ΦΑΡΜΑΚΑ: ΝΑΙ Η ΟΧΙ(ΓΕΥΣΤΙΚΑ)

Για αυτό όταν κατέβεις Αθήνα όλες οι γυναίκες θα σε συμπαθήσουν… Είσαι gay!!!:stuck_out_tongue:

Ωστε το παραδεχεσαι ε??:lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Αλλο ηταν το θεμα, αλλα του βγαλατε τα ματια…#-o

Την άποψη μου την ξέρεις!!!είσαι καμμένος ρε!!!:lol:
Τα σιρόπια είναι όλα απαίσια!ρώτα κι εμένα που εδώ και 2 εβδομάδες ήμουν άρρωστη και τα δοκίμασα όλα!
και δεν γκρινιάζω συνέχεια…:frowning: (επιτέλους παραδέξου ότι έχω δίκιο!!)

Κάπου αναφέρθηκε το ζιρτέκ-νομίζω από το Ζαφείρη-το οποίο είναι όντως ΑΘΛΙΟ και προκαλεί υπνηλία!

Επειδη εισαι αναποδο ατομο και δεν σου αρεσει κατι αντικειμενικα ωραιο δεν σου φταιμε εμεις…:stuck_out_tongue:

Κι εγώ είχα πάρει Ζιρτέκ μια φορά, αλλά δε θυμάμαι κάτι σχετικό με υπνηλία… ίσως επειδή τα είχα πάρει καλοκαίρι, που η υπνηλία είναι γεγονός έτσι κι αλλιώς! :lol:

Γενικά δε με πειράζουν φάρμακα κλπ, αλλά μια φορά πήρα κάτι χάπια που θα με είχαν πειράξει λογικά… κοιμήθηκα γύρω στις 15 ώρες ενώ είχα πέσει και νωρίς για ύπνο…:-k και αργότερα το έβγαλα… :razz: τς τς τς…

8O 8O
Βασίλη ετοιμάσου να πεθανεις!!!εγώ ανάποδο άτομο???εγώ???

Το Ζιρτέκ δεν έχει κορτιζίνη? Προσοχή αν έχει… Είναι πολύ ύπουλη ουσία… νομίζω ότι είναι και εθιστική… Witch, γνωρίζεις μήπως?

Ναι,πρέπει να έχει αλλά είναι ιδανικό για την αλλεργία που με πιάνει την άνοιξη…το αστείο βέβαια είναι ότι είναι πολύ μικρό και παρά το ότι παίρνω το μισό πάλι μου φέρνει υπνηλία!:-k

Εχω την εντυπωση οτι το Ζιρτεκ ειναι αντισταμινικο απλα και οχι κορτιζονουχο.:-k
Για την αλλεργια παιρνω Χozal,αλλιως δεν υποφερεται.

Αντιισταμινικό είναι. Είχα το κουτί μέχρι πρόσφατα, αλλά το πέταξα! :stuck_out_tongue:
Πάντως στο ιντερνετ το βρήκα σε μια λίστα με φάρμακα προνάρκωσης! :-s Μήπως είναι λίγο ανησυχητικό αυτό; :stuck_out_tongue: Σετιριζίνη είναι λέει…

Καλά τέτοια συζήτηση ούτε στο ΑΕΙ φαρμακευτικής!!:stuck_out_tongue: :lol:

Άσε με γιατί πορώνομαι! :lol: Κι αν μπω, θα σας τα λέω και καλύτερα του χρόνου! #-o :slight_smile:

Good luck τότε! ¶σε γιατί όταν φεύγω από την σχολή μου Ζωγράφου και περνάω από Γουδί στην φαρμακευτική…

Τι να κάνουμε, αντροκρατούμενες σχολές, ε Cozy??:stuck_out_tongue: :lol:

Τhanx!
Τι, όλο κοπέλες είναι η φαρμακευτική; Τότε να έρθω Πολυτεχνείο! :stuck_out_tongue: Παράδεισος!
By the way, η Φαρμακευτική είναι στην Πανεπιστημιούπολη… η Ιατρική στο Γουδί. Αν είναι το ίδιο μέρος μη με παρεξηγήσετε, δε θυμάμαι να έχω πάει ποτέ στο Γουδί! :lol:

Α ναι, δίκιο έχεις!! Η φαρμακευτική είναι πανεπιστημιούπολη, λίγο πιο πάνω από εμάς… Η νοσηλευτική είναι γουδί… Μπέρδεψα τις γυναικοκρατούμενες σχολές!:stuck_out_tongue:
Καλά πολυτεχνείο και ειδικά σε μας και στους μηχανολόγους η αναλογία είναι μία γυναίκα για 10 άντρες#-o

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ RULES!!!8)

Πω πω… αυτά είναι! 8)
Καλά, όπου και να περάσω, πάντα θα υπάρχει δίπλα ένα Πολυτεχνείο να σώζει την κατάσταση! :naughty:

On topic: Αυτό που έλεγα και στο Βασίλη, είναι ότι κάποτε είχα πιεί ένα μιλκ σέικ και καλά γεύση φράουλα, αλλά ήταν σαν αντιβίωση! :lol: Μπορείς να πιεις όσο θέλεις άφοβα! Γιατί με το σιρόπι, δε τον βλέπω καλά…

Εγώ στο τσακ πρόλαβα και τη γενιά των Μηχανολόγων από τις δέσμες (το παλιό σύστημα εισαγωγής στα ΑΕΙ)… Συνήθως τη μία γυναίκα την είχαν, το αν θα πήγαινε και 2η παιζόταν στο στοίχημα με μεγάλη απόδοση!!!:lol: :lol:

ειδικα αυτα για το βηχα ειναι πολυ ωραια!

αλλα μακρυα κ αγαπημενοι!

είστε ψυχάκια,χαλαρά όμως