) και θα ανέβουμε! 8)

ελα να γινεις κ εσυ ανδρας! :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii παει κι ο Δημήτρης! αμάν! ρε μην ανεβαίνετε Θεσσαλονίκη!Είναι επικίνδυνα!8O 8O 8O :stuck_out_tongue:

Σιγα ρε.Ειμαστε καλοι ανθρωποι εμεις οι βορειοι.

Μπλουζλικ σε ειδα σημερα στο κεντρο ρε,περασες 2 φορες μπροστα απο την καφετερια που ημουν.
Το νεο λουκ σου τα σπαει.Πολυ μεταλλαδικο.
Επιασαν τοπο οι Saxon και oι Pantera? :lol:

Πόσο ακόμα; :–

Δεν πάει άλλο… 8) 8)

:stuck_out_tongue: :lol3: :lol3: :lol3:

σςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς! έτσι αντρίλα! χαχα:p

ετσι ειναι ρε συ! ελα τωρα, τον ξερεις τον μέιντεν! γυαλί ηλίου ντόλτσε κουρμπάνα με μια μουστακα μαυρη και γυαλιστερη που την περιποιείται με ένα μικρό χτενάκι.

μη ξεχνάμε και την απαραιτητη καλοκαιρινη αμφίεση με ασπρο φανελακι (την τριχα έξω εννοειται!) αλλα το πιστο χρυσοκουμουτσικο δαχτυλίδι με την πετρα παντός καιρου και συνθηκων συνοδευόμενο από το νύχι στο δάκτυλο για να πετα τη στάχτη του τσιγάρου.

το μπεγλέρι απαραίτο για το όλο σύνολο και οι χτύποι του συνοδεύουν τις νταίδικες ιστορίες για κουτσαβοκαταστάσεις τότε που βλέπαν maiden με support περπινιαδη εις τα πέριξ του περιστερίου…

σας παραθετω και μια φωτογραφία του από εκείνες τις εποχές…

έχει αλλάξει λίιιγο υπόψιν…

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: