ΦΑΡΜΑΚΑ: ΝΑΙ Η ΟΧΙ(ΓΕΥΣΤΙΚΑ)

Τα φαρμακα γενικα, με ελαχιστες εξαιρέσεις ειναι χαλια…
Αυτο ομως που μ’αρεσει πιο πολυ ειναι η ασπιρίνη…

Eνώ η ασπιρίνη δεν είναι χάλια,ε?

:lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Εμενα μ’αρεσει…:slight_smile: :slight_smile: :stuck_out_tongue:

το πιο γαμάτο συρόπι με διαφορά είναι το mucothiol που έπινα μικρός:)

Κι εμενα!! Μην τους ακους ρε… Ακους εκει, η ασπιρινη χαλια…[-X [-X

Ola pentanostima einai:wink:

Εγώ το ήπια και φέτος! :stuck_out_tongue: (τρελός βήχας, δε μπορούσα να κοιμηθώ!!!) Πρέπει να κατέβασα ενάμισι μπουκαλάκι! #-o Είναι πολύ γλυκό!

Dimetap ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

το έχετε χάσει όλα σας! για γρήγορα στη σειρά για ενεσούλες…:naughty: :naughty: :naughty:

Τα σιροπια ειναι ωραια…=P~

Να διωχναν και τον βηχα καλα θα 'ταν.

[SIZE=“4”]ΕΤΣΙΙΙΙΙ!!![/SIZE]:p:p:p

κακόμοιρο…

ο καμμενος απ’τα post του πιανεται…

Εμένα μου αρέσει οποιοδήποτε φάρμακο έχει αλκοόλη από 5% μέχρι 75%. (Tequila ειδικά: προσκυνω )
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Eχω να πιω απ αυτο απο 7-8 χρονων αλλα ειχε και γαμω τις γευσεις.:smiley:

Όχι ρε παιδιά, δες τόπικ που υπήρχε στο φόρουμ και δε το είχα πάρει πρέφα. 8O

Λατρεύω τα φάρμακα. Πηγαίνω 3 φορές τη βδομάδα στο φαρμακείο της γειτονιάς, με ένα μεγάλο καλάθι, και αγοράζω πολλά απο αυτά, κατά προτίμηση τα πολύχρωμα, αυτά με τα περίεργα σχήματα ή τα όμορφα γυαλιστερά μπουκαλάκια, και φυσικά όσα έχουν καλύτερη γεύση. Το είδος του φαρμάκου δεν έχει σημασία. Αρκεί να είναι εντυπωσιακό στην όψη και να δένει αρμονικά με τη συλλογή των φαρμάκων που έχω να στολίζει τα ράφια του σπιτιού.

Γιαυτο εισαι ετσι.

καρτμαν mode off

Eγώ παίρνω κάτι χαπάκια μπλέ, από β νομίζω αρχίζουν…όχι για μένα, κάτι φίλοι μου με στέλνουν #-o:lol::stuck_out_tongue:

Τι είναι το κάρτμαν? Κανένα καινούργιο, γευστικό φάρμακο?? Αν ναι να μου το δώσεις άμεσα. Γιουμ!

πωπωπωπωωωωωω το θυμάμαι το σιρόπι με την τέλεια γεύση και το μελιτζανί χρώμα που μας έδιναν οι γονείς μας πριν τον ύπνο για να ανοίγει η μύτη όταν είχαμε κρύωμα…χιχιχι

Αργότερα μάθαμε ότι αυτά τα φάρμακα λέγονται αντιισταμινικά και μας φέρνουν και ύπνο…δυστυχώς το ντιμετάπ σταμάτησε να κυκλοφορεί…:frowning: