Καλυτερος ποδοσφαιριστης αυτη τη στιγμη στο κοσμο

Δώστε τον τίτλο στον Κακά και κλειδώστε το θέμα. Δεν έχει λόγο ύπαρξης λέμε…

χμμ Δυσκολο… απο ολουσ αυτους θα ελεγα…ΕΜΕΝΑ!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Διαφωνώ. Κοίτα η δημοσκόπηση λέει καλύτερος ποδοσφαιριστής αυτή τη στιγμή στον κόσμο…Εσύ φέτος είχες μια μικρή κάμψη:p :lol:

Απο του χρονου θα παρω τα πανω μου παλι!!:lol: :lol:

ρε καθεστε και ψηφιζετε τον κλαψιαρη???ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣ

Υ.Γ δεν βλεπω τον Μπορχα πουθενα στο Poll…

Σωστόςςς!

O Mπορχα ειναι εκτος συναγωνισμου!!! Εδω ψηφιζουμε αυτον που ειναι ακριβως απο κατω του!!8)

Ο Μπόρχα έφτασε τα 5 γκολ στη πρώτη του σεζόν ως επαγγελματίας ποδοσφαιριστής… Τρέμε Ντρογμπά!!!

Fredrik Lundberg! δεν΄έχω ιδέα αν είναι καλός ποδοσφαιριστής … αλλά σίγουρα είναι κούκλος!:stuck_out_tongue:

απο τωρα ξερουμε ποιος θα κερδισει τη χρυση μπαλα στο τελος της χρονιας … ειναι βραζιλιανος της μιλαν και πρωτος σκορερ στο φετινο champions league!!!8) 8) 8)

Αφού εξαιτίας του Σόλιντ δεν έλαμψε το άστρο του Μπόρχα και στο Τσάμπιονς Λιγκ, καλά να πάθουμε!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Κακά, στο Τσάμπιονς Λιγκ μάγεψε. Στη χρονιά ολόκληρη όμως, έπαιζε στο χαλαρό. Η Μίλαν είχε παρατήσει το πρωτάθλημα Ιταλίας και απλά ήθελε να βγει προκριματικά Champions League. Για αυτό και οι παππούδες άντεχαν στο Τσάμπιονς Λιγκ και δε τους είχε βγει η γλώσσα. Για αυτά τα 10 ματς τους προπονούσαν όλη τη χρονιά.

Ακόμα μπερδεμένος είμαι ρε γαμώτο…:frowning: :frowning:

προσκυνάμε kaka όλοι μαζί παρακαλώ…8)

:bow2: :bow2: :bow2:

Επηδεί υποστηρίζω Chelsea στην Αγγλία θα πω τον Frank Lampard :wink: :wink:

Κακα
Μεσι
Κριστιανο Ροναλντο

1)Henry(για επιθετικό)
2)Kaka(για μεσοεπιθετικό)
3)Cristiano Ronaldo(για δεξί ή αριστερό half)

C.Ronaldo,ειναι σε πολυ καλη φορμα οχι μονο τωρα τελευταια αλλα εδω κ πολυ καιρο.Μονο ελαττωμα του οτι ειναι ολιγον κλαψιαρης…:stuck_out_tongue: Αυτος ο ροναλντινιο ρε παιδια ειδατε πως ξεχαστηκε ξαφνικα?:-s Δεν ειχε την διαρκεια που θα περιμενε κανεις…:-s

Μια κακή χρονιά πέρασε, μην το κάνουμε και θέμα.